PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Wspólnie Tworzymy Encyklopedie O Muzyce Elektronicznej


Imprezowicz
04-07-2007, 14:22
Denerwują Was określenia "masz jakąś techniawke?" , "chcesz moge Ci dać fajne techno ? ( wysyłajać utwory C-boola , Bronkza czy innego producenta )
Wkurza Cię dezinformacja w mediach , wikipedii : patrz :
http://pl.wikipedia.org/wiki/Techno itp itd.
Jeżeli TAK przyczyń się do stworzenia Clubbersowej Encyklopedii O Muzyce Elektronicznej.

Założenia projektu ;
Umieszczenie historii powstania oraz zdefiniowanie pojęć :
m.in.
Techno
House
Trance
Electro
Umieszczenie podziału np. w Trance podział na : Commercial Trance itp wyjaśnienie 'o co chodzi w tych podgatunkach i dlaczego jedna nuta jest commercial trance a inna nie '
Upload przykładów danych utworków do każdego podgatunku coś jak na:http://www.di.fm/edmguide/edmguide.html

Mam nadzieje że znajdzie się kilka chętnych osób do pomocy a jeżeli nie postaram się zająć tym sam ( choć zajęłoby mi to dużo czasu ( bo np. na Trance się kompletnie nie znam a na Hardstylach to już w ogóle ).

PS. Temat umieszczam w przy piwie ze względu że dużo osób tu zagląda
PS 2. Jeżeli temat znajdzie uznanie prosze o podwieszenie.

wojtano00
04-07-2007, 14:27
Super pomysł. Chętnie pomogę tylko powiedz co mam robić i możemy zaczynać.

Frozen
04-07-2007, 14:35
mysle ze w jakis sposob mogl bym pomoc ; )

Imprezowicz
04-07-2007, 14:43
Więc jak się uzbiera troszke ludzi to zaczynamy działać :

Proponuje najpierw ; Zebrać materiały ; Ten temat będzie naszym miejscem pracy ( choć marzy mi się osobny dział z osobnymi tematami dla różnych stylów itp ale to już kwestia moderacji/admina , Frozen możesz jakoś wpłynąc pozytywnie na to ) , później materialy uporządkować i opublikować na stronie internetowej z aliasem www.clubbers.pl oczywiście ;) więc potrzebni by byli ludzie znający HTML/PHP , Graficy do odpowiedniej oprawy strony. i ludzię chętni do zbierania informacji , uploadowania mp3

drylek69
04-07-2007, 16:35
Też popieram Twój pomysł więc myśle, że tym(http://www.di.fm/edmguide/edmguide.html) materiałem wam bardzo pomogę:notworthy:
pozdor0:piwo:
i powodzenia:notworthy:

upss
sorki nie doczytałem do końca pierwszego posta i nie zauważyłem, że ten link juz jest:devilred:

Jushi
04-07-2007, 16:54
ja tez moge pomoc. A ta stronka (http://www.di.fm/edmguide/edmguide.html) juz widzialem. Niezla jest. pozdro

Imprezowicz
04-07-2007, 18:13
ja tez moge pomoc. A ta stronka (http://www.di.fm/edmguide/edmguide.html) juz widzialem. Niezla jest. pozdro

Niestety po angielsku...

delVEGas
04-07-2007, 18:16
A ja proponuje stworzyć taki klan , grupę osób i zrobić takie ogłoszenia na wielu forach muzyczny , taki ruch utworzyć i działać na maxA !

Uciex
04-07-2007, 18:51
Wiedziałem że zapomnicie o drum'n'bassie :< a to życzę sukcesu :P

Akahay
04-07-2007, 19:01
z tego i tak nic nie bedzie...nie ma sensu....

IdeaKris
04-07-2007, 21:14
naprawde super pomysl....
Mysle ze moglby odwiedzic ten temat Bartek... i powiedziec co o nim mysli...
Brawo i thanks za pomysł :)

Pozdro

Imprezowicz
04-07-2007, 21:29
Wiedziałem że zapomnicie o drum'n'bassie :< a to życzę sukcesu :P

No chyba po to to jest by o nim napisać :) jak widzisz chciałbym się coś o dowiedzieć a nie mam skąd... Uciex mógłbyś być expertem jeżeli masz odpowiednia wiedze... a sądze że masz...

z tego i tak nic nie bedzie...nie ma sensu....

Hmm.. gdyby każdy tak człowiem myślał to byśmy teraz ognia albo koła nie mieli... zreszta jak chcesz nie musisz sie angażować nic na siłe.. ten projekt jest dla chętnych...

naprawde super pomysl....
Mysle ze moglby odwiedzic ten temat Bartek... i powiedziec co o nim mysli...
Pozdro

Jesteś Modem więc możesz mu podrzucić ten temacik do zobaczenia bo masz lepszy kontakt z Adminem.

Bartek
04-07-2007, 23:08
super pomysł podoba mi sie

zaczniemy od zebrania kawalków
powiedzmy ze zrobimy pdoobny podział jak jest na tej stronie

tzreba będzie zebrać informacje na temat podgatunków muzycznych do kazdego stylu oraz po 5 tracków które pomogą zobrazować wszytko

utworzymy nowy dział i damy tam ładnie posegregowane niebediz etak narozpieprzane jak na tej stronie tylko łądnie bedzie sie lista rozwijac tak jak menu startowe z windowsa

kazdy track ma miec max 30 sekund i ma byc w jakosci 96 kpbs format mp3 !

wszytko bedzie w flashowych playerach

bedzie rysunek do tego i odnosnik do wiekszego infa !

sporo pracy to zajmie nie wiem czy wiecie o co mi chodzi ale mysle ze trzeba by było zrobic jakis dział do tego

wojtano00
05-07-2007, 11:01
Ja mogę zbierać info i Uplaudować, bo mam zarąbiście szybkiego neta!!!


Imprezowicz Edit:
Sorka że edytuje ale sam nie wiem czego nie moge napisać posta :(
Więc nie mów tylko działaj i materiały wrzucaj w tym temacie po czym zostaną one przeniesione w odpowiednie działy itp.

PS. Bartek możesz utworzyć tu subfora z głównymi gatunkami ?? podobnie jak to jest w dziale mp3 ??

Paul Central
05-07-2007, 13:09
dobra chłopy!! ja służe wiedzą i pomoca... wiedza na temat muzyki techno, minimal, detroit, acid i pochodnych... przy okazji sam sie dokształce...info i fragmenty dostarcze najpozniej do wtorku :) :drunk: za encyklopedie



dobrym zrodlem utworow do okreslenia podgatunku sa sklepy z vinylami... tam jest bardzo wyszczegolnione do jakiego styu nagranko nalezy... taka podpowiedz ;)

Bambus
06-07-2007, 17:20
Każdy kto zamierza stworzyć artykuł do tej encyklopedii i będzie dla niego potrzebował jakichś grafik, które by go uzupełniały niech zgłosi to któremuś z grafików lub da znać w prośbach by zostało to wykonane :).

Arek 76
06-07-2007, 19:11
Ja też chętnie pomogę w tym... Co do tej strony, to ją widziałem dużo razy, a nawet ja dałem tu, jako stronkę ciekawą i wartą uwagi, choć jest po angielsku... :icon_razz:

Imprezowicz
08-07-2007, 01:04
wszystkich chętnych prosze o uzupełnianie wiadomości z moich postów , dodawanie podgatunków których tu nie ma :) itp ;)

Imprezowicz
19-07-2007, 16:14
potrzebni specjaliści od electro :)) !!!! mamy na forum kilku elektryków którzy by pomogli w przygotowaniu opisów do podgatunków !!!

B-Max
22-01-2009, 19:42
i co z tego wyszło, NIC ....? czy jeszcze jest to robione? xD

JaHVoR
23-01-2009, 01:11
Coś bym popisał, tylko jak chce wysłać posta to mi wyskakuje: Could not find phrase 'thread_replytime_expired'. Dziwne, że tylko w tematach na encyklopedii tak mam