PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : XL Wiosna Studencka w Radomiu 25.05


DeVille
18-05-2011, 12:23
Znajda sie jacys chetni???

25.05 - ŚRODA

"09:00 Otwarcie Ogródka Studenckiego (SOK)

Zapraszamy do rozpoczęcia ucztowania tegorocznych Juwenalii już w środę 25 maja od godz. 9.00 przy terenie Hali Sportowej PR, gdzie będziecie mogli przygotować się do uroczystego pochodu rozpoczynającego Naszą Wiosnę przy dobrej muzyce i studenckiej atmosferze.

13:00 Korowód - Inauguracja Wiosny Studenckiej (początek D.S.3)

Oficjalnie Nasze Juwenalia rozpoczynamy uroczystym Korowodem Studenckim spod akademików PR udając się przez główne ulice miasta by poinformować wszystkich mieszkańców Radomia o odbywającym się święcie Żaków. Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w tym radosnym pochodzie, gdzie przy dobrej muzyce puszczanej przez dj Cue i mocy atrakcji zorganizowanych przez organizatorów pragniemy z jak największą liczbą osób (nie tylko studentów) rozpocząć Juwenalia i odebrać klucze do miasta od prezydenta Radomia.

15:00 Wybory „Wiosenki i Wiośniaka” (SOK)

Pamiętajmy, że Korowód to dopiero początek, zaraz po powrocie pod Halę Sportową kontynuujemy imprezę. W rytmach najlepszej muzyki puszczanej na żywo przez dj’a wybierzemy „Wiosenkę i Wiośniaka” tegorocznych Juwenalii. Wyboru dokonamy nie tylko poprzez przebranie się kandydatów, ale także w tym roku startujący będą musieli rywalizować między Sobą w przygotowanych przez organizatorów konkurencjach ;)
Liczymy również na widzów, którzy będą kibicować biorącym udział w wyborach, a także pomogą Nam dokonać najlepszego wyboru, bawiąc się przy tym i „chrzcząc” Nasz Studencki ogródek.

15:30 Speedball – rozpoczęcie studenckich rozgrywek w PAINTBALL'A (SOK)

Mamy dla Was dobrą wiadomość, że przez 3 dni trwania Wiosny Studenckiej – od środy do piątku - na terenie Naszego Campusu PR będziecie mogli podpatrywać, a także wziąć udział w turnieju PAINTBALLA na specjalnie przygotowanym do tego torze. Razem ze znajomymi będziecie mogli wreszcie dać upust studenckim emocjom w trakcie bezpiecznej i kontrolowanej przez firmę Marballer walki.
Pierwszy pokazowy mecz rozpocznie się o 15:30 między profesjonalnymi drużynami ZONE RADOM i PLANET, a później przy ich kontroli i opiece będziecie mogli sami spróbować swoich sił w tej grze. Zapisy do turniejowych drużyn od 23 maja pod nr 502057903.

16:00 Olimpiada Studencka - eliminacje (SOK)

W czasie tegorocznych Juwenalii pragniemy zaproponować również wszystkim studentom -tym razem wyłącznie studentom - udział w dwóch grach, znanych żakom w największych ośrodkach akademickich w Polsce – Fruity Ball i BeerPong. Będą to nieoficjalne pierwsze Radomskie Mistrzostwa – po prostu dobra i bezpieczna zabawa dla prawdziwych STUDENTÓW.

16:00 Naszą wspólną zabawę umilać będzie dobra muzyka grana na żywo przez
- DeVille
- Globus White
- Faver Enthustiast
- Raver

20:00 Piknik Studencki: House, Trance – na głównej scenie zagrają czołowi dj z Polski:
– CALMY NATE
– DIANA D’ROUZE
– MAFIA MIKE

2:00 After party (ks Alibi)

Wytrwałych i spragnionych dalszej zabawy imprezowiczów zapraszamy na dalszy ciąg zabawy do klubu studenckiego Alibi, gdzie kontynuowany będzie Piknik Studencki ;) "

Globus White
18-05-2011, 13:32
Dobry Line Up się szykuje :D
Zastanowię się xD
Szukajcie mnie tam już od 16 :D
Jak coś to krzyczcie Globus Japa czy cuś to będę wiedział ocb :)
Pozdrawiam i zapraszam będzie elektrycznie :D

Dj Basto
18-05-2011, 18:53
ja prawdo podobnie będe :P wiec no zakładam za na 99 % :P