PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Plażówki 2011


DJ Union
27-06-2011, 18:00
Witam !

Może któryś moderator ogarnie temat Plażówek, wstawi plakat itd Materiały wszelkie informacje do pobrania z www.plażówki.pl. Z mojej strony dodam tylko inicjatywę, która może sie spotkać z Waszym zainteresowaniem:
Ponieważ mamy możliwość ustawienia dodatkowej sceny na plaży i wykorzystywania jej w dzień mamy dwie propozycje:

1) dla DJ-ów również tych nie startujących w mistrzostwach, którzy przyjadą tylko towarzysko ( poopalać się :) ). Proponujemy Wam możliwość występów na w dzień na scenie , możecie zaprezentować swój blok muzyczny reklamując przy okazji nocna imprezę. Ale, ale. Możecie również zareklamować swój klub w którym jesteście rezydentem i zapraszać gości do swojego miasta. Tu dodatkowa propozycja: możecie dogadać się z właścicielem klubu że taka reklama na plaży pełnej ludzi w samo południe kosztuje np 500,00 zł . Jak uda się Wam skasować te pieniądze to będziecie mieli przynajmniej częściowy zwrot kosztów. Ta kasa jest dla Was ( jak sie Wam nie uda to i tak jak będziecie chcieli to możecie reklamować klub - to Wasza decyzja i Wasz czas na scenie). Myślę, że dobra propozycja.
2) Dla wykonawców Dance lub innych którzy chcieliby skorzystać z naszej sceny. Plażówki to dobra impreza integracyjna. Zawsze było tak że jak wykonawca zaprzyjaźnił się z DJ-ami to potem łatwiej było załatwić koncerty w klubie , czy dany utwór był chętniej grany i tego akurat tłumaczyć nie trzeba. Wspólne imprezowanie łączy ludzi http://dj-forum.pl/images/smilies/smile.gif Wykonawca będzie mógł wyjść za wiatrochronu i wejść na scenę, zaśpiewać, wypromować singiel, rozdać autografy, plakaty czy płyty ( to Wasz marketing). My udostępnimy scenę totalnie za darmo a od Was zależy czy to odpowiednio wykorzystacie.
Jaki my mamy w tym interes? Naszym zamysłem, żeby Plażówki stały kultową imprezą dla miasta Dźwirzyno ( lub innego) i żeby zabiegali o organizację za rok lub żeby impreza była tak atrakcyjna, że inne miasto nadmorskie będzie chciało imprezę podkupić.
Czekam na Wasze opinie http://dj-forum.pl/images/smilies/smile.gif