Czarne Lustro - Jeden z tych seriali, który musi obejrzeć każdy! - Forum 4CLUBBERS.PL
Wróć   4CLUBBERS.PL > Inne Fora > Przy piwie ... > Kultura

Szczegóły wątku: Autorem wątku jest: PostScriptum
Temat ma 2 komentarzy i 6022 odwiedzin. Ostatni komentarz napisano 27-01-2017 (14:39).


Lista oznaczonych użytkowników


Czarne Lustro - Jeden z tych seriali, który musi obejrzeć każdy!


zobacz także:

« Filmy o clubbingu. lub Powstanie nowa część Harrego Pottera ! »
Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 09-08-2015, 00:25   #1
Naczelny Komentator
  
 
PostScriptum's Avatar
 
Dołączył/a: 13 May 2007
Miasto: trzykrotnie mniejsze od Szanghaju
Wiek: 32
Postów: 18 191
Tematów: 1329
Podziękowań: 6 381
THX'ów: 9 023
Wzmianek w postach: 1
Oznaczeń w tematach: 3
Plusów: 600 (+)
PostScriptum 600PostScriptum 600PostScriptum 600PostScriptum 600PostScriptum 600PostScriptum 600PostScriptum 600

Nagrody Użytkownika

Nie możesz głosować!
1
Nie możesz głosować!

Czarne Lustro - Jeden z tych seriali, który musi obejrzeć każdy!

Za filmweb.pl

"Trzy historie osadzone w przyszłości, opowiedziane w trzech odcinkach. Każda z nich opowiada o innych przykrych konsekwencjach rozwoju naszej cywilizacji, pokazując w sposób karykaturalny do czego może dojść jeśli nic się nie zmieni. W każdej mamy do czynienia z różnym problemem społeczno-obyczajowym osadzonym w różnej futurystycznej perspektywie czasowej. W serialu zostaje poruszony między innymi problem przekraczania barier obyczajowych w imię sztuki, zgubnego wpływu nowych technologii na życie osobiste, czy podporządkowania życia regułom telewizji i portali społecznościowych, gdzie nic już nie jest prawdziwe"

Czarne lustro (Serial TV 2011- ) - Filmweb

Czaren lustro bo o nim mowa to 2 sezony po 3 odcinki serialu produkcji brytyjskiej. Niejednokrotnie wstrząsający, zmuszający do myślenia "co ja bym w takiej sytuacji zrobił/a", szokujący. A najważniejsze, że to wszystko może się stać i prawdopodobnie do czegoś podobnego dojdzie. Jak wtedy się zachowamy? Zaczarowani w TV jak oni? Dający sobie wmówić każdą ściemę? Polegający na sondażach?

Dla tych którzy już oglądali (15 815 głosów) - Nie wiem, czy zwróciliście uwagę na scenę pod koniec pierwszego odcinka, gdy jasno widzimy, iż porywacz stracił całkowicie nadzieję w Wielką Brytanię i przyszłość jej narodu. Słabego narodu, bez zasad i więzi. W gruncie rzeczy to wszystko to mógł być krzyk rozpaczy za niegdyś silnym krajem.
To samo w drugim odcinku, przecież za kilka pokoleń mogą nas zamknąć w takich klatkach i non stop faszerować sexem i propagandą z ekranów. Dzieci nie rodzą się z wiedzą, jak dawniej się żyło i jak wygląda obecny Świat. Jak nie będzie tego, kto im to przekaże to można im wmówić przez lata wychowania różne rzeczy. Np. kręcenie pedałami po 10 godzin dziennie i życiowe konto na x-boxie ;
Trzeci odcinek to ja nie mam pytań. Facet rozgryzł wszystko kawałek po kawałku. Tylko nie wiem, czy ludziom coś takiego pomogłoby w życiu. Wiedzieć wszystko jest źle ale nie wiedzieć tego co on to już było sqrwysyństwo. Co ona myślała, że w dobie takich gadżetów on nie odkryje prawdy?

Swoją drogą, to podsunęli kilka pomysłów ludziom, którzy w przyszłości będą chcieli coś odyebać.

Trzeba obejrzeć
__________________

Last edited by PostScriptum; 09-08-2015 at 00:26.
PostScriptum jest offline   Reply With Quote
PostScriptum dostał 2 podziękowań za ten post.
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents


Stary 17-09-2016, 21:13   #2
..:: senior Member ::..
  
 
Diabloo797's Avatar
 
Dołączył/a: 01 Oct 2013
Miasto: D****y
Wiek: 24
Postów: 140
Tematów: 27
Podziękowań: 507
THX'ów: 730
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 23
Imię: Michał
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 2
Plusów: 1 (+)
Diabloo797 1
Odwiedź profil Diabloo797 na Soundcloud.com
Odp: Czarne Lustro - Jeden z tych seriali, który musi obejrzeć każdy!

Oglądałem jakiś czas temu i naprawdę polecam. Świetny nietypowy serial ze świetnym scenariuszem i dający dużo do myślenia. Do tego w tym roku będzie premiera 3 sezonu, który będzie miał aż 12 odcinków, premiera bodajże w październiku.
Diabloo797 jest offline   Reply With Quote
Stary 27-01-2017, 14:39   #3
..:: Świeżak ::..
  
 
Dołączył/a: 27 Jan 2017
Miasto: Warszawa
Wiek: 31
Postów: 7
Tematów: 0
Podziękowań: 0
'Thanks' : 2 w 1 Poście
Imię: Marta
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
singielka89 1
Odp: Czarne Lustro - Jeden z tych seriali, który musi obejrzeć każdy!

Uwielbiam seriale z gatunku thrillerów. O "Czarnym lustrze" jednak nie słyszałam. Dziwne, obsada jest całkiem niezła, opis fabuły też całkiem ciekawy, niech no znajdę tylko wolny wieczór a z całą pewnością nadrobię przynajmniej pierwszy sezon. Na pewno zdam relacje
__________________

Last edited by singielka89; 27-01-2017 at 14:42.
singielka89 jest offline   Reply With Quote
Odpowiedz
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
Nie możesz pisać w nowych tematach
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączony
UśmieszkiWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony
Trackbacks are Włączony
Pingbacks are Włączony
Refbacks are Wyłączony


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Jeden, który miał jaja to powiedzieć Memciu World News 4 03-12-2011 14:34

Administracja serwisu 4Clubbers.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna.
Jeżeli zauważyłeś post/temat który jest niezgodny z polskim prawem proszę zaraportować go poprzez klikniecie
Jeżeli nie chcesz aby pojawiła się na forum twoja produkcja napisz to nam "Privacy Policy"