PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Wybory prezydenckie 2015 Druga tura.


Jacol
12-05-2015, 21:18
Przed nami druga tura wyborów na prezydenta RP.
Na kogo oddasz tym razem swój cenny głos?
Zapraszam do głosowania.

maverik
12-05-2015, 22:48
Przeciw Komorowskiemu :)

Woncky
13-05-2015, 01:31
Bita śmietana > wszystko > Komorowski > gówno > PiS

Jacker
13-05-2015, 07:23
Nie chciałem głosować, bo nie wiedziałem, co gorsze.
Jednak stwierdziłem, że Duda to jednak mniejsze zło :)

Komorowski już jest przegranym :P

MuH2yhr8yTU

FitcherS
13-05-2015, 07:38
Duda też dużo nie zmieni, przekonacie się, ja już nie mam kandydata, bo to będzie tylko zmiana nazwiska, no i może trochę bezsensownych wywiadów mniej niż z Komorowskim, no ale Duda też nie jest święty i dużo nie zmieni jakbyśmy sobie to mogli wyobrażać.

_Maciek
13-05-2015, 08:36
oczywiscie przeciw komorowskiemu, nie ma innej opcji. Najgorsze co moze byc to reelekcja tego debila. Jedyne co oni potrafia to straszyc PiSem.

Tomaszzz
13-05-2015, 11:51
Oczywiście zagłosuje w tym przypadku przeciwko Komorowskiemu. Pan Duda nie jest moim idealnym kandydatem, ale w obliczu dalszej zagłady, która ma mieć miejsce po wygraniu II tury przez Szoguna wybieram mniejsze zło. W pierwszej turze głosowałem na Korwina, chociaż miałem na uwadze również kandydaturę Kukiza. Teraz Komor apeluje, że zorganizuje referendum w sprawie JOWów, aby zachęcić elektorat Kukiza do oddania głosu na niego. Na szczęście ludzie nie są już tak ogłupieni i zaślepieni obecnym stanem rzeczy i wyborcy Korwina, a przede wszystkim Kukiza udadzą się 24 maja do urn wyborczych, aby oddać głos na Dudę. Oczywiście większość z nich zostanie w domu. Szkoda, że Kukiz otwarcie nie wypowiedział się, żeby jego wyborcy oddali głos na przedstawiciela PISu, tylko stwierdził, że nie zagłosuje na żadnego kandydata, chociaż z jego wypowiedzi, które nawołują do niechęci wobec Bula można zrozumieć, że lepszym wyjście będzie wspomożenie PISu głosem. Szogun nie weźmie udziału w debacie zorganizowanej (która raczej mogłaby być zorganizowana) w Lubinie (na którą z chęcią bym się udał), gdzie głównym prowadzącym byłby Kukiz, gdyż nie będzie znał pytań, tak jak to będzie miało miejsce w debatach reżimowych stacji TVP/TVN24. Pozostaje jeszcze większa połowa naszego społeczeństwa, która w ogóle nie udała się na głosowanie. Tutaj istnieje realne zagrożenie, że ci ludzie w przewadze zagłosują na Bula. Nie dajcie się zaślepić tym, co usłyszycie, bądź wyczytacie w mediach - nagonka na PIS na pełnych obrotach. Najpierw należy pozbawić PO władzy, następnie wybory 2015 jesienne, parlamentarne. Tam będą zmiany.

Duda też dużo nie zmieni

- obniżenie wieku emerytalnego z 67 do 60 (kobiety), i z 67 do 65 (mężczyźni)
- kwota wolna od podatku do 8000 (teraz wynosi ok. 3080)
- 500 zł na każde dziecko w mniej zamożnych rodzinach, w bardziej z każdym kolejnym nie licząc pierwszego

A tak poza tym jeszcze:

https://www.youtube.com/watch?v=lTl-axSB4as

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,O-1400-Bronislaw-Komorowski-podpisze-wniosek-ws-referendum-ws-JOW-ow,wid,17534182,wiadomosc.html?

szymek94
13-05-2015, 14:09
W pierwszej turze zagłosowałem na Dudę i w drugiej turze też tak postąpię. Młody polityk ale i też zarazem mądry i lepszy od Komora.

EROLOVSKY
13-05-2015, 16:05
Głosowałem na Korwina, a teraz mój głos dostanie Duda. Koniec rządów tej ***** i całego peło

FitcherS
14-05-2015, 20:25
Oczywiście zagłosuje w tym przypadku przeciwko Komorowskiemu. Pan Duda nie jest moim idealnym kandydatem, ale w obliczu dalszej zagłady, która ma mieć miejsce po wygraniu II tury przez Szoguna wybieram mniejsze zło. W pierwszej turze głosowałem na Korwina, chociaż miałem na uwadze również kandydaturę Kukiza. Teraz Komor apeluje, że zorganizuje referendum w sprawie JOWów, aby zachęcić elektorat Kukiza do oddania głosu na niego. Na szczęście ludzie nie są już tak ogłupieni i zaślepieni obecnym stanem rzeczy i wyborcy Korwina, a przede wszystkim Kukiza udadzą się 24 maja do urn wyborczych, aby oddać głos na Dudę. Oczywiście większość z nich zostanie w domu. Szkoda, że Kukiz otwarcie nie wypowiedział się, żeby jego wyborcy oddali głos na przedstawiciela PISu, tylko stwierdził, że nie zagłosuje na żadnego kandydata, chociaż z jego wypowiedzi, które nawołują do niechęci wobec Bula można zrozumieć, że lepszym wyjście będzie wspomożenie PISu głosem. Szogun nie weźmie udziału w debacie zorganizowanej (która raczej mogłaby być zorganizowana) w Lubinie (na którą z chęcią bym się udał), gdzie głównym prowadzącym byłby Kukiz, gdyż nie będzie znał pytań, tak jak to będzie miało miejsce w debatach reżimowych stacji TVP/TVN24. Pozostaje jeszcze większa połowa naszego społeczeństwa, która w ogóle nie udała się na głosowanie. Tutaj istnieje realne zagrożenie, że ci ludzie w przewadze zagłosują na Bula. Nie dajcie się zaślepić tym, co usłyszycie, bądź wyczytacie w mediach - nagonka na PIS na pełnych obrotach. Najpierw należy pozbawić PO władzy, następnie wybory 2015 jesienne, parlamentarne. Tam będą zmiany.- obniżenie wieku emerytalnego z 67 do 60 (kobiety), i z 67 do 65 (mężczyźni)
- kwota wolna od podatku do 8000 (teraz wynosi ok. 3080)
- 500 zł na każde dziecko w mniej zamożnych rodzinach, w bardziej z każdym kolejnym nie licząc pierwszego

A tak poza tym jeszcze:

https://www.youtube.com/watch?v=lTl-axSB4as

Bronis (http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,O-1400-Bronislaw-Komorowski-podpisze-wniosek-ws-referendum-ws-JOW-ow,wid,17534182,wiadomosc.html?)

To tylko gadanie, jestem ciekawy ile zostanie wprowadzone w życie, łatwo mówić a jak zapytali o to jak chcą zniżyć wiek to już nie wiedzieli co powiedzieć, wszystko ładnie mówione lecz i tak nic to nie da ;)

zzukk
14-05-2015, 21:36
Znalazłem ciekawy komentarz do filmiku na yt: "Akcja 4xTAK. Olechowski: to były ćwiczenia ":

"Sarmata PL 1 dzień temu
Pozwól, że uchylę rąbek tajemnicy.
Sytuacja wygląda tak: wszystko co można było ukraść i spieprzyć zostało już ukradzione i spieprzone. Jeśli teraz wygrają to ludzie wyjdą ich powiesić.
Dlatego oddają walkę walkowerem, baty spadną na PiS i gdy kadencja dobiegnie PO znowu będzie uderzać w PiS jaki to on zły i niedobry na czym wygra wybory."

Myślę, że dużo w tym racji. Dlatego odpuszczam drugą turę. Liczę na dobre wyniki antysystemowców na jasień. Jak pokazują statystyki młodzi głosują jeszcze w miarę rozsądnie, także jakaś nadzieja na zmiany mord na wiejskiej jest.

Maarten Metz
23-05-2015, 14:19
Wolę żeby było tak marnie jak teraz niż żeby miało być jeszcze gorzej. Z łaską ale zagłosuję na Komorowskiego. Duda to debil, gada to co mu powiedzą, składa obietnice bez pokrycia.... (w pierwszej turze głosowałem na Jacka Wilka)

Dave al Mine
23-05-2015, 21:05
Wolę żeby było tak marnie jak teraz niż żeby miało być jeszcze gorzej. Z łaską ale zagłosuję na Komorowskiego. Duda to debil, gada to co mu powiedzą, składa obietnice bez pokrycia.... (w pierwszej turze głosowałem na Jacka Wilka)

za to komorowski składa obietnice z pokryciem :D..ten gościu już dawno powinien być w kryminale albo leżeć w piachu...nie jestem ani za jednym ani za drugim...

Cristoval Martin
23-05-2015, 21:15
Mamy piękne wyniki sondy.

Poczytajcie sobie kim był dziadek Komorowskiego.

SojkaPL
23-05-2015, 22:35
Oddam pusty głos. Albo zagłosuję na Pana Wiesia z Blok Ekipy :D

blackmister
23-05-2015, 22:43
@up to już lepiej na Mariusza Wyπerdalaj

XhBdn_QzI7c