PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Oferta na kartę !!!


.:Franek:.
15-01-2019, 18:05
Witam.


Od dłuższego czasu jestem posiadaczem nr tel. w sieci Orange.
Nie wiem jak inni, ale jestem z niej bardzo nie zadowolony. Nie mówię o ilości posiadanych GB internetu, ale o prędkości jaką orange oferuje w mojej okolicy i nie tylko. Jest to jedna wielka porażka, która trwa od bardzo dawna. Jestem też osobą, ,która co jakiś czas przebywa też przez dłuższy czas po za miastem, a dokładnie w miejscu gdzie zasięg jest ukrojony i Orange znowu zawodzi ze swoim zasięgiem na całej linii.

Tu nasuwa się moja prośba do was. Jaką polecacie ofertę na kartę
z takich sieci jak PLUS, T-Mobile, Play.

W komentarzach proszę napisać czemu polecacie, a drugą najważniejszą kwestią jest to, że liczę na jak największa ilość GB internetu i oczywiście wszystko pozostałe nielimitowane, ale teraz już innych nie ma.
Doładowanie do 30zł miesięcznie

yapis
16-01-2019, 17:32
Ze swojej strony to mogę polecić T-mobile, może nie jest to najlepsza oferta, ale jeżeli chodzi o zasięg i prędkość nie ma sobie równych według mnie, a teraz mają ofertę za 30zł i 10gb neta plus wszystko bez limitu: Na kartę: startery, doładowania, promocje => T-Mobile.pl (http://www.t-mobile.pl/pl/dlaciebie/oferta/na-karte/nowy)


ps a jak zmieniasz z innego operatora to 25zł i pierwszy miesiąc gratis: https://www.t-mobile.pl/pl/dlaciebie/oferta/na-karte/przenies-numer

.:Franek:.
17-01-2019, 15:19
Dziękuje Ci bardzo za pomoc kolego wyżej. Widziałem tą ofertę, ale 10GB to zdecydowanie za mało dla mnie. Jakby mieli 20GB to już na pewno bym się na to zdecydował, bo zasięg w sieci ORange to jest jedno wielkie nieporozumienie.