4CLUBBERS.PL

4CLUBBERS.PL (http://www.4clubbers.com.pl/)
-   Archiwum Imprez (http://www.4clubbers.com.pl/archiwum-imprez/)
-   -   Sensation White Poland @ Arena, Gliwice (http://www.4clubbers.com.pl/archiwum-imprez/1328555-sensation-white-poland-arena-gliwice.html)

audiofala 13-10-2018 18:12

Odp: Sensation White Poland @ Arena, Gliwice
 
Dla tych, którzy dziś podbijają Gliwice, bawcie się dobrze! Mnie niestety zabrakło na tym evencie z powodów osobistych, ale myślę, że już wkrótce polatamy gdzieś wspólnie!

Scorpion711 14-10-2018 12:39

Odp: Sensation White Poland @ Arena, Gliwice
 
A więc czas na małe podsumowania.


Wielkie dzięki dla Moniki, Michała i całej ekipy z TME za ściągnięcie Sensation do Polski i tradycyjnie czekamy na więcej (byle do wtorku!!!).

Porównując majowy ASOT z Sensation stwierdzam że ASOT zrobił na mnie zdecydowanie lepsze wrażenie.

Wszystko fajnie pięknie jednak małe pstryczki muszą być aby unikać ich w przyszłości, minusy dla organizatorów za:
- brak konsekwencji w selekcji, od pasa w dół każdy nosił co chciał i nikt z porządkowych specjalnie nie zwracał na to uwagi... Jeśli ktoś płaci dwie i pół stówki za bilet to jednak powinien się dostosować pod zasady panujące na tego typu imprezie choćby z szacunku do reszty uczestników i to że nigdzie nie można było kupić w październiku spodni nie jest żadnym wytłumaczeniem... Stroje malarskie wyglądały fatalnie, dobre na RTIA, nie na Sensation.
- Tokeny.... jak o godzinie 23 mogło zabraknąć tokenów w niemal wszystkich punktach? Żal mi było patrzeć na te dziewczyny tłumaczące się ludziom pomimo że to nie była ich wina...
- rozmieszczenie punktów gastronomicznych i punktów zakupu tokenów. Trzeba było pokonać połowę korytarza hali aby dokonać zakupu napojów bądź jedzonka... Na ASOT wyglądało to zdecydowanie lepiej gdyż punkty były ustawione na przemian, wczoraj centralna część korytarza składała się wyłącznie z punktów z tokenami...
- ID&T nie do końca wykorzystało możliwości hali, mam tu na myśli chociażby nagłośnienie które raz grało głośniej raz ciszej.Niewykorzystanie ekranu LEDowego na środku hali - grzech! Scena i oprawa średnia, 8/9 dziewczyn i 15 kolorowych "gejzerów" to troszkę za mało. Żeby nie było że tylko się czepiam to na duży plus częstotliwość użytkowania i jakość laserów.
- frekwencja. Widać było że sprzedaż nie do końca się udała natomiast bardzo spora część uczestników oblegała punkt piwny znajdujący się na poziomie parkietu stąd pustki na płycie i trybunach.
- brak ulotek informacyjnych.Muzycznie:


Gromee - mimo że to był moment wchodzenia na halę, pierwsze piwka itp itd to będąc przez kilkanaście min na płycie byłem pozytywnie zaskoczony. Całkiem miły dla ucha secik który fajnie wkomponował się w rytmy Sensation.


Mr. White - jak to Mr. White, zagrał to co miał zagrać i w sumie tyle


Roger Sanchez - niestety nie moje klimaty i w dniu wczorajszym również tego nie poczułem...


MegaMix - w mojej ocenie słabiutki

Fedde - i tu pojawia się problem.... rozmawiając to tu to tam każdy miał niedosyt po jego wystepie, fajne dropy ale tylko w pierwszej części seta, później "jako tako". Brakowało starego dobrego Feddego z przed paru lat i rytmów w stylu "so much love".


Pure NRG - dla mnie czarny koń imprezy i mogę powiedzieć z całą odpowiedzialnością że był to set #2 wieczoru (dawać mnie tu Ottavianiego na Dreamstate!)


Paul Van Dyk - przyjemny set, do tego stopnia że po paru godzinach baletów robiąc sobie przerwę na trybunie na parę minut odpłynął mi kolega xD


Marco V - cud miód i orzeszki, zdecydowany #1 Sensation


Erick Morillo - podobnie jak Roger, nie te klimaty ale szanuję :)

Tak czy tak oby więcej tego typu imprez w PL. Jeszcze raz dzięki TME i szacun ;)

MR Piorun 14-10-2018 18:58

Odp: Sensation White Poland @ Arena, Gliwice
 
A więc dotarłem do domu i można coś napisać . Ogólnie wrażenia na plus i w sumie event zaliczam do udanych , podpasował mi klimat , muzyka i ludzie ale co do samego eventu no to jest kilka moich ale ;)

Spodziewałem się więcej elementów które po wejściu sprawią że krzyknę " łał" . Sensation zawsze było w czołówce eventów i oprawa wizualna jak i wystrój zawsze odróżniał ten event od innych . Jak mówi wikipedia : " Na imprezach Sensation wykorzystywane są najnowsze osiągnięcia techniki obrazu i dźwięku " . Tu tak naprawdę tego nie było i poza tym że większość uczestników była ubrana na biało , moim zdaniem . Samo wydarzenie oceniam pozytywnie no ale czegoś na pewno brakowało . Oczywiście to tylko moja opinia ale czytając opinie innych i słuchając opinii innych ludzi nie tylko mi tam czegoś brakowało . Nie wiem jak było w poprzednich latach czy każdy event z cyklu senstaion był identyczny w innych krajach ale oglądając skromy aftermovie z sensation thailannd myślę że oprawa wczorajszej edycji była była jej wierną kopią . Co do sklepu z gadżetami ceny wydawały mi się trochę wysokie w zestawieniu z innymi eventami i ostatecznie odpuściłem pamiątkową koszulkę ;) Ogólnie frekwencja nie widać żeby była bardzo wysoka , nie było tego widać na płycie i trybunach. Muzycznie mi podpasowało jak najbardziej Fedde Marco v i Morillo na zakończenie w fajnym klimacie . Fajne doświadczenie i oceniam na plus ale podejrzewam że po tej edycji ciężko będzie im odbudować renomę sensation w naszym kraju .

DeNilss 15-10-2018 07:48

Odp: Sensation White Poland @ Arena, Gliwice
 
Cytat:

Napisał Scorpion711 (Post 7171035)

Pure NRG - dla mnie czarny koń imprezy i mogę powiedzieć z całą odpowiedzialnością że był to set #2 wieczoru (dawać mnie tu Ottavianiego na Dreamstate!)

Czarny koń? jakbym jechał to tylko dla nich :D


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:59 .

Oprogramowanie Forum: vBulletin
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0 ©2011, Crawlability, Inc.

User Alert System provided by Advanced User Tagging v3.2.8 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2021 DragonByte Technologies Ltd.