PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Złote myśli na temat trance


MixMatix
17-04-2012, 17:24
Witam
Kiedyś na jakimś większym, no może mniejszym forum widziałem złote myśli dotyczące trance i oddziaływania jego na człowieka. Czy mógłby ktoś podać link do tej strony, bądź własne złote myśli itd.

Dawca Mocy
18-04-2012, 23:03
jak słucham trance to mi sutki sterczom :(
thx za temat , wkońcu mogłem to wyznać :piwo:

luki0075
21-04-2012, 22:05
"House muzyką ciała...
...Trance muzyką duszy."
To hasło zawsze wszędzie rozgłaszam. Ale na moją miłość do tej muzyki składają się wspomnienia. Emocje, przeżycia, które powracają do mnie gdy słucham konkretny utwór. Trance jest niewątpliwie muzyką niezwykłą, dla niezwykłych ludzi, potrafiących dostrzec jej piękno. Tyle ode mnie.

rudi281
21-04-2012, 22:19
"House muzyką ciała...
...Trance muzyką duszy."
To hasło zawsze wszędzie rozgłaszam. Ale na moją miłość do tej muzyki składają się wspomnienia. Emocje, przeżycia, które powracają do mnie gdy słucham konkretny utwór. Trance jest niewątpliwie muzyką niezwykłą, dla niezwykłych ludzi, potrafiących dostrzec jej piękno. Tyle ode mnie.

ta ta ta a hardstyle to religia i modlitwa w jednym a qlimax hard bass defqon.1 to kościoły
dj-e to apostołowie

Arhaner
21-04-2012, 22:36
ta ta ta a hardstyle to religia i modlitwa w jednym a qlimax hard bass defqon.1 to kościoły
dj-e to apostołowie

Żes teraz jebnał porównanie pasujace jak pięsc do oka...


Trance od zawsze uznawałem za druga miłość bo pierwsze miejsce zajmuje Hardstyle i czuję że do końca życia sie to nie zmieni.My jako ludzie jesteśmy odbiornikami słuchajac ulubionego gatunku czy nagrania wytwarzamy w mózgu tzw syndrom szczescia,czujemy się wtedy świetnie,lepiej mi np przy Gunz For Hire - Muse Bootleg robi sie zimno i stają włosy na rękach i czuje jakby coś do mnie wchodziło ale wracając do trance dajmy na to Breakfast - The Sunlight świetne track tak samego świetnego artysty który dzisiaj ginie w morzu komercji i gówna serwowanego przez 99% labeli co świadczy o tym że ludzie nie znaja muzyki i nie czuja jej.Niektóre nagrania trancowe działaja na mnie tak żę płacze albo jestem naprawde szczesliwy przy jednych czuje jakby cała radosć ludzi została przelana do tego nagrania odczucia są niesamowite i myśle że typowy "pompkowicz" nie odczuje tego co przy trance czy Hardstyle.Muzyke trzeba zrozumiec a do zrozumienia potrzeba wiele przemyśleń muzyka musi sie stać obsesja by poczuć ja w 100% dla niektórych Hardstyle to muzyka dla pojebów,cpunów,pedałow,lesb,transseksualistów i takich tam wybryków ale tym co tak myśla powiem jedno W DUPIE BYLIŚCIE I GÓWNO SŁYSZELISCIE dla kogoś hardstyle bedzie po*****e bo tak naprawde nie potrafi zrozumiec prawdziwego sensu tego gatunku,tak samo trance piekne melodie i w wiekszosci tracków upliftingowych pogodne nastawienie do dzis czarnego świata a założe sie że przy pompce nie odczujecie tego i takie przemyślenie ode mnie


"Muzyka to ogień w naszych sercach dzieki niej żyjemy"

Bez tego ognia jestesmy nikim.

Napewno troche osób pomyśli sobie czytajac mojego posta że jestem po****ionym gówniarzem ale myśle że zaczynam coraz bardziej poznawać muzyke i jej przesłanie w każdym gatunku.

dadu
06-05-2012, 15:12
gdzieś kiedyś znalezione:
"Bo trance nie tylko cieszy, bawi i porywa do tańca, ale także wzrusza do łez, pobudza do marzeń. Ta muzyka pozwala zatrzymać czas. Przenosi nas w ten drugi świat - bez trosk i problemów, gdzie nasze emocje biorą górę i tak na prawdę liczy się tylko ta chwila".

dla mnie tym właśnie jest Trance. taki tylko i wyłącznie mój świat do którego nikt prócz mnie niema wstępu. Gdzie można odpocząć od codziennych problemów i stresów.
i bardzo często do tego świata uciekam. :)

i jeszcze taki cytat z jakiegoś wywiadu z Sied'em, który też strasznie mi się podoba :)

"Kiedy myślę „trance”, chcę usłyszeć świetne linie basowe, mocne riffy i melodie, a także atmosferę, za którą można umrzeć. Prędkość powinna być ani za szybka, ani za wolna. Powinno cię wywalić z butów i zabrać cię z miejsca. Może też być trance’em w wersji „prosto w twarz”, ścianą dźwięku zmuszającą cię do skakania." Sied van Riel

YaHu
06-05-2012, 15:21
Dość popularne powiedzenie

"House i Trance to nie tylko muzyka. To styl życia, inne zmysłowe spojrzenie na świat, miłość do głębokiego brzmienia wzbudzającego emocje. Słuchając ich możesz skakać albo płakać, poczuć przypływ energii lub też wzruszenie i fale wspomnień.
Są One jak ocean uczuć - kiedy raz się w nich zanurzysz - utoniesz, uzależnią Cię i będą Ci towarzyszyć już na zawsze...(...)"

AirForLife
06-05-2012, 15:32
Muzyka Elektroniczna posiadawiele gatunków, ale jest jeden taki w którym Każde Słowo Każdy dźwięk Dotyka mej duszy Przenika do środka Pieszcząc i głaszcząc
W ten najpiękniejszy sposób Porusza strunami Moich uczuć ...
Popadam w trans..... Tak właśnie na mnie działa ... Najpiękniejszy gatunek muzyki elektronicznej ... Trance ...

lusa
02-08-2012, 20:53
Trance ukojeniem dla złamanych serc ;D