PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Solid Techno Kick pres. Electrorites @ Kawiarnia Naukowa, Kraków 31.01.2015


Rooreck
03-01-2015, 00:20
http://pandemic-online.pl/priv/31_01_Solid_Techno_Kick_Kawiarnia_Naukowa


FACEBOOK EVENT: http://www.facebook.com/events/458979190908977/?fref=tsSolid Techno Kick to nowy, eksperymentalny projekt częściowo wywodzący się z krakowskiej agencji ToughStudio. Zrzesza ludzi, dla których techno to nie tylko muzyka, ale głównie styl życia, wspaniałe postacie, niepowtarzalna atmosfera spotkań, radość, kreatywność, pasja.
Solidny powiew świeżości na scenie pod względem artystycznym, techno-spotkania w całej Polsce i potężnie kopiąca muzyka to gwarancja nowej jakości.
Współpracuje z kolektywami z Polski i zagranicy jak Breslau Techno z Wrocławia, Warsaw Mechanism z Warszawy i wiele innych.Po raz kolejny spotykamy się w znanej wszystkim Kawiarni Naukowej, zlokalizowanej pod kultowym już adresem Dajwór 16 w Krakowie.
Specjalnie dla Was mamy ściągniemy z Włoch techno wymiatacza Electrorites aka Luca Pagani, który wprowadzi obecnych w mroczny i tajemniczy klimat, przy okazji zatrzęsie betonowymi piwnicami na krakowskim Kazimierzu.

Jako wsparcie wystąpią zasłużeni i niezwykle aktywni artyści polskiej sceny techno. Nexy przeniesie nas w świat melodycznych ale surowych breakdownów, Hellboy zbombarduje całą swoją mocą z zaświatów, Marrel wciągnie nas pod ziemię do najstraszniejszych zakątków piekieł, Rust wprowadzi dezorientację atakując centralny układ nerwowy. Maraton rozpędzać będą Hitrash z Krakowa oraz krakowsko toruński duet Krzysztof Falkowski i Jacek Bartkovsky.

LINE UP:@@@ Electrorites aka Luca Pagani [Shout Records, Italy]

Luca Pagani, aka Electrorites, to tak naprawdę Luca Vollaro, urodzony w Pordenone w roku 1977.
Rytmy pochodzące z płyt jego ojca były tłem jego dzieciństwa; Marzenia zaczęły się urzeczywistniać, kiedy odnalazł siebie przed pierwszą konsoletą i poddał się niepohamowanej muzycznej pasji.
Skłaniał się ku progresywnym brzmieniom, zgodnie z nurtem królującym w Toskanii od lat dziewięćdziesiątych. Po raz pierwszy wystąpił publicznie w roku 1994, kiedy to wygrał międzynarodowy konkurs DJ'ski organizowany przez dobrze znany klub w Udine, dzięki któremu miał szansę prezentować swoje umiejętności w dalszym ciągu i rozwijać się na tej płaszczyźnie. W tamtym czasie stał się członkiem zespołu radia SuperNetwork, najpierw jako realizator dźwięku, później prowadził swoją własną audycję w której prezentował najnowsze pozycje swojego gatunku. W międzyczasie kontynuował występy w klubach w całym regionie Friuli pozostając w bliskim kontakcie z publicznością.
W 1996 opuścił radio i dołączył do sławnej agencji dla DJ'ów "Prima Scelta" w Padule, prowadzony przez Donatello - znanego PR'owca z Syncopate Party. Rozpoczął kolaborację z agencją MMADESS, po czym zasięg jego działalności wydostał się poza teren Trivento.
Doświadczenia doprowadziły do przejścia z brzmień progresywnych w kierunku elektronicznych, aż dotarł do techno, jednak nigdy nie zamknął się na konkretny gatunek, pozwalając sobie na zabawę i doświadczenia z innymi podgrupami muzyki tanecznej, pozostając otwarty na śmiałe eksperymenty.

Jego pierwszym wydaniem było Dark Frequency (Mantra Vibes) w 2005, we współpracy z DJ Mreux.

Gdzie Luca Pagani, aka Electrorites miał okazję zagrać:
…Area City (Area Venezia), Il Muretto, Arancia Meccanica, Kursaal Club, City Hall, Royal City, Mithos, Vanilla, Ecu, Shany, Empire, Liquid, Mr. Charlie, Magis Club, Papillon, Tio Disco, Medea… i wiele innych.

Luca Pagani aka Electrorites jest założycielem labelu Shout Records, na koncie którego widnieje ponad 40 wydań od blisko 30 artystów. Współpracował z Gynoid Audio, Elektrax, Herzschlag Recordings, We call It Hard, Freitag i innymi wytwórniami zajmującymi się undergroundowym techno.


Electrorites | Official Site (http://www.electrorites.com)

RA: Luca Pagani (http://www.residentadvisor.net/dj/lucapagani)

www.facebook.com/electrorites

www.twitter.com/electrorites

www.youtube.com/user/electrorites

www.soundcloud.com/electrorites

Electrorites :: Beatport (http://www.beatport.com/artist/electrorites/12215)@@@ Nexy [Alen & Heath/Sentence, Rzeszów]

www.nexy.pl
www.soundcloud.com/nexy
www.facebook.com/nexymusic
www.facebook.com/allenheath.xone.polska@@@ Hellboy [Electronic Festival, Kraków]

HELLBOY - HOME PAGE (http://www.djhellboy.pl)
www.soundcloud.com/hellboypl@@@ Marrel [Elektrax/Hybrid Confusion/iDark Records, Zabrze]

www.facebook.com/MarrelOfficial
www.soundcloud.com/marrel
Marrel | Mixcloud (http://www.mixcloud.com/marrel)
Marrel Music - YouTube (http://www.youtube.com/user/marrelpl)@@@ Rust [Warsaw Mechanism, Warszawa]

www.soundcloud.com/rust_pl
www.facebook.com/warsawmechanism23@@@ Krzysztof Falkowski b2b Jacek Bartkovsky [RE/ANIMACJA, Kraków/Toruń]

www.facebook.com/reanimacja.torun@@@ Hitrash [Techo Techyes, Kraków]

www.facebook.com/HiTrash
HiTrash | Mixcloud (http://www.mixcloud.com/hitrash)


SOUNDSYSTEM:

Dubseed Sound System - 3 way - 15 [kW]

www.facebook.com/DubseedSoundSystem


KLIMAT:
Techno, Dark Techno, Hard Techno, Acid.Kawiarnia Naukowa, ul. Dajwór 16, Kraków
31 stycznia 2015, 22:00
Cena wstępu: 14.99 [PLN]Zapraszamy, Solid Techno Kick.