PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Jaki lineup dałbyś swojemu festiwalowi?


Mr.Greeen
17-11-2012, 16:50
Proponuję trochę pobudzić Naszą wyobrażnię :roll:
Wyobrażcie sobie,że macie możliwość założyć swój własny festiwal muzyczny,i możecie ściągnąć każdego artystę świata na ten festiwal. Kogo byście na niego zaprosili ???

Ja osobiście mam takie fantazje od kilku lat,i chętnie się pochwalę swoimi typami.Oto mój line najbliższy ideałowi :vsadnik::

1.Eric Prydz,godz.20:00
2.Mr.White,21:00
3.Dr.Lectroluv,22:00
4.Above & Beyond,0:00
5.Paul Oakenfold,2:00
6.John B,4:00

Dodam jeszcze przypuszczalne miejsce:
Planetarium Toruń,sala projekcji filmowych przerobiona na wielki parkiet ze sceną obrotową w środku,i oczywiście kopuła oddana do dyspozycji Vj'i,scena zrobiona na styl orientalny.Tylko jedna scena.Czas:W pazdziernikową,lub listopadową smutę.

Czekam na Wasze propozycje :D

Dervis
18-11-2012, 20:16
Dzień I.

20:00 Mord Fustang
21:00 Dannic
22:00 Hardwell
23:00 Steve Aoki
00:00 Showtek
01:00 Cazzette
02:00 Tiesto
03:00 Tom Swoon

Dzień II

20:00 NERVO
21:00 Dimitri Vegas & Like Mike
22:00 Dada Life
23:00 Afrojack
00:00 Avicii
01:00 Axwell
02:00 Nicky Romero
03:00 Tommy Trash

Dzień III

20:00 Madeon
21:00 Alesso
22:00 Hard Rock Sofa
23:00 Knife Party
00:00 Chuckie
01:00 R3hab
02:00 Fedde Le Grand
03:00 Vicetone

Dziękuje : ]

Zelu06
18-11-2012, 21:23
Dzień pierwszy = Trance:

20:00 - Nostrum
21:00 - Dj C.A
22:00 - RMB
23:00 - Solarstone
00:00 - Blank & Jones
01:00 - Lange
02:00 - Wavetraxx
03:00 - Dave202
04:00 - Ron van den Beuken

Dzień 2 = Hard Trance:

20:00 - Dj Dean
21:00 - Cosmic Gate
22:00 - Dumonde
23:00 - Dj Slideout
00:00 - Omega Nine
01:00 - Tommy Pulse
02:00 - Scot Project
03:00 - Überdruck
04:00 - Yoji Biomehanika

Dzień 3 = Hardstyle:

20:00 - Trance Generators
21:00 - Activator
22:00 - Brian NRG
23:00 - Ultrasonic
00:00 - Sam Punk
01:00 - Jimmy The Sound
02:00 - Gary D
03:00 - DJ Vortex
04:00 - Max B. Grant

+ osobna scena HS/HT dla utworów Carpelli i Scandolariego pod każdym aliasem.

Na moim evencie obowiązywałby zakaz puszczania nowości :P

Miejsce: Moja łąka.
Czas: jakiś sierpniowy weekend.

Eh, marzenia..:angel:

Dawid92
18-11-2012, 21:35
Dzień I.
Slayback
Dann'd
Funkwell
Dzień II.
Dann'd
Funkwell
Slayback
Dzień III.
Funkwell
Slayback
Dann'd

~KoKo[S]~
18-11-2012, 21:47
a mój? to moze tak:
Dzień Pierwszy:
- Armin Van Buuren
- Deadmau5
- ATB
- Shogun
- Cosmic Gate
- Alex M.O.R.P.H.
- Orjan Nilsen
- Markus Schulz
Dzień Drugi:
- Dash Berlin
- Ferry Corsten
- Giuseppe Ottaviani
- Arty
- Arctic Moon
- Matt Bukovski
- Andrew Rayel
- Green Light (czyli Ja) - heh marzenia...
Dzień Trzeci:
- Paul Van Dyk
- Rank 1
- Eximinds
- Will Holland
- Gareth Emery
- Andy Moor
- Super8 & Tab
- Kyau & Albert


Miejsce celebracji: Katowicki Spodek

Chr1s
18-11-2012, 22:13
Dzień pierwszy:
20:00 - 21:30 Blisargon Demogorgon
21:30 - 23:00 Fj Project
23:00 - 00:30 Bas&Ram
00:30 - 02:00 Alphazone
02:00 - 03:30 Jay Walker
03:30 - .... Dark By Design
Dzień drugi:
20:00 - 21:30 Dumonde
21:30 - 23:00 Sa Vee Oh
23:00 - 00:30 Ultraform
00:30 - 02:00 Ace Da Brain
02:00 - 03:30 Wavetraxx
03:30 - ........ Merlin & C-Bass
Dzień trzeci
20:00 - 21:30 S.H.O.K.K
21:30 - 23:00 Bytes Brothers
23:00 - 00:30 HiBeatz
00:30 - 02:00 Hardtonic
02:00 - 03:30 Coca
03:30 - ........ Gary D

ulubione miejsce: Afterlife Club, Warszawa

Smashy
18-11-2012, 23:49
Dzień I.

20:00 Yves V
21:00 Dirty South
22:00 Thomas Gold
23:00 Swedish House Mafia
00:00 AN21 & Max Vangeli
01:00 Mark Knight b2b Funkagenda
02:00 Mattise & Sadko
03:00 Jordy Lishious



Dzień II

20:00 Showtek
21:00 Chris Lake
22:00 Hook N Sling
23:00 Dimitri Vegas & Like Mike
00:00 Alesso
02:00 Hard Rock Sofa b2b Swanky Tunes
03:00 Afrojack


Dzień III

20:00 Michael Brun
21:00 Pendulum
22:00 Knife Party
23:00 Nari & Miliani
00:00 Third Party
01:00 DubVision
02:00 Deniz Koyu
03:00 Arty


Poproszę taki extra pakiet pod mym domem. :king2:

lusa
19-11-2012, 00:15
19:00 K-mille "Prime-Time"
20:00 Arty
20:45 Andy Moor
21:30 Fedde Le Grand
22:45 Knife Party
00:00 Mark Knight
01:00 Markus Schulz
02:30 Armin Van Buuren
04:00 K-mille (:D)
05:30 Klaudia Gawlas
07:00 Martin Harmony
08:30 Paul Kwitek
09:30 Chris Wonderful
11:00 Matt Darey
12:00 Slayback
13:00 TAITO
14:00 John 00 Fleming
15:00 Solarstone
16:00 Tom Swoom
17:30 Matt Bukovski b2b Arctic Moon
19:00 K-mille "wypierdzielać do domów"

celebrowałbym u siebie w chałupie, albo w Afterlife ;D
tak wgl to mój festival musiałbym trwać conajmniej tydzień :P

Czesyek
19-11-2012, 00:15
18.00-19.00 alexander kowalski
19.00-20.00 carla roca
20.00-21.15 tom hades
21.15-22.30 the advent-live
22.30-23.30 dj rush
23.30-01.00 david moleon
01.00-02.30 microcheep & mollo
02.30-03.30 marco bailey
03.30-04.30 chris liebing
04.30-05.30 klaudia gawlas
05.30-06.15 hellboy
06.15-07.00 static sense

_Maciek
19-11-2012, 14:05
Piątek

17;00-18;00 - Skytech
18;00-19;00 - Sidney Samson
19;00-20;30 - Nicky Romero
20;30-22;00 - Mord Fustang
22;00-0;00 - Wolfgang Gartner b2b Deadmau5
0;00-1;30 - Swedish House Mafia
1;30-2;30 - Hard Rock Sofa b2b Promise Land
2;30-3;30 - Gregori Klosman b2b Tristan Garner
3;30-5;00 - Hardwell
5;00-6;30 - Dada Life
6;30-8;00 - Ashley Wallbridge

Sobota

17:00-18:00 - Stoneface & Terminal
18:00-19:00 - Fafaq
19;00-20;30 - Cazzette
20;30-22;00 - Afrojack
22;00-23;00 - Fedde Le Grand
23;00-0;30 - Adam Beyer
0;30-2;00 - Carl Cox
2;00-3;30 - Armin Van Buuren
3;30-4;30 - Knife Party
4;30-6;00 - Simon Patterson
6;00-7;00 - Chuckie b2b Laidback Luke
7;00-8;30 - Angger Dimas

Niedziela

17;00-18;00 - Olav Basoski
18;00-19;00 - Mark Knight
19;00-20;00 - Maison & Dragen
20;00-21;30 - Eric Prydz
21;30-22;30 - Jeremy Olander
22;30-23;30 - Omnia
23;30-1;00 - Arnej
1;00-2;30 - Gareth Emery b2b Ben Gold
2;30;4;00 - Daniel Kandi b2b Giuseppe Ottaviani
4;00-5;00 - Khomha b2b Markus Schulz
5;00-6;00 - Belocca
6;00-7;30 - Koen Groeneveld
7;30-9;00 - Dj PP


bez podzialu na sceny bo bym nie mogl byc na wszystkich na raz;D

kuben24
19-11-2012, 15:39
Mnie tam jedna noc rozjebundy wystarczy, w Spodku da się zrobić, ale za to 20 godzin, każdy po godzinie ; >
01. Yves Deruyter - Warm Up
02. Kai Tracid
03. Estuera
04. DJ Dyno
05. Star Alliance
06. Arne L II
07. DJ Slideout & Mirko Milano pres. LaCargo
08. Lady Dana
09. Derb
10. Hennes & Cold
11. The Green Martian
12. Tatact
13. Dark Oscillators (albo coś z SAIFAM)
14. Schwarzende
15. Oliver Klitzing
16. DJ Weirdo
17. Datura
18. Sequential One
19. Bass-D & King Matthew
20. Westbam

SojkaPL
19-11-2012, 19:13
Ciekawy temat :)
Ja bym takie coś zrobił :)

DAY 1

First Stage:

18:00-19:00 Michael Cassette
19:00-20:00 Matisse & Sadko
20:00-21:30 Tom Fall
21:30-23:00 Chris Schweizer
23:00-00:30 W&W
00:30-02:00 Wezz Devall
02:00-03:30 Heatbeat
03:30-04:45 John 00'Fleeming
04:45-06:00 Bryan Kearney

Second Stage:

18:00-19:00 DJ Wady
19:00-20:00 Lissat & Voltaxx
20:00-21:30 Dabruck & Klein
21:30-23:00 Wolfgang Gartner
23:00-00:30 Deadmau5
00:30-02:00 Tristan Garner
02:00-03:30 Gregori Klosman
03:30-04:45 Tujamo
04:45-06:00 John Dahlback

DAY 2

First Stage:

18:00-19:00 Moonbeam
19:00-20:00 Jerome Isma-Ae
20:00-21:30 Skytech
21:30-23:00 Aerofoil
23:00-00:30 KhoMha
00:30-02:00 Jochen Miller
02:00-03:30 Jonas Stenberg
03:30-04:45 Paul Ercossa
04:45-06:00 David Moleon

Second Stage:

18:00-19:00 DJ W
19:00-20:00 Catz'N'Dogz
20:00-21:30 Paul Kalkbrenner
21:30-23:00 Hardwell
23:00-00:30 Porter Robinson
00:30-02:00 Hard Rock Sofa
02:00-03:30 Swanky Tunes
03:30-04:45 Jacob Van Hage
04:45-06:00 Pan Pot

I ogień w szopie :)
Kto wpada?

Chris Antoua
19-11-2012, 19:17
Taki delikatny,wymarzony line up 3-dniowej imprezy.
Na początku delikatnie, trance'owo a potem trochę mocniej :) House, electro, drum

Dzień I
19:00 - 20:00 Solarstone
20:00 - 21:00 Alex M.O.R.P.H.
21:00 - 22:00 Orjan Nilsen
22:00 - 23:00 Fedde Le Grand
23:00 - 00:30 Armin Van Buuren
00:30 - 01:30 Laidback Luke
01:30 - 02:30 Knife Party
02:30 - 03:30 Tantrum Desire
03:30 - 04:30 Rene Amesz
04:30 - 05:30 Bingo Players

Dzień II
19:00 - 20:00 Matt Bukovski
20:00 - 21:00 Andy Moor
21:00 - 22:00 Omnia
22:00 - 23:00 Daniel Kandi
23:00 - 00:30 Markus Schulz
00:30 - 01:30 Carl Cox
01:30 - 02:30 Dimitri Vegas & Like Mike
02:30 - 03:30 Youri Donatz
03:30 - 04:30 UMEK
04:30 - 05:30 Tujamo

Dzień III
19:00 - 20:00 Wellenrausch
20:00 - 21:00 Aurosonic
21:00 - 22:00 Ferry Tayle
22:00 - 23:00 Spark7
23:00 - 00:30 Mark Knight
00:30 - 01:30 Nicky Romero
01:30 - 02:30 Angger Dimas
02:30 - 03:30 Noisia
03:30 - 04:30 David Amo,Julio Navas
04:30 - 05:30 FafaQ

yogint
19-11-2012, 23:55
1) Laidback Luke
2) Steve Aoki
3) Knife Party
4) Cazzette
5) Dimitri Vegas & Like Mike

Nesia
20-11-2012, 00:21
Dzień I

deadmau5
Sébastien Léger
Mauro Picotto
Carl Cox
Umek
Format:B
Egoism
Dubfire
Hollen
Alexander Kowalski
Lucca


Dzień II

Lützenkirchen
Marco Bailey
Phunk Investigation
Speedy J
Adam Beyer
Extrawelt
Ellen Allien
Modeselektor
Sven Väth
Robert Babicz
Chris Liebing



; x

Frozen
20-11-2012, 00:55
Dzień 1:

18:00 - Eats Everything
19:00 - Blondish
20:00 - Art Department
21:00 - Guy Gerber
22:00 - Catz`n`Dogz
23:00 - Richard Dinsdale
24:00 - Dave Spoon
1:00 - Mark Knight
2:00 - Muzzaik
3:00 - Junior Jack
4:00 - Riva Starr
5:00 - Maison & Dragen
6:00 - Afrojack
7:00 - Chris Lake
8:00 - Eric Prydz
9:00 - Jamie Jones


Dzień 2:

18:00 - Nicolas Jaar
19:00 - Disclosure
20:00 - Nguzunguzu
21:00 - Diplo
22:00 - Jack Beats
23:00 - Deadmau5 b2b Wolfgang Gartner
24:00 - Armin Van Buuren
1:00 - Markus Schulz
2:00 - Andy Moor
3:00 - John 00 Fleming
4:00 - Astral Projection
5:00 - Astrix
6:00 - The Prodigy
7:00 - The Chemical Brothers
8:00 - Massive Attack
9:00 - Axwell
10:00 - Sven Vath
12:00 - Ricardo Villalobos
15:00 - Anja Schneider


Dzień 3:

18:00 - Hot Chip
19:00 - SBTRKT
20:00 - Moby
21:00 - Jay Z
22:00 - Beastie Boys
23:00 - Buraka Som Sistema
24:00 - Skrillex
1:00 - Nero
2:00 - Justice
3:00 - Daft Punk
4:00 - Faithless
5:00 - Boddika
6:00 - Coki
7:00 - Benga
8:00 - Andy C
9:00 - Noisia
10:00 - DJ Marky
11:00 - Kryptic Minds
12:00 - Burial

Dzień 4:

18:00 - Arctic Mon****
19:00 - Basement Jaxx
20:00 - ATB
21:00 - Camo & Krooked
22:00 - Commix
23:00 - Grooverider
24:00 - Adam Beyer
1:00 - Chris Liebing
2:00 - Pet Duo
3:00 - Eric Sneo
4:00 - Pendulum
5:00 - Boys Noize
6:00 - Dr.Motte
7:00 - Emalkay
8:00 - Rusko
9:00 - Oneman
10:00 - Mala
11:00 - Aphex Twin
12:00 - Atari Teenage Riot
13:00 - Die Antwoord
14:00 - DJ T.

TheTelus
20-11-2012, 17:41
TRANCE:
1.Solarstone
2.Andrew Rayel
3.Andy Moor
4.Giuseppe Ottaviani
5.Rank 1
HOUSE/ELECTRO:
1.Dada LIfe
2.Tiesto

Depox
20-11-2012, 18:28
1.Joris Voorn
2.Umek
3.Mike Vale
4.Pleasurekraft
5.Mario Ochoa
6.The Hooch
7.Alex Kenji
8.Elay Lazutkin
9.Glitter
10.Juan DDD
11.Muzzaik
12.Crazibiza
13.Dj PP aka Gabriel Rocha
14.Superskank
15.Loko
16.Format B
17.Sebastian Leger
18.David Amo & Julio Navas
19.Gary Beck
20.Alex Young

Artur.B.
20-11-2012, 19:28
W latach 2004-2006 wyglądałoby to tak;)

STAGE 01

01) E-Craig
02) ReLocate
03) Randy Katana
04) Marcel Woods
05) Richard Durand
06) Jesselyn
07) Ron Van Den Beuken

STAGE 02

01) Blank & Jones
02) Matt Darey
03) Nu-Nrg
04) Above & Beyond
05) Nitrous Oxide
06) Ferry Corsten
07) Super8 & Tab

STAGE 03

01) Marco V
02) Jochen Miller
03) Carl B
04) Tiesto
05) Cosmic Gate
06) Phynn
07) Sander Van Doorn

STAGE 04

01) Ernesto vs. Bastian
02) Johan Gielen
03) Alex M.O.R.P.H.
04) Armin Van Buuren
05) Markus Schulz
06) Rank1
07) Ronald Van Gelderen

STAGE 05

01) Tiddey
02) Signum
03) Kyau vs. Albert
04) Paul Van Dyk
05) Fred Baker
06) The Thrillseekers
07) Ronski Speed


Na chwile obecną:

STAGE 01

01) Moonbeam
02) Wellenrausch
03) Basil O'Glue
04) Aerofoil
05) Markus Schulz
06) Skytech
07) Aaron Camz
08) Marcus Schossow

STAGE 02

01) Omnia
02) Orjan Nilsen
03) Matt Bukovski
04) Giuseppe Ottaviani
05) Armin Van Buuren
06) Andrew Rayel
07) Aly & Fila
08) Solarstone

Przemo07
20-11-2012, 20:21
Afrojack
Uppermost
David Guetta
SHM
Deadmau5
Lazy Rich
Porter Robinson
Fatboy Slim
Beny Benassi
Laidback Luke
Hardwell

Paris Hilton :D

Silvo88
30-11-2012, 18:29
Dzień I - Piątek
17:00 - 18:00 Blinders
18:00 - 19:00 Bream
19:00 - 20:00 Tom Swoon
20:00 - 21:00 Disfunktion
21:00 - 22:00 David Puentez
22:00 - 23:00 Alesso
23:00 - 00:30 Dirty South
00:30 - 01:30 Tiesto
01:30 - 02:30 Fedde Le Grand
02:30 - 03:30 Swedish House Mafia
03:30 - 04:30 John Dahlback
04:30 - 05:30 Eric Prydz
05:30 - 06:30 Deniz Koyu

Dzień II - Sobota
17:00 - 18:00 Madeon
18:00 - 19:00 Porter Robinson
19:00 - 20:00 Nicky Romero
20:00 - 21:00 Hardwell
21:00 - 22:00 Afrojack
22:00 - 23:00 Laidback Luke
23:00 - 00:30 Dimitri Vegas & Like Mike
00:30 - 01:30 Tommy Trash
01:30 - 02:30 The Bloody Beetroots
02:30 - 03:30 Zeds Dead
03:30 - 04:30 Skrillex
04:30 - 05:30 Chuckie
05:30 - 06:30 Gregori Klosman

Dzień III - Niedziela
17:00 - 18:00 Krzysztof Chochlow
18:00 - 19:00 Alex
19:00 - 20:00 Jochen Miller
20:00 - 21:00 Marco V
21:00 - 22:00 Ummet Ozcan
22:00 - 23:00 Markus Schulz
23:00 - 00:30 Sander van Doorn
00:30 - 01:30 Emma Hewitt LIVE ACT
01:30 - 02:30 Jonathan Mendelsohn LIVE ACT
02:30 - 03:30 W&W
03:30 - 04:30 Marcel Woods
04:30 - 05:30 Arty
05:30 - 06:30 Leon Bolier

Heartless
30-11-2012, 19:18
Ja oczywiście Dubstepowo, po godzince dla każdego myślę starczyłoby ;)

1. Emalkay
2. Coki
3. Distance
4. Magnetic Man
5. Stenchman
6. Bar 9
7. Rusko
8. Vex'd
9. Bare Noize
10. Skream

Udzin2k12
30-11-2012, 21:48
Dzień 1:
- Rogue
- KitSch 2.0
- Tom Swoon
- Dyro
- Dannic
- Dimitri Vegas & Like Mike
- Wolfgang Gartner
Dzień 2:
- David Guetta
- Afrojack
- Nicky Romero
- Alesso
- Arty
- Hardwell
- Basto
Dzień 3:
- Tiesto
- W&W
- Dash Berlin
- ATB
- Deadmau5
- Andrew Rayel
- Dirty South