PrzejdĽ do pełnej wersji tego Forum : Sport Triumf Corinthians w Klubowych M¦

ayash
16-12-2012, 12:34
Triumf Corinthians w Klubowych M¦

Corinthians drugi raz w historii wygrali Klubowe Mistrzostwa ¦wiata. W finale podopieczni Tite wygrali 1-0 (0-0) z Chelsea. Zwycięskiego gola zdobył w 69. minucie Paolo Guerrero.

To pierwsza wygrana drużyny z Ameryki Południowej w Klubowych M¦ od 2006 roku. Ogółem w dziewięciu edycjach pięciokrotnie wygrywali Europejczycy, a czterokrotnie zespoły zza oceanu.

16 grudnia 2012, 11:30 - Jokohama (International Stadium Yokohama)

SC Corinthians Paulista 1-0 Chelsea FC

Paolo Guerrero 69

Corinthians : 12. Cássio - 2. Alessandro, 3. Chicão, 13. Paulo André, 6. Fábio Santos - 11. Emerson (90, 4. Wallace), 5. Ralf, 20. Danilo, 8. Paulinho, 23. Jorge Henrique - 9. Paolo Guerrero (87, 7. Juan Manuel Martínez).

Chelsea: 1. Petr Čech - 2. Branislav Ivanović (83, 28. César Azpilicueta), 4. David Luiz, 24. Gary Cahill, 3. Ashley Cole - 13. Victor Moses (73, 11. Oscar), 8. Frank Lampard, 10. Juan Mata, 7. Ramires, 17. Eden Hazard (87, 21. Marko Marin) - 9. Fernando Torres.

żółte kartki: Jorge Henrique - David Luiz.
czerwona kartka : Gary Cahill (90. minuta, Chelsea, za faul).

sędziował: Cüneyt Çakır (Turcja).

Zródło: eurofutbol.pl

Ziko
16-12-2012, 12:43
Ogl±dałem tylko ostatnie 20 minut. Boże, jaki ten Torres jest beznadziejny. Za sytuację z około 85. minuty powinien pieszo/wpław wracać do domu.

O za tę wła¶nie koninę:

Bilson
18-12-2012, 15:33
Torres sie skonczyl jak tylko zmienił klub, Brawo Corinthians pokazali europejskim sredniakom gdzie ich miejsce