PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : David Moleon - Hiszpania


Nesia
12-05-2013, 02:37
https://m.ak.fbcdn.net/sphotos-f.ak/hphotos-ak-ash3/156051_10151308985057676_402313082_n.jpg


David Moleon to hiszpański DJ i producent, który popularny jest zarówno w Hiszpanii i Portugalii, jak i we Włoszech i Słowenii.

Dawid, który urodził i wychował się w Granadzie, w Hiszpanii, spędził lata w Grecji, gdzie obecnie mieszka i zajmuje się organizacją imprez. To tutaj zetknął się z różnymi stylami, rodzajami muzyki, co spowodowało, że zaczął się interesować muzyką i definiować siebie artystą. W trakcie swojej kariery interesował się nie tylko muzyką, ale również jej stroną techniczną, projektowaniem stron internetowych oraz technologią dźwięku.

Specjalnością Davida jest tworzenie utworów, które stały się zasadniczą częścią setów artystów, DJ’i popularnych w Europie- są to m.in.: Ben Sims, Cristian Varela, Robert Natus, Eric Sneo, DJ Murphy.

Swoją karierę jako producent rozpoczął we wrześniu 2006 roku w wytwórni Djpro, szybko zdobywając solidną reputację cenionego producenta. Rok później założył własną wytwórnię - Moop Up Records. Pierwszy utwór wydano w 2008 roku i stał się on hitem, zdobywając kolejne miejsca na europejskich listach przebojów. Od lutego minionego roku dostępny jest 4 wytwór Moos Up Records. Jego utwór IGRIV pojawił się na najnowszej kompilacji Bena Sima, należy podkreślić, iż jest on jedynym hiszpańskim artystą na tej płycie CD. Również i Robert Natus wyraził swój podziw dla poczynań tego hiszpańskiego DJ’a - umieszczając jego dwa utwory na swoich dwóch ostatnich płytach.

Zarówno jego sety na 3 gramofonach, jak i live-acty sa przykładem jego niezwykłych umiejętności jako DJ, umiejętności technicznych, jak i energii. Dawid to artysta, na którego czeka wielka przyszłość pełna sukcesów.


MsAlcN8o2kc

7DJzN_nadv8

YqxyjdghGIM

cmlwGRakWdA

I-8SpV_hP0Y

xe4_Qu0LXlk


Facebook (https://www.facebook.com/dmoleon)
Soundcloud (https://soundcloud.com/davidmoleon_mix)

Rooreck
12-05-2013, 12:48
Wczoraj w krakowskich Fortach trochę rozczarował, szkoda, bo liczyłem na ciekawy występ...

Ale to jednak klasyk Hardgroove :)