4CLUBBERS.PL - FAQ: Używanie oprogramowania forum
Wróć   4CLUBBERS.PL > FAQ

Przeszukaj FAQ Przeszukaj FAQ
Szukaj:
Opcje szukania:
Szukaj w:

Czy mogę przeszukiwać forum?
Możesz przeszukiwać nasze fora wg różnych kluczy, dla przykładu: użytkowników, słowa (słów) w wiadomości lub tytule, wg daty lub ograniczając wyniki do wybrranych forów.

Aby rozpocząć szukanie znajdź odpowiedni formularz na górze niemal każdej strony.

Czy mogę wysyłać maile do innych użytkowników?
Tak! Aby wysłać maila/wiadomość do innego użytkownika, najpierw musisz znaleźć użytkownika na naszej liście użytkowników.

W ten sposób standardowo przejdziesz do strony z formularzem wysyłania maila. Po wypełnieniu tego formularza możesz wysłać maila do użytkownika. Zwróć uwagę na fakt, że w trakcie tego procesu adres email osoby, do której piszesz nie jest Tobie w żaden sposób przekazany - jest to tak zorganizowane ze względu na naszą politykę prywatności.

Jeśli nie możesz znaleźć ikonki maila, może to oznaczać, że administrator lub sam użytkownik zdecydował nie udostępniać swojego maila.

Zarejestrowani użytkownicy mogą również posługiwać się wewnętrznym systemem prywatnych wiadomości. Więcej informacji na temat działania prywatnych wiadomości uzyskasz także w FAQ pod nazwą "Prywatne wiadomości (PM / PW)"

Prywatne wiadomości (PM / PW)
4clubbers.pl ma dostępny system prywatnych wiadomości (Private Messaging).

Wysyłanie prywatnych wiadomości PW działa jak system emailowy, ale ograniczony do zarejestrowanych użytkowników naszego portalu. Masz możliwość dołączania emotikonek, zdjęć oraz kodu vB do wysyłanych wiadomości PW.

Możesz wysyłać prywatne wiadomości klikając w 'Wyślij PW'.

Wysłane wiadomości możesz zapisywać w folderze 'Wysłane', aby móc potem powrócić do swojej korespondencji.

Foldery PW
Domyślnie system zakłada dwa foldery w systemie PW - poczty przychodzącej i poczty wychodzącej.

Folder poczty przychodzącej zawiera wiadomości, których jesteś adresatem, podczas gdy folder poczty wychodzącej zawiera PW pisane i wysłane przez Ciebie.

Istnieje możliwość edycji folderów.

Administrator ograniczył ilość PW, które mogą być jednocześnie składowane w Twoich folderach. Dlatego zalecamy okresowe czyszczenie folderów PW, aby umożliwić swobodny przepływ wiadomości i zapobiec przepełnieniu skrzynki PW.

Jak mogę korzystać z kalendarza?
Funkcje kalendarza dostępne są tylko zarejestrowanym użytkownikom. W kalendarzu możesz dodawać istotne wydarzenia muzyczne. Aby dodać wydarzenie wystarczy założyć temat w dziale Klubowe Imprezy lub Festiwale bądź też kliknąć w bezpośredni link do kalendarza

Kalendarz odróżnia dwa rodzaje wydarzeń: jednorazowe i okresowe.

Jednorazowe wydarzenie pojawia się w kalendarzu tylko jeden raz o określonej dacie. Z kolei wydarzenie okresowe powtarza się w zadanym przez Ciebie interwale czasu. Na przykład: w każdy poniedziałek, lub co rok.

Ocenianie wątków
Podczas przeglądania wątku możesz ocenić, czy jest on pomocy lub ciekawy. W ten sposób po jakimś czasie możesz łatwo zorientować się, który z wątków jest wysoko oceniany przez innych użytkowników i zaczerpnąć ciekawych informacji.

Co mogę zmienić w Opcjach wyświetlania wątków?
Podczas oglądania wątków możesz wybrać spośród czterech sposobów prezentacji wiadomości, odpowiednio:

1. Liniowo - Najstarsze jako pierwsze - wiadomości będą uporządkowane od najstarszej do najnowszej, jednocześnie posty będą wyświetlane 'płasko' - bez zagłębień pokazujących kto odpowiadał komu.
2. Liniowo - Najnowsze jako pierwsze - wiadomości będą uporządkowane od najnowszej do najstarszej, jednocześnie posty będą wyświetlane 'płasko' - bez zagłębień pokazujących kto odpowiadał komu.
3. Drzewkowo - wiadomości będą wyświetlone w drzewku pokazującym zagłębienia i wzajemności pomiędzy wiadomościami - w sensie kto odpowiadał komu.
4. Hybrydowo - jest to mieszanka liniowego i drzewkowego sposobu wyświetlania wiadomości; pokazywane jest drzewko, ale jednocześnie wiadomości wyświetlane są liniowo.

Gdzie mogę znaleźć kanał RSS?
Administrator uruchomił dla naszego forum kanał RSS. Kanał RSS pozwala przeglądać tytuły nowych wątków bez konieczności odwiedzania naszej strony.

Kanał jest udostępniony w dwóch wersjach: RSS i RSS wersja 2. Oto lista różnic:

* RSS 0.91 - standardowy RSS wykonawstwa Netscape, który udostępnia link do tytułu wątku.
http://www.4clubbers.com.pl/external.php?type=rss
* RSS 2.0 - ta wersja kanału zawiera tytuł, autora, datę i treść pierwszej wiadomości w wątku.
http://www.4clubbers.com.pl/external.php?type=rss2

Administracja serwisu 4Clubbers.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karna lub cywilna.
Jeżeli zauważyłeś post/temat który jest niezgodny z polskim prawem proszę zaraportować go poprzez klikniecie
Jeżeli nie chcesz aby pojawiła się na forum twoja produkcja napisz to nam "Privacy Policy"
W celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w ramach niniejszej witryny stosowane są pliki cookies, prosimy o zapoznanie się z naszą Polityką Prywatności

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:34 .


Oprogramowanie Forum: vBulletin
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 ©2011, Crawlability, Inc.
User Alert System provided by Advanced User Tagging v3.2.8 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2021 DragonByte Technologies Ltd.
-->