PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Zasada uploadu i przyklejania albumów w działach mp3


Trush
26-02-2016, 19:37
Widząc sytuacje jaka panuje przy uploadach albumów w działach <acronym title="darmowe mp3">mp3</acronym> zdecydowaliśmy się zamieścić oficjalną informacje na temat tego co będzie przyklejane.

Wątek z albumem zostanie przyklejony tylko i wyłącznie w przypadku kiedy spełni wszystkie niżej wymienione wymagania.
Album będzie odklejony po miesiącu lub w przypadku kiedy ilość przyklejonych albumów przekroczy 6 tematów.Utwory spełniają dotychczasowe wymagania opisane w Regulaminie Głównym Forum (http://www.4clubbers.com.pl/regulamin.html)
Utwory na albumie lub cały album został wydany nie więcej niż 3 miesiące temu.
Minimum 51% utworów nie pojawiło się jeszcze na forum
W przypadku kiedy album jest wielogatunkowy jego usytuowanie zależne jest od ilości utworów w danym stylu (prawo większości).
W wątku jest zamieszczony link do całego albumu, a plik posiada alias forum.
Plik posiadający reklamę innej strony będzie usuwany, a user karany.


Z racji, że dość częstym procederem jest rozrywanie albumów (nie składanek) na kilka wątków postanowiliśmy o nałożeniu bezwzględnego priorytetu dla pełnych wątków. Oznacza to, że w przypadku kiedy w jednym wątku będzie pełny album ze spełnionymi wszystkimi ww. wymaganiami, taki temat zostanie przyklejony, a wątki z pojedynczymi utworami zostaną przeniesione do kosza.
Tematy, z utworami które zostały wydane jako single i miały premierę ponad tydzień (7 dni) wcześniej nie będą przenoszone.


Uwaga! Dla plików z całym albumem dozwolone są wszystkie darmowe serwery.
(Darmowe czyli aby pobrać nie trzeba płacić, kupować premium, ściągać programów lub rejestrować się)
Torrenty są zakazane.

W związku z tym, że wymagane są linki do pełnych paczek, wątki w dziale Scene Releases (http://www.4clubbers.com.pl/scene-releases/)/Albums / Compilations / VA (http://www.4clubbers.com.pl/albums-compilations-va/) czy Albumy/Składanki (http://www.4clubbers.com.pl/albumy-skladanki/) w Alternatywie z danym albumem będą łączone z tym w dziale <acronym title="darmowe mp3">mp3.</acronym>