PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Beats for Love Pepino 2016 - Ostrava


axe300
26-05-2016, 23:00
BEATS FOR LOVE PEPINO 2016 - OSTRAVA

http://www.b4l.cz/images/obsah/photo/b4l2016/plak%C3%A1t_b4l2016.jpg


• 13 scen i 20 styli muzycznych!
• Wiodący światowi i Czescy Dj'e (DJs & MCs)
• Wstęp 18+
• Wejście od 16 do 17 lat tylko w towarzystwie osoby pełnoletniej
• Wejście do lat 16 tylko pod opieką rodziców (lub opiekuna prawnego)

Obecny lineup:
♡ STAGES & INTERPRETI & PROGRAM ♡

✖ PEPINO DRUM 'N' BASS STAGE ✖
Drum 'n' bass, Mainstream, Neurofunk, Techstep, Deep, Liquid

✰ SIGMA (UK) ➫ https://youtu.be/KD5fLb-WgBU
✰ SPOR (UK) ➫ https://youtu.be/NktEGEqkUz4
✰ GRIDLOK (USA) ➫ https://youtu.be/Lk_EdGuczj0
✰ AUDIO (UK) ➫ https://youtu.be/1zCgH-SYoGE
• BEATY, BIFIDUS AKTIF, FATALERR, FORBIDDEN SOCIETY, KATO (SVK), PIXIE, RIDO, SUKI
- B-Art, Buckx, Bugaboh, Fantek & Pex, Joshu4, Panzer, Pivko & Phoenix, Meph & Dr.One, N.Force, Symplex, Tao Maffa & Johnny Player, Thiew, X-Morph
.................................................. .................................................. .....
✖ HOUSE COOL STAGE ✖
House, Deep House, Funky House, Tech House

✰ MARK KNIGHT (UK) ➫ https://youtu.be/P5S8OTUhOTI
✰ PROK & FITCH (UK) ➫ https://youtu.be/0WK9PN4xdfs
✰ PHATS & SMALL (UK) ➫ https://youtu.be/2kXMcjKhBgU
✰ KOKIRI (UK) ➫ https://youtu.be/aXfdf7KnMF0
✰ RAX FOXX (UK) ➫ https://youtu.be/XOJjikWX3sQ
• A-BEE & TOM VAGABONDO, CHRIS SADLER, JUNIOR JAN, MATHIASS O'ZANA ft. Paul Saxo, MICHAEL C, PAVEL BIDLO, TRÁVA
- Andre Lesu ft. Meduz, Aparat, Est3r aka E-lite, Fake Bear, Furrier, Ian Blond, Juvi & Robbie, Hardcastl3 & The Other One, LanDchi, Roman Chmiel, Ron J.B., T-Masters
.................................................. .................................................. .....
✖ EDM & TRANCE ÓČKO STAGE ✖
EDM, Electro, Trance, Uplift Trance, Progressive

✰ MIKE CANDYS (SUI) ➫ https://youtu.be/I7xgCtn8374
✰ ARNO COST (FRA) ➫ https://youtu.be/38qnrCEQb3U
✰ MARK SHERRY (SCO) ➫ https://youtu.be/tPtN1GJzyrs
✰ RONSKI SPEED & MARC VAN GALE (GER) ➫ https://youtu.be/n7k2ZdTzthU
• BON FINIX & TRIPMAIN, DJ BECK, JAKE HALEY, MARTIN GREDNER, MARTIN STREED, MATAMAR, SPARK7 &MATT CERF (CAN), ROXTAR, SUKOWACH
- Angry Beats, Beros, Invasion, Keneth Spice, Martin Michniak (SVK), Namaas, Priest, ProggyBoy, Siva, T-Storm (POL)
.................................................. .................................................. .....
✖ TECHNO STAGE ✖
Techno, Hard Techno, Schranz, Rave

✰ CRISTIAN VARELA (ESP) ➫ https://youtu.be/roKWE6h2f4s
✰ FELIX KRÖCHER (GER) ➫ https://youtu.be/x0s63ziXxsw
✰ AXEL KARAKASIS (GRE) ➫ https://youtu.be/FW7JApBoF_8
✰ PEPPELINO (HUN) ➫ https://youtu.be/s6-mJTe2LV0
✰ CRIMINISH (USA) ➫ https://youtu.be/tcxiW3AEhU8
• KAISERSOZE, K.SANDRA, LADIDA, LUCCA, NO-ON, RAVIC, SUBGATE, SVETEC & GOLPE (HUN/CZE), UNDERGROUND CHILDREN
- Deivis, Destroyer & Phil Albedo, Hory Doly, JB & Flesh, Martini, Nois, Subdubs, Thin & Thick, Thomas Cook, Trunk, Twin
.................................................. .................................................. .....
✖ URBAN OSTRAVA!!! STAGE ✖
Hip-Hop, R'n'B, Urban music, Funky House, Drum and Bass

✰ BEARDYMAN (UK) ➫ https://youtu.be/wBoRkg5-Ieg
✰ PFEL & GREEM - C2C (FRA) ➫ https://youtu.be/k1uUIJPD0Nk
✰ ESKEI83 (GER) ➫ https://youtu.be/-aLM9rJzWUU
✰ DJ ANGELO (UK) ➫ https://youtu.be/tr3ftsCVXhc
✰ MAJK SPIRIT (SVK) ➫ https://youtu.be/rruOu2nIPHc
✰ EKTOR ➫ https://youtu.be/nl_OXY13msk
• FLUX, FRIKY & MARTIN SVÁTEK, MIKE TRAFIK, OUT OF CONTROL CREW
- Australan, Forrest Pine, LU2, LuckyboyMaztah, Miko (SVK), Necroz, Tuco (UK), Vladu
.................................................. .................................................. .....
✖ REGGAE 2 JUNGLE STAGE ✖
Reggae, Jungle, Raggatek, Dubwise, Dancehall

✰ VANDAL (UK) ➫ https://youtu.be/1AgPzFX4gr0
✰ FREEZE (GER) ➫ https://youtu.be/TvyJtQmy168
✰ PITCH MADATTACK (IT) ➫ https://youtu.be/twGrhwstygQ
✰ JACKY MURDA (UK) ➫ https://youtu.be/v_O_eX2f54c
✰ DAVID BOOMAH (UK) ➫ https://youtu.be/BzI6HBEsxuk
• AMEN 4 TEKNO (AT), BRAINDREAD (UK), CRACKENN, DJ K (CAN), E COLI (UK), EL GADZÉ (POR), EAU DE JUNGLE, HOT (RUS), JAHRIDER & MC ŠAFY & JAHWAWAH (JAM), MAHZA (ESP), MESSENJAH, RUSHING BEATS (UK), SANTY G (ESP), TANUKICHI (JAP), URBAN ROBOT, WOLFENOIZ (FRA)
- Arra, Bio, Bobo (SVK), Cooldy, Hundread, Ladia Rasta & Flint, Mc Was.One, Mikkim, Rich & MC Nu C, Springfield crew Massive (IRL)
.................................................. .................................................. .....
✖ VISEGRAD LIVE STAGE ✖
Swing, Electroswing, Dance music, Nu Jazz, Acid Jazz, Band, Hip Hop, DnB

✰ PRAGO UNION ➫ https://youtu.be/Mj4Tc2ZWNsg
✰ IPHAZE (FRA) ➫ https://youtu.be/VjMACPsZguA
✰ SKYLINE ➫ https://youtu.be/L4IAjh3eWlA
✰ KLARA. ➫ https://youtu.be/n8JdOnuiHNg
• LE PNEUMATIQ, MALALATA & Live Musicians (SVK), MAUSOLEUM, RSS BOYS (POL)
- 3logit, Creaticity, Chris SU. & Fedora (HUN), Killiekrankie, Le Petite Nicolas & Live Musicians, MoveBreakers, Nyxages, Pachuka, Sonido Moreno, Swingin' Travelers
.................................................. .................................................. .....
✖ BREAKBEAT PEPSI STAGE ✖
Breakbeat, Dance music, 2step, Trip Hop

✰ STANTON WARRIORS (UK) ➫ https://youtu.be/Qfl_V6OdsIk
✰ CHERRY aka BreakNtune (POL) ➫ https://youtu.be/81mg6m8B8rQ
✰ FUNK MOGULS
• ADAM FAZ (POL), HARAKIRI BREAKS BROTHERS, LAUTEK, MINI DA MINX (UK), PIXIE, RETROGRADE (POL)
- Andreas Schwintz, Cubaqa, Cyclown, Djeda Lebeda, EAC DJs, Garnie:c, Gopher (POL), Hard Riders, Inliner & Ruddy, JCK, Martin Dee, Sens, Smoke (POL), Thingy, Zek
.................................................. .................................................. .....
✖ DEVASTATOR HARDSTYLE & HARCORE STAGE ✖
Hardstyle, Hardcore, Euphoric Hardstyle, Raw Hardstyle, Frenchcore

✰ ANGERFIST (NED) ➫ https://youtu.be/vMOat7ve-5c
• GEORGE CRUSHER, HEAVY NOIZES (SVK), HUNGRY BEATS & THE BUTCHERS, KOFFOS (SVK), MAICUSS, YCHY
- Calgarry, Daredevils, Dark Wizard, Dirty-Z, District7, Freak Warriors, Geez, Kizzah (SVK), Mephisto, Michnoss, Raweez (SVK), Skais, Twister
.................................................. .................................................. .....
✖ PSYTRANCE TUNNEL STAGE ✖
Psytrance, Psybreak, Full on, Dark Psy

✰ OPEN TRIBE (AUS) ➫ https://youtu.be/cEBepsNzLmw
✰ RIFF RUFF (AUS) ➫
• DEMENTED (SVK), FLAME (SVK), GUBO (SVK), HAVAYA (POL), NOZYO (POL)
- Eklektik Fluidum, Elemental, Ian Blond, Jenda Legenda, Jerzi, Lookingbreakz aka Piri, Mr. Teacher, Wolfzov
.................................................. .................................................. .....
✖ MEET THE GIANTS STAGE ✖
Swing, Electroswing, Dance music, Nu Jazz, Acid Jazz, Band, Hip Hop, DnB
*Vstup pouze pro osoby starší 18 let

✰ PIL C (SVK) ➫ https://youtu.be/yqzIhOL0FJc
✰ VLADIMIR 518 ➫ https://youtu.be/4c37mtreI5E
✰ JAMES COLE ➫ https://youtu.be/_tmS_KLHIc8
✰ MIDI LIDI ➫ https://youtu.be/zBHtMh167-o

• WWW NEUROBEAT
.................................................. .................................................. .....
✖ PEPINO UV TENT ✖
EDM, Electro, Progressive, House, Deep House, Funky House, Tech House
.................................................. .................................................. .....
✖ SCIENCE STAGE ✖
.................................................. .................................................. .....
✖ TROJHALÍ DNB AFTER STAGE ✖
Drum 'n' bass, Mainstream, Neurofunk, Techstep, Deep, Liquid

✰ JOHN B (UK) ➫ https://youtu.be/M3xfGMrXvYc
✰ TREI (NZL) ➫ https://youtu.be/qBQ7fKExPck
- Animal Experiment, Apoka, Dirty G & Crackenn, Meicos, Ron-X, Wenia
.................................................. .................................................. .....
✖ TROJHALÍ URBAN AFTER STAGE ✖
Hip-Hop, R'n'B, Urban music, Funky House, Drum and Bass

- Daniell, Fliptyck, Marthy, Tamman
.................................................. .................................................. .....
✖ FABRIC AFTER STAGE ✖
Drum 'n' bass, Mainstream, Neurofunk, Techstep, Deep, Liquid
Techno, Hard Techno, Schranz, Rave

• DANNY BRIGHT, DENYSA, ORBITH
- Aghi, Callboy, Denysa, Devil Inside, Djeda Lebeda, Double You, Grining (SK), Hypnos, Loraxx, M High , Mendoza & Marco Key, Oldschoolbrothers, Raptor, Slavoc (SK), T-Bone, The Concept, Thomclown, Zek
.................................................. .................................................. .....
♡ DŮLEŽITÉ ODKAZY ♡



Miejsce:
Dolní oblast Vítkovice
Ruská 2993, 703 00 Ostrawa
GPS 49°49'21.778"N, 18°16'42.365"E

Ceny biletów:
I pula - wyprzedane
II pula - 300CZK (do 30.04.2016 lub wyprzedania puli)
III pula - po wyprzedaniu 2puli
Bilety VIP -Zamówienia / Przedsprzedaż ➫ vip@b4l.cz

Love Camp & Parking - http://b4l.cz/en/tickets
Osobę: 200, - + opłaty pośrednie / 3 dni
Namiot: 200, - + opłaty pośrednie / 3 dni
Caravan: 900, - + opłaty pośrednie / 3 dni
Parking: 200,- + opłaty pośrednie / 3 dni