Sunrise Festival 2022 @ Podczele - Strona 12 - Forum 4CLUBBERS.PL
Wróć   4CLUBBERS.PL > Strefa Informacji Muzycznej > Imprezy Klubowe & Festiwale

Szczegóły wątku: Autorem wątku jest: Trush
Temat ma 148 komentarzy i 34750 odwiedzin. Ostatni komentarz napisano 18-09-2021 (22:32).

Sunrise Festival 2022 @ Podczele
Kalendarz: Kalendarz Wydarzeń
Trush
Szefowa
 
Miejsce / Location: Podczele


Lista oznaczonych użytkowników


Sunrise Festival 2022 @ Podczele


zobacz także:

« Dreamstate Europe 2021 @ Arena, Gliwice lub Defqon.1 Weekend Festival - Primal Energy »
Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 15-11-2020, 11:44   #111
..:: true Member ::..
  
 
adiii22's Avatar
 
Dołączył/a: 05 Feb 2007
Miasto: Wadowice
Postów: 369
Tematów: 92
Podziękowań: 325
THX'ów: 115
Wzmianek w postach: 1
Oznaczeń w tematach: 36
Plusów: 19 (+)
adiii22 19
Odp: Sunrise Festival 2021 @ Podczele

Cytat ze strony :
"Ostatnia edycja Sunrise Festival w Podczelu odbędzie się w 2021 roku. Kolejne edycje będą w innym miejscu. Na razie nie wiadomo gdzie wydarzenie zostanie przeniesione. Samorządy mogą składać oferty organizatorom."

No i wszystko jasne. Podobno jakiś deweloper zainteresował się tym terenem - wszystko pisze w artykułach - tylko trzeba sobie poczytać.
__________________
adiii22 jest offline   Reply With Quote
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents


Stary 15-11-2020, 14:38   #112
..:: Klubowicz ::..
  
 
JacobC's Avatar
 
Dołączył/a: 09 Jan 2016
Miasto: Kołobrzeg
Wiek: 21
Postów: 2 144
Tematów: 345
Podziękowań: 3 700
THX'ów: 9 949
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 369
Imię: Jakub
Wzmianek w postach: 23
Oznaczeń w tematach: 77
Plusów: 44 (+)
JacobC 44
Odwiedź profil JacobC na Soundcloud.com
Odp: Sunrise Festival 2021 @ Podczele

Cytat:
Napisał DeNilss Zobacz post
naiwniak? Dobrze wszyscy wiedzą, że jak się sunrise 2021 odbędzie to będzie to ostatni raz w Kołobrzegu, a to czy widziałeś pismo czy nie ja i większość ma w dupie bo miasto agencje potraktowało po prostu jak zwykle *****y, ale ty potrzebujesz dokumenty tak? Nie mam ich i przepraszam, że źle użyłem sformułowania

Wiem wiem jesteś z Kołobrzegu i trudno ci zaakceptować, że wybraliście na władze zwykłych debili, nie przejmuj się nie ty jeden
no już sie nie zesraj bo przeżywasz to chyba najgorzej

jakby to było takie jasne to żadne rozmowy by nie były prowadzone, po co mieliby marnować czas na oczywistą oczywistość xd

ciesze sie ze jestescie tak super hiper doinformowani i macie szklaną kulę w ogródku i w zasadzie temat dla was zamknięty, ale tylko informuje was jak to wygląda z perspektywy kołobrzeżanina nie naiwniak, tylko z tego co wiem takich akcji jak "ostatni sf w miejscu X" było już multum a nie pamiętam żeby zmieniali lokalizacje jak skarpetki :D i żeby nie było że tak bronię tego kołobrzegu - dynda mi gdzie to się odbędzie, dwa lata to jest tyle czasu że można przygotować się na wycieczkę na drugi koniec polski albo zmienić gust muzyczny

Last edited by JacobC; 15-11-2020 at 14:49.
JacobC jest offline   Reply With Quote
Stary 15-11-2020, 15:41   #113
.: Wygnany :.
  
 
Sanbit's Avatar
 
Dołączył/a: 22 Jul 2009
Miasto: Łyskonzin
Postów: 4 788
Tematów: 383
Podziękowań: 1 476
THX'ów: 23 234
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 5
Wzmianek w postach: 3
Oznaczeń w tematach: 6
Plusów: 92 (+)
Sanbit 92
Odp: Sunrise Festival 2021 @ Podczele

Cytat:
tylko z tego co wiem takich akcji jak "ostatni sf w miejscu X" było już multum a nie pamiętam żeby zmieniali lokalizacje jak skarpetki :D
Widocznie to Twoje "z tego co wiem" jest nieco inne niż oficjalne informacje, no chyba, że sypiasz z Krzychem, to czekamy na więcej smaczków....
__________________
Sanbit jest offline   Reply With Quote
Sanbit dostał 2 podziękowań za ten post.
Stary 15-11-2020, 20:05   #114
..:: Świeżak ::..
  
 
Dołączył/a: 20 Jul 2020
Miasto: PN
Postów: 8
Tematów: 0
Podziękowań: 31
THX'ów: 5
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
MackoMacko 1
Odp: Sunrise Festival 2021 @ Podczele

Cytat:
Napisał Sanbit Zobacz post
Widocznie to Twoje "z tego co wiem" jest nieco inne niż oficjalne informacje, no chyba, że sypiasz z Krzychem, to czekamy na więcej smaczków....
haha dobre
co za różnica gdzie ważne żeby się odbył
MackoMacko jest offline   Reply With Quote
Stary 29-11-2020, 09:54   #115
..:: senior Member ::..
  
 
mazi30's Avatar
 
Dołączył/a: 07 Jul 2006
Miasto: Nowogard
Postów: 146
Tematów: 3
Podziękowań: 6
THX'ów: 56
Imię: Mazi
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 2 (+)
mazi30 2
Odp: Sunrise Festival 2021 @ Podczele

Jednak dobrze kolega pisał Sunrise Festival może pozostać w Kołobrzegu! Temat z listopada br, dalej cisza więc zobaczymy.

W piątek możemy wreszcie dowiedzieć się czegoś więcej na temat niepewnej przyszłości największej kołobrzeskiej imprezy, jedynej o zasięgu europejskim, festiwalu Sunrise. Prezydent Kołobrzegu Anna Mieczkowska zaprasza do siebie organizatora i miejskich radnych. Ma to być pierwsze spotkanie od początku października, gdy radni nie zgodzili się na 9 - letnią dzierżawę lotniska w Podczelu, dając przyzwolenie na cztery lata. Wtedy, dzień po podjęciu uchwały Krzysztof Bartyzel, organizator festiwalu nie przebierał w słowach atakując radnych klubu Nowy Kołobrzeg. Zapowiedział też poszukiwania dla swojej imprezy "nowego domu".

Wczoraj, podczas czatu z mieszkańcami, prezydent Anna Mieczkowska przyznała, że ma za sobą spotkania z klubami radnych, ale poza zapewnieniem, że wszyscy chcą by festiwal nadal odbywał się w Kołobrzegu, szczegółów nie zdradziła: - Wypracowaliśmy wspólne stanowisko - powiedziała jednak. - Jesteśmy przed dyskusją o przeznaczeniu tego terenu, ale to wcale nie wyklucza możliwości funkcjonowania czegoś co ma swoją markę, renomę i zwolenników.

Wiemy jednak, że w spotkaniu nie wezmą udziału radni Nowego Kołobrzegu, którzy podczas pamiętnego, emocjonalnego wystąpienia Krzysztofa Bartyzela, zostali przez niego zaatakowani personalnie. W czwartek przekazali mediom oświadczenie, które wcześniej dostała prezydent Mieczkowska. W oświadczeniu proponują plan działania, który ma się zakończyć uchwaleniem planu zagospodarowania przestrzennego dla lotniska w Podczelu, który przypisze rozległemu terenowi określone funkcje. Tym razem radni skłonni są przystać na 9 letnią dzierżawę, ale pod ściśle określonymi warunkami. Jest wśród nich ograniczenie możliwości korzystania z terenu przez dzierżawcę tylko przez 5 tygodni w roku, co w praktyce uniemożliwia mu utworzenie na lotnisku Nadmorskiego Parku Kultury, miejsca organizacji także innych wydarzeń rozrywkowych. Czy dojdzie wiec do porozumienia podczas piątkowego spotkania? Raczej trudno na to liczyć, zwłaszcza, że pięciu radnych stawiających warunki nie będzie.

Niżej całe oświadczenie radnych klubu Nowy Kołobrzeg:

"Przedłożenie przez Prezydent Miasta Panią Annę Mieczkowską projektu uchwały w sprawie dzierżawy nieruchomości na terenie osiedla Podczele na cele organizacji festiwalu „SUNRISE”, uruchomiło debatę wokół tematu zagospodarowania tej tak ważnej dla przyszłości naszego miasta części Kołobrzegu.

Radni klubu „Nowy Kołobrzeg” zaangażowani byli w dyskusję w tej sprawie toczącą się równolegle w mediach lokalnych i regionalnych, jak również na formalnych i nieformalnych spotkaniach z mieszkańcami i władzami Kołobrzegu. W efekcie tych konsultacji w dniu 5 listopada 2020 roku przedstawiliśmy Pani Prezydent propozycję współdziałania w ramach szerokiego, ponadpolitycznego porozumienia w celu wypracowania najlepszych strategicznych rozwiązań tej tak istotnej dla lokalnej społeczności sprawy.

W celu opracowania strategicznego planu zagospodarowania osiedla Podczele, na sesji Rady Miasta Kołobrzeg, przedłożymy projekt uchwały zawierający propozycję przyjęcia następującego planu działań:

1. Zorganizowanie w strukturach Urzędu Miasta wyspecjalizowanej komórki organizacyjnej (Architekt Miasta), której zadaniem będzie przygotowanie Strategii Rozwoju i zagospodarowania terenów osiedla Podczele na lata 2021-2050+.

2. Przeprowadzenie szerokich konsultacji społecznych z udziałem zainteresowanych mieszkańców, dziennikarzy, przedstawicieli władz samorządowych oraz organizacji pozarządowych, przy współudziale zaproszonych ekspertów w dziedzinie zagospodarowania przestrzennego i marketingu miejsc, w celu wypracowania priorytetów i wytycznych ekonomicznych, urbanistycznych i marketingowych dla dokumentów planistycznych.

3. Opracowanie w ramach otwartego konkursu koncepcji urbanistycznej, która uwzględniając przyjęte rozwiązania strategiczne wyznaczy szczegółowe kierunki i założenia dla procesu opracowania planu zagospodarowania przestrzennego dzielnicy Podczele.

4. Po rozstrzygnięciu konkursu koncepcji urbanistyczno – architektonicznej dzielnicy Podczele Rada Miasta, na bazie wypracowanych i zaakceptowanych rozwiązań, uchwali miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego.

W związku z tym, że przedstawiony plan zakłada kilkuletnią perspektywę działania, a do czasu jego realizacji teren Podczela pozostawałby niezagospodarowany, ewentualne wydzierżawienie go na okres dziewięciu lat na cele organizacji imprez masowych, w tym

festiwalu „Sunrise” nie pozostaje w sprzeczności z interesem miasta, pod warunkiem przyjęcia poniższych założeń:

1. Organizator będzie dysponował wydzierżawionym terenem w trakcie roku kalendarzowego tylko na potrzeby organizacji imprezy, czyli ok. 5 tygodni (włączając w ten okres czas samej imprezy).

2. Organizator będzie miał prawo do prowadzenia działalności gospodarczej zw. z obsługą imprezy, m.in. pole campingowe, gastronomia, usługi towarzyszące jedynie w trakcie festiwalu oraz 3 dni przed i 3 dni po zakończeniu imprezy.

3. Ewentualna organizacja innych imprez będzie dopuszczalna wyłącznie za zgodą Wydzierżawiającego, na warunkach określonych w odrębnej umowie.

4. Zabezpieczenie możliwości wypowiedzenia umowy przez Miasto z zachowaniem jednorocznego okresu wypowiedzenia w następujących przypadkach:

a/ Organizator nie zorganizuje imprezy z przyczyn leżących po stronie Organizatora, b/ Miasto podejmie decyzję o zbyciu nieruchomości,

c/ Miasto w wyniku uchwalenia MPZP przeznaczy teren na inne funkcje.

5. Dzierżawca nie będzie sobie rościł prawa do odszkodowania w przypadku realizacji inwestycji miejskich, utrudniających lub uniemożliwiających organizację imprezy (np. remont ul. Kresowej).

6. Organizator w porozumieniu z miastem usprawni komunikację (dojazd i powrót z imprezy) poprzez porozumienie z Komunikacją Miejską w Kołobrzegu.

7. Dzierżawca będzie zobowiązany do pobierania opłaty uzdrowiskowej z tytułu udzielonych noclegów podczas imprezy masowej

Z poważaniem,

Klub Radnych Rady Miasta Nowy Kołobrzeg"
__________________

Last edited by mazi30; 29-11-2020 at 09:56.
mazi30 jest offline   Reply With Quote
mazi30 dostał 2 podziękowań za ten post.
Stary 21-12-2020, 23:43   #116
..:: junior Member ::..
  
 
Dołączył/a: 11 Feb 2019
Miasto: Wałbrzych
Wiek: 35
Postów: 94
Tematów: 2
Podziękowań: 0
THX'ów: 17
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
pitersonic85 1
Odp: Sunrise Festival 2021 @ Podczele

Ciekawe informacje, ciekawe jaki bedzie final tych rozmów...
pitersonic85 jest offline   Reply With Quote
Stary 22-12-2020, 16:57   #117
..:: true Member ::..
  
 
Oxygen1's Avatar
 
Dołączył/a: 04 Oct 2010
Miasto: Białogard
Wiek: 28
Postów: 538
Tematów: 121
Podziękowań: 338
THX'ów: 227
Imię: Krzychu :D
Wzmianek w postach: 4
Oznaczeń w tematach: 1
Plusów: 5 (+)
Oxygen1 5
Odwiedź profil Oxygen1 na Facebook Odwiedź profil Oxygen1 na Soundcloud.com
Odp: Sunrise Festival 2021 @ Podczele

mnie też ciekawi co dalej smutne troche. jedno wiem napewno. są ludzie w tej radzie którzy mają głębokie kieszenie i wielką zazdrość do krzyśka.
__________________
Oxygen1 jest offline   Reply With Quote
Stary 30-12-2020, 10:24   #118
#FreeDownload Hunter o.O#
  
 
Skobel's Avatar
 
Dołączył/a: 25 Feb 2013
Miasto: Szczecin
Wiek: 31
Postów: 4 715
Tematów: 2334
Podziękowań: 7 192
THX'ów: 53 804
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 764
Imię: Radek
Wzmianek w postach: 1
Oznaczeń w tematach: 17
Plusów: 56 (+)
Skobel 56

Nagrody Użytkownika

Odwiedź profil Skobel na Facebook Odwiedź profil Skobel na Soundcloud.com
Odp: Sunrise Festival 2021 @ Podczele

Jednak umowa między miastem a organizatorem podpisana na 9 lat.
__________________
Skobel jest offline   Reply With Quote
Stary 30-12-2020, 13:22   #119
..:: Klubowicz ::..
  
 
Nexoss's Avatar
 
Dołączył/a: 14 Oct 2013
Miasto: Zgorzelec
Wiek: 26
Postów: 4 287
Tematów: 457
Podziękowań: 941
THX'ów: 5 923
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 42
Imię: Adam
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 13
Plusów: 46 (+)
Nexoss 46
Odwiedź profil Nexoss na Facebook Odwiedź profil Nexoss na Twitter Odwiedź profil Nexoss na Youtube Odwiedź profil Nexoss na Last.fm Odwiedź profil Nexoss na Soundcloud.com Odwiedź profil Nexoss na Mixcloud
Odp: Sunrise Festival 2021 @ Podczele

W sumie dobrze
Tylko Koło pasuje na organizację takiej imprezy Więc w sumie dobrze, że się jakoś dogadali
__________________
Nexoss jest offline   Reply With Quote
Stary 04-01-2021, 23:44   #120
..:: junior Member ::..
  
 
Dołączył/a: 11 Feb 2019
Miasto: Wałbrzych
Wiek: 35
Postów: 94
Tematów: 2
Podziękowań: 0
THX'ów: 17
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
pitersonic85 1
Odp: Sunrise Festival 2021 @ Podczele

Nexoss to juz tradycja wpisana w to miasto
pitersonic85 jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali pitersonic85 za ten post:
Odpowiedz
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
Nie możesz pisać w nowych tematach
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączony
UśmieszkiWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Włączony
Trackbacks are Włączony
Pingbacks are Włączony
Refbacks are Wyłączony


Administracja serwisu 4Clubbers.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna.
Jeżeli zauważyłeś post/temat który jest niezgodny z polskim prawem proszę zaraportować go poprzez klikniecie
Jeżeli nie chcesz aby pojawiła się na forum twoja produkcja napisz to nam "Privacy Policy"
W celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w ramach niniejszej witryny stosowane są pliki cookies, prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką Prywatności

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:47 .


Oprogramowanie Forum: vBulletin
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 ©2011, Crawlability, Inc.
User Alert System provided by Advanced User Tagging v3.2.8 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2021 DragonByte Technologies Ltd.
-->