PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : SHARK DJ Cup - 2014


DJ Union
08-07-2014, 18:26
Zapraszam na Plażowe Mistrzostwa Polski SHARK DJ Cup 2014 które odbędą sie w namiocie Tyskie ustawionym na plaży w Międzywodziu nad Bałtykiem. W jury zasiądą: Matush, Miqro, Bernard Drago, One Brather, Namteh, Grande Loco, Alex Red oraz Rico Bernasconi.
Więcej informacji:
zgłoszenia (http://djunion.pl/images/stories/pdf/zgoszenie%20Shark.pdf)
oraz
regulamin (http://djunion.pl/images/stories/pdf/Regulamin%20plawek%202014.pdf)

http://www.4clubbers.com.pl/attachment.php?attachmentid=2857&stc=1&d=1404840319

W 2014 roku impreza zmienia swoją formułę. Dzięki współpracy z polskim przedstawicielem cypryjskiej marki Shark Energy otworzyły się nowe możliwości. W tym roku musimy pokazać, że warto nas wspierać. Jeżeli się nam powiedzie to w 2015 roku na plaży Międzywodzia zostanie ustawiona scena na której wystąpi gwiazda z zagranicy (najprawdopodobniej CLAYDEE), a zwycięzca Mistrzostw w nagrodę pojedzie na siedmiodniową wycieczkę na Cypr i zagra na imprezie organizowanej co roku na plaży Cypru przy udziale jednej z największych gwiazd. Do tej pory wystąpili miedzy innymi Armin Van Buren i Paul Van Dyk.

W tym roku oprócz cennych nagród rzeczowych zwycięzca w nagrodę pojedzie na siedmiodniową wycieczkę do Egiptu i weźmie udział w imprezach towarzyszących Miss Club Poland

Jeżeli chodzi o charakter imprezy to od tego roku gramy "lekką Ibizę" czyli podczas setów konkursowych dje mogą zagrać tylko muzykę house a więc takie gatunki jak: classic house, vocal house, deep house ,progresive-house, tech house, latino house, nu disco/indie dance.

Podczas konkursu DJe nie mogą grać m.in. takich klimatów jak bigroom (edm), electro-house, hands up, hard style, disco-polo, hitów retro, czy tzw "pompki"!

Opcja "edytuj"

Jay Dee

ALEX RED
08-07-2014, 19:19
Szansa dla dj'ów grających klimaty house. Najlepszy poleci z nami na Wczasy z Miss Club Poland (26.08-03.09.2014) do kurortu Sharm El Sheikh i będzie mógł zagrać na housowych imprezach w tym kurorcie. Nagroda jest mega - 7 dni all inclusive w hotelu 5-gwiazdkowym i udział w imprezach Miss Club Poland,. Zresztą zobaczcie sami: zvaqQJIJii8