4CLUBBERS.PL

4CLUBBERS.PL (http://www.4clubbers.com.pl/)
-   Music Producers Arena (http://www.4clubbers.com.pl/music-producers-arena/)
-   -   [Konkurs] Masterclass 3 by EQulibrium Sounds' - konkurs! Wygraj FL Studio + Bilet na warsztaty! (http://www.4clubbers.com.pl/music-producers-arena/1395450-masterclass-3-equlibrium-sounds-konkurs-wygraj-fl-studio-bilet-na-warsztaty.html)

Cornell 25-09-2019 10:31

Masterclass 3 by EQulibrium Sounds' - konkurs! Wygraj FL Studio + Bilet na warsztaty!
 
http://equlibriumsounds.com/wp-conte...ix-contest.png


Remix Pack/Materiały: EQulibrium Sounds Masterclass - Warsztaty produkcji muzyki

„Numbers” Remix Contest
W świecie muzyki warto stawiać na odważne zmiany. Tak było m.in. w przypadku członka naszej ekipy EQulibrium Sounds – Kornela Kwarciaka aka Sunflare.

Jeszcze kilka lat temu Kornel produkował uplifting trance. Jednak jego serce zapragnęło czegoś innego. Sunflare postanowił wyjść ze strefy komfortu i przerzucił się na tworzenie progressive/melodic techno. Upór Kornela nie poszedł na marne: jego produkcje już teraz znajdują miejsce w solidnych wytwórniach, wśród których warto wymienić Forescape Digital, prowadzony przez rosyjskiego producenta – Enlusiona. Tam została wydana pierwsza EP-ka Sunflare’a po jego muzycznej transformacji, pt. „Don’t Look Back” (po polsku: „nie patrz wstecz” 😉 ).

To właśnie na niej pojawił się utwór „Numbers”. Wsparty m.in. przez Tempo Giusto czy Monoverse’a, dziś zostaje powierzony w Wasze ręce. Tak, rozpoczynamy konkurs na remiks tego numeru 😉.

Pokażcie się w nim z najlepszej strony! Zwycięski remiks/remiksy będą miały szansę na wydanie w wytwórni Forescape Digital. Czy potraficie zaserwować jakość godną tego labelu? Wierzymy, że tak jest 😉 Do dzieła!

W paczce znajdują się pliki midi oraz pliki wav

Regulamin konkursu dostępny tutaj

Utwory prosimy wysyłać na :

konkurs@equlibriumsounds.com
Nagrody:

1 miejsce -Wybrane przez Ciebie szkolenie od Live Act oraz Fl Studio 20 Signature Edition

2 miejsce – Bilet na Masterclass 4 + nagrody od OstAudio

3 miejsce – film Reorder Masterclass 2 + Paczka dźwięków od Sunflare

Remix Pack/Materiały: EQulibrium Sounds Masterclass - Warsztaty produkcji muzyki

https://youtu.be/SPuZT5yhUys">https://youtu.be/SPuZT5yhUys" type="application/x-shockwave-flash" width="425" height="350">

Hidden 03-10-2019 12:45

Odp: Masterclass 3 by EQulibrium Sounds' - konkurs! Wygraj FL Studio + Bilet na warsz
 
Zachęcony tym tematem wziąłem się do roboty, a tu się okazuje, że uczestnictwo w konkursie wymaga zakupu biletu na Masterclass 3. Cholernie się zawiodłem. Napisałem do nich maila, czy nie mogliby zrobić wyjątku w zamian za zrzeczenie się ewentualnych nagród, ale coś czuję, że mnie oleją. Za dobrze mi idzie, żeby porzucić ten remiks, najwyżej pójdzie do szuflady. Nie mam do nikogo pretensji, najważniejsze, że stworzyłem coś nowego.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:44 .

Oprogramowanie Forum: vBulletin
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 ©2011, Crawlability, Inc.

User Alert System provided by Advanced User Tagging v3.2.8 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2021 DragonByte Technologies Ltd.