PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : News KSHMR wyznał kto jest współodpowiedzialny za jego sukces


P4SIO
23-01-2016, 14:47
Prowadząc Essential Music mam możliwość śledzić większość wydarzeń związanych z EDM. Odbywa się wiele muzycznych premier, organizowane są coraz większe festiwale, ale zdarzają się również kłótnie i dramaty. W tym wszystkim najważniejsze są emocje. To one sprawiają, że śledzimy kolejne wiadomości, słuchamy muzyki i stajemy się częścią jakiejś kultury.

http://essentialmusic.pl/wp-content/uploads/2015/10/kshmr-zapowied%C5%BA-facebook-news.jpg

KSHMR wyznał kto jest współodpowiedzialny za jego sukces | Essential Music (http://essentialmusic.pl/)
Szczególną radość sprawia mi dzielenie się motywującymi wpisami. Staram się je wyszukiwać i tłumaczyć, tak aby dotarły do jak największej ilości osób. Coraz więcej artystów otwiera się w wywiadach i dzieli się swoimi doświadczeniami. Bycie gwiazdą niesie ze sobą wiele profitów, ale jest też znacznym ciężarem, który czasem przytłacza. Mogę się założyć, że dosłownie każdy producent muzyczny, miał moment zwątpienia w swoje możliwości. Jedni starają sobie sami poradzić, a inni korzystają z pomocy bliskich osób.

Tutaj dotarliśmy do wyjaśnienia tytułu tego wpisu. KSHMR postanowił podziękować Jornowi, który na co dzień pracuje w Spinnin’ Records. Zajmuje on się wspieraniem i rozwojem młodych talentów, jak i również czuwa nad stroną artystyczną produkowanych utworów. Okazuje się, że jest on współodpowiedzialny za takie hity, jak „Secrets” czy „Jammu”. Niles przyznał, że wiele zawdzięcza temu człowiekowi, który wspiera go w trudnych chwilach i motywuje do pracy.

O ile KSHMR wyraził szacunek dla Jorna, o tyle ja wyrażam szacunek dla nich obu. Niles kolejny raz pokazał, że ma zupełnie inne podejście do muzyki, ale i relacji z ludźmi. Darmowe utwory, konkursy, aktywne prowadzenie mediów społecznościowych, raz nawet zapłacił za bilet na koncert dla jednego z fanów (http://essentialmusic.pl/kshmr-oplacil-bilet-na-samolot-i-koncert-dla-jednego-ze-swoich-fanow-2/). Brawo, brawo i jeszcze raz brawo!

p/_lZst2vYhl

„To jest Jorn Heringa. Wspiera mnie od samego początku, gdy stałem się KSHMR. Nawet wtedy, gdy byłem skrajnie sfrustrowany i czułem, że nie dam rady zrobić kolejnego utworu, pomagał mi i mnie wspierał. Na wiele sposobów, jest on współtwórcą ‚Secrets’ i ‚Jammu”. W każdym razie, dziękuję Jorn. Szacunek.” – KSHMR

Chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata EDM?
Zapraszam na profil Facebook oraz stronę Essential Music:
http://www.up.4clubbers.pl/out.php/i46277_essentialmusicbanner640.png (http://essentialmusic.pl)

WWW: Essential Music (http://essentialmusic.pl/)
Facebook: http://facebook.com/EssentialMusicTV
YouTube: Essential Music (https://www.youtube.com/user/EssentialMusicYT)
Koszulki EDM: Sklep Essential Music (http://essentialmusic.cupsell.pl/)

karager17
23-01-2016, 15:21
Do Secrets Tiesto oczywiście dodany tylko z nazwiska

GawełMDJ
23-01-2016, 18:10
Można zrozumieć sukces i fenomen produkcji tego pana, bo są przednie i każde na rynek muzyczny coś wnoszą, ale czołówka dla duetu DV & LM czy gościa od "zwierzyńca", może dziwić. To jest tylko moje spostrzeżenie, z którym każdy nie musi się zgadzać.

ExploTRANCE
23-01-2016, 18:36
Tiesto jesteś wielki....

jeśli chodzi o KSHMR nie rozumiem jego fenomenu. dla mnie bez szału ten producent.

Core'n'Beat
23-01-2016, 22:23
Tiesto jesteś wielki....

jeśli chodzi o KSHMR nie rozumiem jego fenomenu. dla mnie bez szału ten producent.

Nie rozumiesz, bo prawdopodobnie słuchasz, ale nie słyszysz. Fenomen jego produkcji bierze się stąd, że "opowiadają" one pewną historię, podobnie zresztą jak film czy chociażby spektakl teatralny, z tą różnicą, że projekcja występuje wyłącznie w naszych umysłach, co można by przyrównać, np. do :d_book: - każdy ma swoją wizję. We współczesnym galimatiasie panującym w gatunku EDM, większość producentów walczy między sobą na brzmienia, zapominając dla kogo tak naprawdę tworzą, a przede wszystkim co chcą przekazać za pośrednictwem swojego utworu. Wracając do meritum: jako przykład podam: Jammu i Bazaar. Myślę, że po przesłuchaniu, a co ważniejsze - oddaniu się głębszej refleksji zrozumiesz o czym mówię. Pozdrawiam.

Frozen
06-02-2016, 13:54
Core'n'Beat fajnie to napisałeś, podoba mi się ten punkt widzenia :) Pozdro!