4CLUBBERS.PL

-   -   [News] Set Armin van Buurena na Sunrise Festival 2017 potrwa AŻ 3 GODZINY! (http://www.4clubbers.com.pl/newsy/1285971-set-armin-van-buurena-na-sunrise-festival-2017-potrwa-az-3-godziny.html)

Kameleon 03-07-2017 14:18

Set Armin van Buurena na Sunrise Festival 2017 potrwa AŻ 3 GODZINY!

1 Załącznik(i)
Szykujcie formę na muzyczny maraton – set Armina van Buurena na Sunrise Festival 2017 potrwa 3 godziny

Armin van Burren to holenderski producent, bezapelacyjnie jeden z największych DJ-ów wszech czasów, gospodarz słynnej audycji radiowej „A State of Trance” i sympatyczny facet słynący z niespożytej energii i setów… dłuższych niż kolejka do kasy w supermarketach przed świętami!

4Clubbers.pl @Facebook - DOŁĄCZ!

Właśnie zdobyliśmy potwierdzenie długości jego występu na jubileuszowej edycji Sunrise Festival 2017 i możemy powiedzieć jedno – będzie grubo! Armin zapowiedział, że w swoim zaplanowanym na (uwaga!) 180 minut secie zaprezentuje zarówno najnowsze kawałki, jak i przeboje ostatnich kilkunastu lat. 180 minut to 3 godziny nieprzerwanej, ekstatycznej muzycznej zabawy – zapowiada się pięknie.

Armin van Buuren wystąpi na Sunrise Festival w Kołobrzegu na scenie na parkingu w trzecim dniu festiwalu. Bilety zostały wyprzedane.

ExploTRANCE 03-07-2017 16:10

Odp: Set Armin van Buurena na Sunrise Festival 2017 potrwa AŻ 3 GODZINY!

" po co to ? komu to potrzebne? "
dołożyli godzinkę więcej i myślą, że odpokutują

Armin robi dobre show , no ale przeważnie 2h set wystarczy.

Wszechstronny 03-07-2017 16:46

W Gdańsku grał od 22:30 do 5:30, ale dwie ostatnie godziny i tak najlepsze xD Dajcie mu zagrać na vinylach

asienkaja 20-07-2017 21:22

Jak dla mnie może grać nawet dłużej niż trzy godziny :)

#Makar 22-07-2017 23:55

Generalnie bylem tydzien temu w Hi Ibiza i secik również trwał 3 godziny ( na imprezie okolo 1500 osob) wiec w sumie nie jest to jakies mega wyróżnienie dla Polskiego eventu:)

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:51 .

Oprogramowanie Forum: vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.