PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Zmiana Nazwy Użytkownika - Informacja


Trush
24-01-2021, 20:39
Administracja wraz z zarządem forum pragnie poinformować użytkowników o rozszerzeniu opcji dotyczącej zmiany nazwy nicku. Usprawnienia wraz z poniższym regulaminem obowiązywać będą od dnia 24.01.2021.

W celu ułatwienia śledzenia historii zmiany nazwy nicku, w profilu użytkownika zostaje wprowadzona tabela informacyjna, dzięki której widoczny jest pełny podgląd działań w zakresie pseudonimu na forum 4Clubbers. Tabela z historią widoczna jest dopiero po dokonaniu pierwszej zmiany nazwy.

Regulamin

01. O zmianę nazwy nicku może wnioskować każdy zarejestrowany użytkownik forum 4Clubbers.
02. Zmiana nicku jest opcją darmową.
03. Zmianę może dokonać w określonych odstępach czasowych:

a) użytkownicy bez rangi - raz na 18 miesięcy (ponad 547 dni) od momentu ostatniej edycji lub daty rejestracji,
b) użytkownicy z rangą (młody klubowicz i wyżej) - raz na rok (365 dni) od momentu poprzedniej edycji.

04. W przypadku braku spełnionych warunków czasowych, nagminnego wnioskowania o zmianę nicku, słów określanych jako wulgarne lub edycję, która ma na celu obrazę bądź prowokację innych użytkowników, administracja informuje o wyciąganiu konsekwencji w postaci upomnień lub czasowej blokady na konto użytkownika łamiącego regulamin.

05. Zmianę nazwy nicku można dokonać klikając w TEN LINK (http://www.4clubbers.com.pl/profile.php?do=requestusername)Administracja zastrzega sobie prawo do zmiany zasad.

HBL! ^^
27-01-2021, 01:31
Ooo widzę na forum pojawiły się modernizację. Pomimo wielu innych pomysłów użytkowników, administracja postanowiła wprowadzić mega zajefajna opcje zmiany nicku xDDDDDDD No fajne, fajne, szanuje :)

W sumie spoko pomysł, może z niego kiedyś skorzystam żeby zapomnieć o swojej domenie która wyrabiałem przez tyle lat na poczet prankowania ludzi na SB którzy nie ogarną tabeli z historia zmian nicku xD

Bardzo przydatna opcja... pozdrawiam :)