PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Wybory Parlamentarne 2015


Jacol
08-10-2015, 18:13
Witam. Chciałbym poznać zdanie klubowiczów, na kogo oddadzą głos w nadchodzących Wyborach Parlamentarnych. Zapraszam do głosowania.
Przepraszam za zdublowany temat, kliknęło mi się za wcześnie :)

_Maciek
08-10-2015, 18:21
na partie Korwin oczywiscie. Jedyna opcja warta uwagi

Jacol
08-10-2015, 18:26
Ja zagłosuję na Kukiza, ale tylko dlatego, że POlitycy cały czas szydzą z niego. Z tego wynika, że boją się. Jeżeli nic do 25 nie nawywija, to oddam na niego głos, a jezeli tak to oddam również glos na Janusza

Kapel
08-10-2015, 19:04
Korwin, nie jestem kucem, ale pozostałe partie to jakaś kpina. Wstydu nie mają że ciągle startują w wyborach.

PS: glosujcie ciągle na te same partie których największym osiągnięciem jest zdelegalizowanie drożdżówek

ciacho_xv
08-10-2015, 20:00
Nie idę na wybory

Knife Party
08-10-2015, 22:44
Maly wybór w tej ankiecie :-) ja głosuje na Brauna

---------- Post added 08-10-2015 at 22:56 ----------

https://m.facebook.com/popieramBrauna

---------- Post added 08-10-2015 at 23:04 ----------

A jednak nie zebrał tyle podpisów to nie ide na wybory

skura_91
09-10-2015, 13:36
mam nadzieje że wyniki wyborów będą takie jak w tej sondzie :hunter:

_Maciek
09-10-2015, 14:52
widze nawet ze na forum jest co najmniej 2 debili ktorzy beda glosowac na platforme. zenada ludzie, zenada

Jacol
09-10-2015, 14:58
widze nawet ze na forum jest co najmniej 2 debili ktorzy beda glosowac na platforme. zenada ludzie, zenada

Gorsze jest, że kilka osób deklaruje, że nie pójdzie na wybory. Wyjątek stanowią osoby nie pełnoletnie ;p

szymek94
09-10-2015, 16:33
Ja to będę głosował na PiS. Tam to pani Szydło wie co mówi i co chce dla nas zrobić. PO upada i bardzo dobrze.

J.Anthony
09-10-2015, 17:18
jestem jedną z tych osób , co nie idą na wybory , powód :

- prawie wszyscy politycy kłamią tak samo , tylko że jedni mniej , a drudzy więcej ,

pozdrawiam.

peter25
09-10-2015, 17:18
PO i PiS to istni kłamcy i złodzieje. Korwin ma jaja i wie co mówi.

adam94pL™
09-10-2015, 18:02
Platforma rządziła już 8 lat więc raczej dziękujemy, PISowcy z największym w Polsce nieudacznikiem na czele wiedzą tylko co dla kościoła dobre, poza tym mają już SWOJEGO prezydenta więc pozostaje chyba tylko na Kukiza lub Korwina zagłosować.

graham14
09-10-2015, 18:26
Szczerze? Sam nie wiem jeszcze na kogo, ale na pewno nie PO i nie Kukiz.

Kukiz to totalny baran i pajac. Nic nie potrafi poza darciem ryja. Ludzie na niego głosowali, bo wyróżnia sie z tłumu, nic poza tym. W około nawijał o jowach, ludzie niby go popierali, a jak przyszło co do czego, to wszyscy to w dupie mieli. Mowa oczywiście o referendum. Tak, tłumaczcie sie, że mało nagłośnione. G*wno prawda, choć TV mało oglądam, sam widziałem reklamy, czy jak to sie tam nazywa, o referendum, jak głosowac itp.
Pcha sie tam, gdzie o niczy nie ma pojęcia. Narobi jeszcze większego burdelu w tym kraju.

Korwin, człowiek który dobrze gada. przed wyborami ma mase zwolenników, a w wyborach poparcie wacha sie około 1%... o co chodzi???

maaarcin741
10-10-2015, 12:04
Tylko Partia Korwin! Wierzę, że w końcu uda się pozbyć "świń" przy korycie!

Cristoval Martin
10-10-2015, 20:10
Gratuluje oddania głosu na PiS. Trzeba być niepełnosprawnym by na to głosować.
Głos oddany.

Davy
10-10-2015, 20:14
Na Korwina jedyny Polityk co od lat nie zmienia poglądów politycznych :P

djaq
10-10-2015, 21:26
Widzę, że nie wyróżniam się z tłumu głosując na partię KORWiN. To jest chyba najrozsądniej dany głos. Dają szansę młodym, stawiając ich nawet na 1 miejscu w wielu okręgach. To są młodzi ludzie z pewnymi konkretnymi ideami, pomysłami, trzeba dać im szansę. To nie są ludzie splamieni brudem sejmowym. Poniekąd też postacią JKM, który już jest legendą. Kukiz ostatnio się wręcz zbłaźnił idąc razem z Beatą na jakimś marszu, taki z niego antysystemowiec. A reszta to ściek polityczny, nie warty uwagi.

Jacol
10-10-2015, 22:11
Kukiz to totalny baran i pajac. Nic nie potrafi poza darciem ryja. Ludzie na niego głosowali, bo wyróżnia sie z tłumu, nic poza tym. W około nawijał o jowach, ludzie niby go popierali, a jak przyszło co do czego, to wszyscy to w dupie mieli. Mowa oczywiście o referendum. Tak, tłumaczcie sie, że mało nagłośnione. G*wno prawda, choć TV mało oglądam, sam widziałem reklamy, czy jak to sie tam nazywa, o referendum, jak głosowac itp.
Pcha sie tam, gdzie o niczy nie ma pojęcia. Narobi jeszcze większego burdelu w tym kraju.
Kolego, nie baran, nie pajac. Kukiz potrafi mówić z głowy, to raz. Dwa, że media zrobiły z niego "idiotę". A trzy, referendum. Jaki sens jest iść na referendum, skoro każde pytanie jest oczywiste? I powinno tak być od bardzo dawna? Korwin, kontrowersyjny, ale gadający z jajami. Więcej o nim nie dopiszę, bo co z tego? Dalej twierdzę, że wyniki wyborów są manipulowane. Nie oszukujmy się. 25 października, wygra PiS. Kolejne wybory PO i tak w kółko. Trzeba ruszyć na Belweder, tylko to pozostało.
---
Napisałem o "manipulacji". Oczywiście są ludzie autentycznie, którzy dalej uważają, że w Polsce jest super. Jakiś czas temu miałem okazję usłyszeć słowa do pewnej osoby(przed wyborami na prezydenta): "A nie widzi Pan, jakie jest teraz bogactwo w Polsce? Ludziom naprawdę się powodzi." - Powiedziała emerytowana nauczycielka... szkoda słów..
---
Jeżeli admin odwiedza ten temat, proszę o edytowanie go i zamknięcie ankiety 24 października o 23:59 :) Chociaż my bądźmy uczciwi :D

.:Franek:.
12-10-2015, 18:00
Nie idę na wybory

W ten właśnie sposób pokazujesz, że do inteligentnych ludzi nie należysz. :chaplin:

Skoro chcesz żyć w tej samej nędzy jak teraz, bo domyślam się, że chciałbyś poprawić swój standard życia.

Ja głosuje na KORWiN-a i nie będę żałował tego głosu.


Czas coś zmienić w tym państwie, a nie czekać na cud i wierzyć co 4-lata, że coś się poprawi i Bóg wie co jeszcze.

proxlee
12-10-2015, 18:42
Zagłosuje na Kukiza, jowy - to coś czego nam potrzeba. Demokracja gdzie jest 500 świń u koryta do niczego nie prowadzi. A dzięki jowom za kilkanascie lat wyłoni się silny władca. Narzekacie, ze wkolko ci sami.. No to JOWy. Glosujemy na goscia a nie na programy partyjne. Jak sie nie sprawdził, to po 4 latach nikt na goscia nie glosuje i wylatuje. Proste.
Wszystko świetnie obrazuje Max Kolonko. Polecam to tylko 20 minut. https://www.youtube.com/watch?v=4_jdGII4xpQ

Rasiu
13-10-2015, 20:00
Tylko Partia Korwin! Wierzę, że w końcu uda się pozbyć "świń" przy korycie!

Kolego, nie chodzi o to żeby się pozbyć świń przy korycie tylko koryto zlikwidować, mój głos na partię KORWiN

Daveen
14-10-2015, 15:23
KORWiN to jedyna dobra opcja w tych wyborach ( no może jeszcze Braun i Kukiz, z tym że Braun nie zarejestrował wszystkich okręgów a Kukiz ma nie wiarygodne otoczenie).

Sportwell
14-10-2015, 17:47
PO, PiS, SLD i PSL nie dostaną mojego głosu na pewno. Kukiz? Ma dobry jeden postulat - JOWy, ale poza tym obawiam się, że nie ma wizji mogącej zmienić ten kraj w coś lepszego. Tu potrzeba ekspertów i ludzi naprawdę łebskich. Petru? Niby opowiada się za JOWami, do tego zajebiście się go słucha no i w dodatku jest doświadczonym ekonomistą a nie jakimś obszczymurem z Wygwizdowa Podlaskiego - cechy bardzo ważne, ale jest jeszcze za wcześnie, by mu zaufać. KORWiN się nada, bo nienawidzi establishmentu, nazywa rzeczy po imieniu, ma w sobie bardzo wiele determinacji (tyle lat bez sukcesów w wyborach, by w końcu mieć faktyczną szansę na swoją kolej) i uważam go za inteligentnego człowieka, któremu rzeczywiście o coś chodzi. Wolę wybrać jego, niż Kaczora, który i tak ma zwycięstwo w kieszeni (gdyby PO znowu wygrało wybory, to ludzie wyszliby na ulicę), poza tym, KORWiN jest pierwszą partią od wielu lat spoza układu, która może wejść do sejmu i poprzez samą obecność w parlamencie dotrzeć do lemingów otumanionych medialną propagandą proliberalną i tym samym udowodnić, że władza telewizji - szkalująca JKM chyba na każdym kroku - kończy się i musi ustąpić miejsca V władzy, którym jest internet i z którym nie można walczyć, ponieważ każdy zadany przez telewizję cios obraca się przeciwko niej, czego przykładem poza granicami może być fenomen Donalda Trumpa startującego w wyborach na prezydenta USA (polecam reportaż Mariusza Maxa Kolonko w tym temacie). Głosuję na partię Korwina, bo przynajmniej ma jakiś pomysł, trzyma się od dawna tych samych postulatów (w odróżnieniu od pozostałych partii przypominających chorągiewki) i widać że naprawdę chce zrealizować swoje pomysły a jeśli znajdzie się w sejmie, to osiągnie cel od dawna przez niego wizualizowany = dostanie skrzydeł i urośnie w siłę bo będzie już blisko władzy = będzie bliski obalenia układu zamkniętego w Polsce. A wyborców mu nie zabraknie, bo Polska jest krajem w większości konserwatywnym.

Tomaszzz
15-10-2015, 09:59
Jeżeli admin odwiedza ten temat, proszę o edytowanie go i zamknięcie ankiety 24 października o 23:59 :) Chociaż my bądźmy uczciwi :D

Chyba nie słyszałeś, o czymś takim, jaki cisza wyborcza.

Śmieszą mnie ludzie głosujący na "Nowoczesną.PL", człowieka który jest przedstawicielem wszystkich banków, wywodzący się od Balcerowicza. Partia, która obecnie oczernia PO na każdym kroku, a po wyborach okaże się wielkim sojusznikiem. Sonda na tym forum jest potwierdzeniem tego, że wszystkie inne sondy przedstawione na portalach społecznościowych (onet, wp etc.) niby przeprowadzone na anonimowych osobach telefonicznie są zmanipulowane, gdzie P(partia)O(Oszustów) ma poparcie, w niektórych przypadkach przekraczające grubo ponad 20%. Dobrze ludzie z tego forum mają przyszłościowe spojrzenie na ten kraj i głosują na jedną możliwość przywrócenia normalności w tym kraju, czyli partię KORWiN. Szkoda, że nie wypowiadają się tutaj osoby głosujące na partie lewicowe, nie dopatrzyłem się żadnego komentarza - ciekawe, jaki jest tego powód. Nie można pozwolić tym ludziom na przekroczenie 5procentowego progu wyborczego. Wszystkie nowoczesne, zjednoczonego lewice, psle i inne pierdoły będę dążyć do większości w sejmie dla PO.

Jacol
16-10-2015, 15:50
Chyba nie słyszałeś, o czymś takim, jaki cisza wyborcza.
Słyszałem, miałem zakręcony dzień wszystko się myliło :D

Sportwell
16-10-2015, 18:48
Sonda na tym forum jest potwierdzeniem tego, że wszystkie inne sondy przedstawione na portalach społecznościowych (onet, wp etc.) niby przeprowadzone na anonimowych osobach telefonicznie są zmanipulowane, gdzie P(partia)O(Oszustów) ma poparcie, w niektórych przypadkach przekraczające grubo ponad 20%.
Myślę, że sugerowanie się wynikami z sieci może być mylące. Musisz zwrócić uwagę na to, że większość userów 4clubbers.pl jak i całego polskiego internetu to przede wszystkim młodzi ludzie, a młodzi głosują na nowe partie, bo mają dosyć układu zamkniętego i chcą faktycznych zmian, stąd też w takich ankietach najwięcej głosów na Korwina i Kukiza. Z tego względu też nie organizuje się takich sondaży w sieci, tylko telefonicznie, żeby głosy pochodziły od wyborców pochodzących nie z jednego (jak w internecie), ale wielu różnych środowisk, co nie mogłoby mieć wiarygodnego wydźwięku w sieci. I tak dryndają do Ciebie o 7 rano z pytaniem ,,na kogo zagłosujesz?" a telefon raz to odbierze właśnie jakiś zbuntowany maturzysta, potem jakaś babunia dla której jedynym źródłem informacji są wieczorne wiadomości telewizyjne, przedstawiciel klasy średniej z kredytem i trójką dzieci na karku i tak dalej i tak dalej.

Dlatego wyniki sondy telefonicznej wyglądają tak --> Sondaż dla "Wiadomości" TVP1: PO traci poparcie, PiS niezmiennie na czele - Wiadomości (http://wiadomosci.onet.pl/kraj/sondaz-dla-wiadomosci-tvp1-po-traci-poparcie-pis-niezmiennie-na-czele/xb6990)

PiS - 36%
PO - 22%
Kukiz - 8%
Zjednoczona Lewica - 8%
Korwin - 5%
PSL - 5%
Nowoczesna PL - 4%
Partia Razem - 1%
Inna partia - 1%
Trudno powiedzieć - 10%


A wyniki sondy internetowej tak --> KORWiN wprowadzi 184 posłów do Sejmu, a Petru 144. Wyniki sondy Bankier.pl - Bankier.pl (http://www.bankier.pl/wiadomosc/KORWiN-wprowadzi-184-poslow-do-Sejmu-a-Petru-144-Wyniki-sondy-Bankier-pl-7280732.html)

Korwin - 37,9%
Nowoczesna PL - 28%
PiS - 13,2%
PO - 8,4%
Kukiz - 5,8%
Partia Razem - 3,7%
Zjednoczona Lewica - 2,7%
PSL - 0,3%


Jak widzisz kompletnie różne wyniki sondaży przy użyciu innych narzędzi. Niekoniecznie musi być to manipulacja, choć i tego nie można wykluczyć.

A inna sprawa jest taka, że bardzo trudno jest takie wyniki przewidzieć. Tak jak w tym roku szokiem był świetny wynik Kukiza - czego sondaże przedwyborcze kompletnie nie przewidziały - tak w tym roku też może być śmiesznie, jak się okaże, że Korwin osiągnie wynik podobny do Zjednoczonej Lewicy.

Super Crazy
18-10-2015, 10:22
KORWiN zdecydowanie!

tehn1x.
18-10-2015, 20:24
Admin sprawdź logi i zbanuj tych co kliknęli na PO.

Rought Cash
19-10-2015, 10:39
Ja mój głos oddam na KWW Stonogi

Jacol
19-10-2015, 21:09
Admin sprawdź logi i zbanuj tych co kliknęli na PO.
Dobre :D

Wczoraj, buszując po youtubę, znalazłem filmik. Po obejrzeniu zmieniłem zdanie co do Korwina.
Jak wiemy, jest to człowiek, który nigdy nie zmieniał swoich poglądów. W filmiku, mówił o lasach państwowych. Że jest ZA tym, żeby je sprzedać. Jego argument: grzybki będą lepsze...
I o żydach. Odszkodowanie za mienie pożydowskie.
Proszę jako dowód filmik: https://youtu.be/8L0AnSTl1-w

O żydach 1:07
O grzybach 1:49.
Korwinowi już podziękowałem. Głosuję na Kukiza.

Tak mi teraz na myśl przyszło. Zauważcie, że Korwin często mówi "banda złodzieji". Nie odnosicie wrażenia, że mówi to o Polakach, którzy zagrabili żydowski majątek?:D

Cristoval Martin
21-10-2015, 19:58
Przerażają mnie wyniki tej sondy.
Czy ktoś w ogóle oglądał debatę we wtorek?

bymlody
21-10-2015, 22:18
We wtorek były lepsze rzeczy do robienia :D
Korwin to stary cap gdzie mu do rządzenia, krzesełko i niech liczy samochody na szosie
Głos oddam na PiS

Sportwell
22-10-2015, 00:24
Przerażają mnie wyniki tej sondy.
Czy ktoś w ogóle oglądał debatę we wtorek?
Ta sonda działa dłuuugo zanim do tej debaty doszło.

Ja oglądałem. Nie zmieniła moich opinii, a tylko je potwierdziła.

Okti_
22-10-2015, 08:53
Czas by bylo żeby władza podała rzetelnie ile co roku poszło na Kosciol z rozbiciem na katechezę, kapelanaty mundurowe i szpitalne, darowizny, zwolnienia podatkowe, ulgi na wynajmie, fundusz koscielny, granty rządowe na nowe obiekty koscielne, zwolnienia z opłat za wszystkie media, remonty kościelnych zabytków, dotacje unijne, pokropki państwowe, koscielna oprawę państwowych świąt, dotacje do kościelnych fundacji, wypoczynku młodzieży, koszt nauczycielskiej opieki nad uczniami podczas kościelnych obrządków takich jak rekolekcje czy szkolne msze, emerytury i odprawy kleru. Nie wiem czy to wszystko. Kiedy wreszcie władza poinformuje nas ile Kosciol wyciagnał z kasy Polski przez ostatnie 25 lat?
Kler nie jest przedstawicielem Boga. Czerpie korzyści z takich naiwniaków jak ty. Nie obrażaj Boga, ponieważ wśród kleru jest wielu pedofili, którzy mają w czterech literach twojego Boga oraz wierzących takich jak ty. Najwyższy czas prostaku chwalący sie wykształceniem, co jest oznaką ciemnoty w internecie, na przebudzenie. Chyba, ze piszesz za kase episkopatu,. to twój komentarz jest propagandą. Wara kleru od Polski i od Boga, ponieważ wykorzystują naiwność wierzących do wzbogacania sie i przykrywania brudów, miedzy innymi pedofilii.
Teraz dodajcie do tego PiS konserwatywno katolicki zacofany jeszcze jak za czasów średniowiecza, kipiący chęcią zemsty (choćby Smoleńskiej). Razem z Rydzykiem będą uważać się za nietykalnych, a kto się sprzeciwi lepiej wolę nie myśleć. Tak to ma być hejt. STOP czarnej mafii (czyt. klerowi) i PiS (uarowi).

PS. ogólnie nigdy nie wypowiadam się na takie tematy, ale ciemnota i ogłupienie naszego narodu zaczyna sięgać zenitu.

Jacol
22-10-2015, 20:13
okti77 pewnie na Swetru głosuje

_Maciek
22-10-2015, 20:55
...ciemnota i ogłupienie naszego narodu zaczyna sięgać zenitu.


zgadzam sie tylko z twoim ostatnim zdaniem, gdyz nie moge pojac jak ludzie moga glosowac na takie gowna jak po,pis, zlew, nowoczesna, psl i partia razem

axe300
22-10-2015, 22:57
Tak czytam Wasze komentarze i na niektóre z nich bym wyraził pare zdań.... Na wybory pójdę. Mnie odpowiada partia KORWIN. Mówi prosto, na temat i bezpośrednio z mostu!

Partii pis podziękuje, nie lubie kaczynskiego, ani szydło. Jedynie z prezydenta jestem zadowolony mimo że jest z pis'u. Partii po tez podziękuje za naszego rodowego najnowszego leniwego imigranta w Brukseli który dość nakradł w polsce. Zaś pani premier jest dla mnie bez zarzutu. Wiadomo nie wszystko sie udaje, ale podejmuje ostrą walke! Godną uwagi jest partia razem, widać że są chętni do działania. Może ich zbytnio nie widac ale oprócz dobrego koryta (jak kazdy poseł) chcą wmiare rzetelnie "pracować". Kukiz miał swoja szanse teraz sie wypala, każdy chce usłyszeć konkrety, a tu nic. Wiadomo że płaca minimalna 1900zł, emerytury min 1200zł podatki 16% to totalne BZDURY! Podniesli podatek o 1% to teraz beda go obnizac o 5%? Raczej głupota.

Realny podatek VAT wg mnie to 20%.

Głos oddam na zaufaną osobe z mojej miejscowości. 4lata temu głosowałem na nią do senatu a teraz do sejmu. Widać starania tej osoby moim regionie. Oddam głos na swojego "złodzieja" niż obcego.

Sportwell
22-10-2015, 23:03
Aż dziw bierze, że tylu lewaków w Polsce :o Może ci ludzie po prostu nie mają zbyt dużego wyboru, gdy nie interesuje ich polityka a ich jedynym źródłem informacji są wieczorne wiadomości z proliberalnym przesłaniem?

Okti_
23-10-2015, 08:58
okti77 pewnie na Swetru głosuje

Buhahaha, a gdzieś Ty to tam wyczytał u mnie ? Czyżbym uraziła PiSowską dumę.. leje PISS na to.
Ahh Jacol głosuje na Kukiza, no ok..
Nie muszę mówić na kogo głosuje, ogólnie nie mam ochoty iść na wybory, praktycznie nie ma na kogo zagłosować, nikt mnie nie przekonuje.
PS. nie oglądam, żadnych wiadomości juz od kilku lat, a jeśli już to i tak mam swoje zdanie.
Nie mam zamiaru nikogo do niczego przekonywać. Każdy powinien sam sobie wyrabiać zdanie na temat czegoś. Nasze społeczeństwo i tak już jest tak podzielone, że teraz gdyby miało dojść do rozbiorów Polski weszli by w nas jak w masło. Byliśmy i będziemy popychadłem w Europie bo potrafimy tylko krzyczeć i się obrażać. Eloo bez od bioru i bez spiny ;)

Rate Motion
23-10-2015, 11:11
Nie idę na wybory - Pozdrawiam 12.17% :)

Jacol
23-10-2015, 18:07
A sram na PiS :D Głosuje na Kukiza bo jestem pełen podziwu, że cała jego kampania jest finansowana z jego pieniędzy i darowizn i podoba mi się jego podejście.

Matan Zajcev
23-10-2015, 18:42
Kukiz może i ma fajne podejście, ale nie ma kompletnie pomysłu na Polskę, mało można od niego usłyszeć konkretów, wydaje mi się, że jest to typ osoby, który najpierw chce wygrać, a jak już mu się to uda, to dopiero wtedy będzie myślał co i jak zmienić.

Sportwell
23-10-2015, 20:19
Ja też myślę, że Kukiza - któremu jestem wdzięczny za rozpropagowanie JOWów - tak naprawdę to wszystko przerosło. On już kiedyś przypadkiem nie mówił, że nie będzie angażował się w politykę? A jednak. Myślę, że nie ma całej wizji, w debacie wypadł średnio - choć i tak lepiej od reszty liderów z wyjątkiem Korwina - już przy pierwszym pytaniu nie wiedział za bardzo co odpowiedzieć. Ma łeb na karku, ale nie zrobi kariery politycznej.

Piaszeczki
23-10-2015, 20:33
Kukiz może i ma fajne podejście, ale nie ma kompletnie pomysłu na Polskę, mało można od niego usłyszeć konkretów, wydaje mi się, że jest to typ osoby, który najpierw chce wygrać, a jak już mu się to uda, to dopiero wtedy będzie myślał co i jak zmienić.


Gość sprawia takie wrażenie, zgadzam się oczywiście. Ale szczerze powiedziawszy on nie jest od tego aby układać strategię Państwa. Jakąś abstrakcją wydaje się aby muzyk nagle miał zmieniać ustrój oraz gospodarkę. Moim zdaniem on w tym roku pełni rolę takiego koordynatora ruchu społecznego. Daje impuls do tego, aby coś w tym kraju zmieniło się na lepsze. Gdy wejdzie do sejmu to nie zaproponuje rozwiązań które sam wymyślił, tylko z pewnością przeanalizuje to z specjalistami z odpowiedniej branży. Przykładowo w sprawach gospodarczych zaangażowałby Centrum im. Adama Smitha. Zresztą sam mówił że rozmowy z współtwórcami prowadził. Ja słuchając takiego Gwiazdowskiego naprawdę nabieram nadziei że za to wszystko wreszcie weźmie się ktoś kompetentny. To nie jest tak że Paweł sobie wszystko wymyślił. Ogólny zarys pomysłów oczywiście ma. Trzeba to oczywiście wszystko uporządkować, ale nigdy nie zarzuciłbym mu że pcha się do władzy bez pomysłu.

Co do debaty. Spośród wszystkich wg mnie najlepiej wypadła Szydło. Nie mówię o merytoryce, tylko samym wrażeniu. Zaproponowała kilka konkretnych propozycji, a to że spowodują one jeszcze większe problemy finansowe Państwa to inna historia.Ogólnie po wyborach sytuacja będzie bardzo ciekawa. Raczej nie zanosi się na samodzielne rządy PiS-u, a nikt z tą partią nie będzie chciał rządzić, poza PSL-em który jest taką "lekką Panią obyczajów" i sprzedaje się wszystkim za wszystko. Może się jednak zdarzyć że dominatorzy wsi do Sejmu nie wejdą i wtedy dopiero będą jaja. Tak czy inaczej czekają Nas najciekawsze wybory w historii. Za dużo ludzi powiedziało dość.

Kameleon
23-10-2015, 23:33
Nie idę na wybory - Pozdrawiam 12.17% :)

Rzeczywiście, jest się czym cieszyć. Lepiej zagłosować nawet nie znając całkowicie programu danej partii, czyli "na byle kogo", ale najważniejsze, żeby była to lewica. Wiem, że jest tam kilka niepoważnych ugrupowań, ale to i tak będzie lepsze niż zwyczajne olanie wyborów. Mam również nadzieję, że te popierdzielone sondaże na onecie czy zakłamanym tvnie nie przyczynią się do zmiany zdania wielu osób. Gdzieś ktoś fajnie podsumował to w taki sposób:
"Wybory to nie bukmacherka. W bukmacherce obstawiasz tę drużynę, która ma największe szanse wygrać, a w wyborach to Ty decydujesz kto według Ciebie powinien rządzić Polską."
Gdyby każdy trzymał się swojego zdania od początku do końca cieszyłbym się. Mam jednak nadzieję, że za te 20 lat społeczeństwo będzie całkowicie inne. Tutaj mam jednak na myśli fakt ogłupiania ludzi przez media... czasami aż się nóż w kieszeni otwiera.

Tak czy inaczej mój kandydat to zwycięzca naszego forumowego zestawienia :)

Black King
24-10-2015, 12:56
ja się waham czy pójść,bo tak na prawdę nie ma na kogo głosować,może i podejście nie idę jest głupie,ale tez należy się zastanowić nad tym,czy to lenistwo czy po prostu żaden program przez nich propagowany komuś nie odpowiada,wiadomym jest,że:

1.PiS2
2. PO
3. ???

to jedyna tajemnica jutrzejszych wyborów.

Kapel
24-10-2015, 16:59
ja się waham czy pójść,bo tak na prawdę nie ma na kogo głosować

Idź stary. Raz na 4 lata masz coś do powiedzenia w tym kraju. Nie wykorzystanie tego to jak strzał w stope.
Jeśli nie głosujesz nie masz prawa potem narzekać jaka ta ojczyzna jest zła, bo olałeś ją gdy cie potrzebowała.

Jeżeli nie wiesz na kogo głosować zapoznaj sie z programami partii, wybierz który najbardziej ci odpowiada, przemyśl kto zasługuje na choć odrobinę zaufania i na tą partię oddaj głos.

Pamiętaj że jeśli ktoś nie sprawdził się raz, nie sprawdzi się kolejny.

Black King
24-10-2015, 18:09
Jeżeli nie wiesz na kogo głosować zapoznaj sie z programami partii, wybierz który najbardziej ci odpowiada, przemyśl kto zasługuje na choć odrobinę zaufania i na tą partię oddaj głos.

Pamiętaj że jeśli ktoś nie sprawdził się raz, nie sprawdzi się kolejny.


z programami jestem zapoznany,bo troszkę się tym zainteresowałem jak każdy z Nas,ostatnie zdanie to prawda,czyli co SLD,PiS,PO odpadają na starcie,bo odkąd pamiętam oni dali dupy przez ostatnie 16 lat i dlatego pojawia się dylemat ;)

PostScriptum
25-10-2015, 01:33
Rzeczywiście, jest się czym cieszyć.Rate należy do niezależnych intelektualistów którym żaden program/partia nie odpowiada jednocześnie nie tworzą i nie pomagają tworzyć czegoś nowego... ot tacy niegłupi hipokryci.


ja się waham czy pójść,bo tak na prawdę nie ma na kogo głosować

To chociaż zagłosuj na coś nowego, co Ci szkodzi? Gorzej nie będzie bo stara gwardia się osłabi ;)
KORWiN chociaż chce pozwolić ludziom nauczyć się obsługi broni co będzie ważne w przyszłości, o zlikwidowaniu dochodowego nie wspomnę.

PropeX
25-10-2015, 19:07
Nie zdązyłem zagłosować na 4C ale zdążyłem do urny :)

Widać że 4clubbersi wiedzą o co kaman, wyczuwam dwucyfrowy wynik dla korwina :sweeeet:

Anjunadave
25-10-2015, 19:10
ta, dwucofrowy ...... 4cebullers to nie cała Polsza. Wstępne wyniki:

https://scontent.xx.fbcdn.net/hphotos-xpt1/v/t1.0-9/11215096_950500168374749_9109155721177382398_n.jpg ?oh=aab0e3eb59cf7bc4a906bc728c02fef9&oe=56B89637

Jacol
25-10-2015, 20:52
Bardzo dziękuje ludziom, którzy głosowali na Kukiz'15. Wygraliśmy! Choć wielu powie, że jesteśmy wielkimi przegranymi. Kij wam w tęczówkę :D

maycell
25-10-2015, 21:18
Pięknie to wstępnie wygląda ;)

https://www.youtube.com/watch?v=XSXP5mXVtG0&feature=youtu.be

Nesther
25-10-2015, 21:24
Korwin i tak wejdziesz! ;>

blackmister
25-10-2015, 22:17
HAHAHAHHAHAHAHHAHAA

tak to skomentuję. Żal i płacz. Mohery które za niedługo wymrą zadecydowały o losie milionów młodych Polaków, którzy choćby chcieli coś zmienić - nie zmienią bo będą musiały się męczyć ze wszędobyslkim postkomunistycznym syfem kolejne 4 lata.

Po prostu gratuluję, straciłem w zupełności wiarę w naród który właściwie istnieje tylko teoretycznie.

Pozdrawiam trzeźwo myślących i emigrantów.

maverik
26-10-2015, 00:48
@up

Akurat jak podają sondażowe wyniki osoby w wieku 18-29 lat głosowały najwięcej na PiS :)

Wojtek Szczęsny
26-10-2015, 05:17
Dobre :D

Wczoraj, buszując po youtubę, znalazłem filmik. Po obejrzeniu zmieniłem zdanie co do Korwina.
Jak wiemy, jest to człowiek, który nigdy nie zmieniał swoich poglądów. W filmiku, mówił o lasach państwowych. Że jest ZA tym, żeby je sprzedać. Jego argument: grzybki będą lepsze...
I o żydach. Odszkodowanie za mienie pożydowskie.
Proszę jako dowód filmik: https://youtu.be/8L0AnSTl1-w

O żydach 1:07
O grzybach 1:49.
Korwinowi już podziękowałem. Głosuję na Kukiza.

Tak mi teraz na myśl przyszło. Zauważcie, że Korwin często mówi "banda złodzieji". Nie odnosicie wrażenia, że mówi to o Polakach, którzy zagrabili żydowski majątek?:D

wybacz ale jesteś głąbem i idiotą jeżeli wierzysz w ten mega zmanipulowany i debilny filmik....

o Kukizie można by lepszy zmontować także nie wczuwaj się. Ja popieram KORWINA i Kukiza i nie rozumiem pajaców którzy atakują jedną z tych partii jednocześnie głosując na drugą.

Tomaszzz
26-10-2015, 07:42
Wy chyba nie widzicie, że te wyniki są zmanipulowane. Jak widać tylko młodym (18-29 lat) zależy, żeby coś dobrego stało się w tym kraju, ponieważ co prawda najwięcej osób z tego przedziału zagłosowało na PIS, ale na kolejnych miejscach był Kukiz i Korwin. Niestety, ale do starszych osób to nie dociera i wolą m żyć w POPIS'ie. PSL - 5,2% poparcia według sondażu, czyli na granicy progu wyborczego - nie uwierzę w to za żadne skarby. Do rozporządzenia zostały jeszcze 2% głosów z 10% pozostałych okręgów wyborczych (ostateczne wyniki we wtorek) i mogę się założyć, że te głosy powędrują na konto Partii Oszustów, żeby PIS nie miał większości w sejmie. Tylko jeśli KORWiN wejdzie do sejmu będzie istniała możliwość zmiany konstytucji, ale inne warunki są takie, że partie komunistyczne (PO, PSL, Nowoczesna) nie mogą zyskać znacznego poparcia kosztem PISu i partii prawicowych (KORWiN, Kukiz15).

Raffsky
26-10-2015, 15:15
Zadajcie sobie pytanie dlaczego Kukiz,Korwin,Ruch Narodowy,Braun itp nie poszli razem do wyborów. Ew. przyczyny to 1.krecia robota ,2. kłótliwość, 3.charaktery liderów, 4.narodowe wady, 5. inne. Gdyby zaryzykowali, i co nie co ustąpili ze swojej jedynej wizji zbawienia ojczyzny, mieli by wynik dwucyfrowy plus premia za jedność, pewnie ok. 14-20 %.

Anjunadave
26-10-2015, 17:46
Liroy w sejmie <ok>

https://scontent.xx.fbcdn.net/hphotos-xpt1/v/t1.0-9/12046922_466750883509453_8536625417107882807_n.jpg ?oh=d704d53eada8aa6bf372f0082c7ed144&oe=56D34DD6

Maarten Metz
26-10-2015, 20:14
Liroy w sejmie <ok>

https://scontent.xx.fbcdn.net/hphotos-xpt1/v/t1.0-9/12046922_466750883509453_8536625417107882807_n.jpg ?oh=d704d53eada8aa6bf372f0082c7ed144&oe=56D34DD6

To ja juz wole tych nawiedzonych pisiorów, falszywych platformersów i wieśniackich pslowców...

wo1ny
26-10-2015, 20:58
głosowalem na korwina
ps
nie wiem jak mogło wygrać wybory pis a PO ma tak wiele głosów...! Chyba juz każdy zapomniał co było za pis te awantury i w ogóle 8 lat temu to było....no coment!

Sportwell
26-10-2015, 22:47
Teraz PiS prawdopodobnie będzie miał wyłączność (jeszcze nie wiadomo tego w tym momencie) i jeszcze ma swojego prezydenta. Teraz nie może być już zwalania winy na opozycję, wetowania i blokowania się nawzajem, jak to było za rządów PO. Po 4 latach Polska rozliczy tych ludzi w całości z wykonanej ich pracy. Może tragedii nie będzie, ale podsłuchiwania obywateli na większą skalę i wręczania łapówek (jak to było z żoną Pazury przecież) to się na 100% spodziewać możemy. Ciekawe, jak teraz media będą przedstawiały PiS, którego przecież TVN tak nienawidzi.

PS
Liroy w sejmie? Chyba zatęsknił za fejmem, nie mam pojęcia jakie ten człowiek ma poglądy polityczne, ale pójście na Wiejską to już jest naprawdę strzał w stopę.

Dan Slenders
27-10-2015, 08:34
Niestety, ale POPiS znowu zwyciężył.
Sam jestem umiarkowanym lewakiem, zarówno światopoglądowo i gospodarczo, ale zagłosowałem na Korwina i Kukiza (sejm dla jednego, senat dla drugiego), bo na bandę 4ga już patrzeć nie szło, a partii dla mnie po prostu nie ma.
A tak zamieniamy złodziei liberalnych na złodziei prawicowych (jeśli można twk powiedzieć), czyli nie zmieniamy nic.
Bo trzeba mieć nie ten tego w głowie, by ni3 widzieć prostej zależności - PiS=PO. I będziemy tego świadkami jak tylko Ci pierwsi przejmą stołki.
Oskarżali PO o zawlaszczenie tv publicznej - sami to zrobią.
Sami obsadzą swoimi ludźmi wszelkie urzędy i spółki skarbu państwa. I można tak wymieniać i wymieniać...i co ciekawe w wykonaniu PO to zło, ale w wykonaniu PiSu dobro i dbanie o państwo. Co za kraj

Anjunadave
27-10-2015, 09:58
dopóki społeczeństwo +60 nie wymrze nic się nie zmieni... i dopóki "fejsbuk" sie nie ruszy, gadać każdy potrafi, Stonoga nagrał bardzo dobry filmik wczoraj, co prawda przekazał treść w sposób prostacki, ale ciemny lud takiego języka wymaga. A teraz jest robiona przeciwko nie mu akcja 'UNLIKE STONOGA' bo powiedział prawdę. Jaki kraj tacy wyborcy.

1833960820163924

co prawda nie popieram go zbytnio, ale nie mam też nic przeciwko jego działaniom. Dał dupy z kampanią, ma pretensje że mu się udało zdobyć tylko 70, 80tys głosów, ale sam jest sobie winien. Poza tymi szczegółami przekaz jest bardzo jasny - "Platforma nie wyruchała was tak, jak wyrucha was PiS". Dziękuje.

maaarcin741
27-10-2015, 10:47
Nie jestem w stanie ogarnąć dlaczego mimo takiej wielkiej pompy na Korwina (spotkania itd) miałmarne 4,76 % -_- a Nowoczesna Ryszarda Swetru prawie 8 %.. Ten kraj jest chory i tyle..

graham14
27-10-2015, 11:34
Dał dupy z kampanią, ma pretensje że mu się udało zdobyć tylko 70, 80tys głosów, ale sam jest sobie winien.

Tak, Stonoga myslał, że osiagnie nie wiadomo co. Dokładnie Anjunadave, bo bez żadnej kampani, tylko wrzucał jakieś pierdoły na fejsa myslał, że wejdzie do sejmu. A teraz spie*dolił za granice - niech tam zostanie.

Stonoga nagrał bardzo dobry filmik wczoraj, co prawda przekazał treść w sposób prostacki, ale ciemny lud takiego języka wymaga.

Dobry? Sie chłop wysłwoic nie umie.Prymitywny filmik, w którym rzuca ku*wami na lewo i prawo.

Tutaj skrót jego wypowiedzi ;)

D1IoqD20yGw

To miałby byc jakis polityk? Nawet na wójta by sie nie nadał.


A co do cytatu:

"Platforma nie wyruchała was tak, jak wyrucha was PiS".

Tak, tak. Najpierw jak PO było przy władzy, jechał po nich jak sie dało, PIS był ok. Ale jak sie okazało, że PIS wygra to jedzie po PIS-ie. Jestem pewien, że gdyby wygrał Kukiz to było by:

"Platforma nie wyruchała was tak, jak wyrucha was Kukiz".

To jest niezrównoważony psychicznie człowiek.


Nie jestem w stanie ogarnąć dlaczego mimo takiej wielkiej pompy na Korwina (spotkania itd) miałmarne 4,76 %

Dokładnie, też zawsze się dziwię. Mnóstwo poparcia przed wyborami, a w wynikach ledwie kilka procent...

Ale co mnie najbardziej wku*wia to ludzie, którzy narzekaja, a na wybory nie poszli. Niech zamknał japy i siedzą cicho, jak im cięzko było ruszyć tyłki i zagłosować...Dodatkowo:

PnCssNsSI6o

Nic mnie już w tym kraju nie zdziwi...

Tomaszzz
27-10-2015, 12:23
Niestety, ale POPiS znowu zwyciężył.
Sam jestem umiarkowanym lewakiem, zarówno światopoglądowo i gospodarczo, ale zagłosowałem na Korwina i Kukiza (sejm dla jednego, senat dla drugiego),

Jakim cudem w senacie mogłeś zagłosować na jednego z nich?

"Umiarkowany lewak" głosujący na Korwin/Kukiz. W życiu nie słyszałem czegoś równie głupiego.

Dan Slenders
27-10-2015, 12:23
U mnie Kukiz miał ludzi do senatu

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

Tomaszzz
27-10-2015, 12:41
W senacie obecnie znalezli sie przedstawiciele PISu w znacznej większości, 1/3 senatu należy do PO i kilku senatorów niezależnych. Myślałem, że Kukiz nikogo nie wystawił, jako kandydata do senatu.