PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Ranga Music Producer usunięta


Trush
02-09-2013, 15:58
http://www.4clubbers.com.pl/images/clubbers/producer.png


Z dniem dzisiejszym (02.09.2013) ranga Music Producer zostaje usunięta. Wpłynęło na to wiele spraw, w tym słabnąca wartość tej rangi.

Od tej chwili każdy utwór jest oceniany przez osobę moderującą i ta osoba decyduje czy wątek zasługuje na byt w którymś z działów w Muzyce Mp3.
To modzi od dawna decydowali co powinno znajdować się w dziale więc wiele w tej kwestii się nie zmieni.

Pokrótce przedstawię najważniejsze argumenty.

Rekrutacja jak widać stoi, bo nie ma kto oceniać, a jak już ktoś to zrobi, to albo po koleżeńsku, albo ograniczy się do jednego zdania, które na dodatek nie jest oceną jakiej oczekuje się od osób posiadających range
Aktywność osób z rangą jest coraz mniejsza, no oprócz SB... MP niezbyt garną się do pomocy co widać w dziale MPA. Również poziom niektórych producentów zmienia się, ale nie na dobre...
Do tego ciągłe wojny o to, że ktoś ma range ale jego wątek jest w dziale Produkcje Amatorskie.. dlatego chyba najlepszym rozwiązaniem będzie ocenianie każdego utworu z osobna nie patrząc na rangę.

Teraz każdy ma szanse promować się w dziale głównym pod warunkiem że jest co.

Do działu Produkcje Amatorskie (http://www.4clubbers.com.pl/produkcje-amatorskie/) będą wędrowały produkcje nie nadające się do działu głównego, natomiast stworzone przez was utwory do oceny należy umieszczać w dziale Wasze Produkcje (http://www.4clubbers.com.pl/wasze-produkcje/)

Proszę nie wykorzystywać faktu, że nie ma podziału na range i jest większa szansa polansować się w dziale głównym, bo za nagminne wrzucanie amatorskich utworów user będzie upominany, a nawet karany.
Jeśli okaże się że w PA jest utwór, który nie zasługuje na przebywanie w nim, to oczywiście moderator ma prawo go przenieść tak więc proszę się nie martwić, że jakikolwiek temat "umknie" naszej uwadze ;)

Nie ma ludzi nieomylnych więc w razie czego należy raportować wątek.

P.s. byłym MP zostawiam dla pocieszenie rangę klubowicza.

1x2Buła
02-09-2013, 16:55
ale bedzie teraz placz i lament:DDD

AZuDA
02-09-2013, 17:04
z jednej strony ok a z drogiej nie podoba m isie to ...
Kazdy ma swoje gusta i gusciki wiec jeden mod moze zaakceptowac da nute w glownym a drogi nie O.o

_Spyder
02-09-2013, 17:31
i to mi sie podoba ;)
zaraz mowilem zeby tak zrobic a nie sie pierdzielić :)

jls
02-09-2013, 18:21
Co z zakazywaniem wlasnych kawalkow? Trzeba koniecznie wspolpracowac z wytwornia?

Kapel
02-09-2013, 18:21
Mądre.
I tak ta ranga nie miała sensu bo kawałki Mpków w PA lądowały.

Depox
02-09-2013, 18:32
Mądre.
I tak ta ranga nie miała sensu bo kawałki Mpków w PA lądowały.

Sensu to nie mieli producenci którzy zrobili za przeproszeniem "gówno" i liczyli na pozytywne feedbacki no i główny dział.

Ps. dobrze ze ranga zlikwidowana, teraz "no-name" producenci będą mogli pokazać swoje kawałki na poziomie (jeśli mają jakiś tam poziom) w głównych działach, chociaż szkoda że ciężej będzie ogarnąć kto jest producentem, ale damy rade papa :piwo:

Czarny Lulek
02-09-2013, 18:34
I bardzo dobrze.

PS. Czekam na ból dupy pozerów

Marco Donati
02-09-2013, 18:40
Posunięcie dobre moim zdaniem, bo wiele dobrych numerów marnowało się w dziale amatorskich produkcji tylko dla tego że ktoś nie posiadał rangi, lecz za usunięciem rangi nie jestem (chociażby dla tego żeby odróżnić producentów - DJ'i - klubowiczów itd.), zmienił bym tylko sposób rekrutacji utworów w dziale MP3 na taki jaki jest teraz :)

...no to teraz szykuje się ciężka praca przed moderatorami :)

kellrez
02-09-2013, 18:48
Bardzo dobrze, koniec wyrywania laseczek na rangę MP.

Praca raczej cięższa nie będzie, ruch systematycznie na forum leci w dół. Na pewno jest mniejsza ilość postów, nie wiem jak z ilością odwiedzin.

Tomek
02-09-2013, 18:53
Co z zakazywaniem wlasnych kawalkow? Trzeba koniecznie wspolpracowac z wytwornia?

Tak. Jest jasny regulamin który mówi jakie utwory itp mozna zakazać i co musi być by zostały zakazane.


W końcu zniknęła ta nic nie dająca forum ranga. MP tylko czerpali zyski - promowali się itp a nic nie dawali w zamian.

Depox
02-09-2013, 18:58
promowali się itp a nic nie dawali w zamian.

no nie wiem jak inni ale ja co rusz to dawałem jakąś nute za free ;)

Farma
02-09-2013, 18:59
no nie jestem pewny czy to bedzie dobre rozwiązanie...
i tak bedzie walka bo jego dodał a mojej nie dodał...
moze zrobic jeden dział produkcje forumowiczów..

Tomek
02-09-2013, 19:02
no nie wiem jak inni ale ja co rusz to dawałem jakąś nute za free ;)

Nie napisałem że wszyscy tak robili :)

Paul Surety
02-09-2013, 19:06
No cóż, oceniali po koleżeńsku, a teraz modzi po koleżeńsku będą zostawiać w głównych amatorskie produkcje, czekam tylko na pierwszy taki przypadek.

Moim zdaniem - zły pomysł, jednak to już problem zarządu. Pozdro

kellrez
02-09-2013, 19:13
Było parę MP którym ranga się należała, ale w erze fejsbuka poradzą sobie bez niej.

Już widzę tą mega walkę, ilość postów poleciała strasznie w dół na forum i sądzę że mało osób się tutaj udzieli. Minie parę dni zanim się wszyscy MP połapią że rangi nie ma.

Metzone
02-09-2013, 19:42
No i gitara :)
Tylko teraz dobrać idealnie modów do każdego działu, żeby nie było że dobre tracki wrzucają do amatorki, jak to się niejednokrotnie działo.:)

ps. Mam nadzieje że nie ma tutaj ludzi, których największym życiowym osiągnięciem była ranga na 4c :D

ps2. O, klubowicza mam :D

ps3.

W końcu zniknęła ta nic nie dająca forum ranga. MP tylko czerpali zyski - promowali się itp a nic nie dawali w zamian.

A co mielibyśmy niby dawać w zamian? Projekty? Nie wystarczają darmowe MP3? Promocja? Ja się pytam, jaka? Różnica była jedna. Jestem na forum (brak rangi) = Produkcje amatorskie. Nie zarejestrowany na forum = Dział MP3

qwertyuiop123
02-09-2013, 19:49
Sensu to nie mieli producenci którzy zrobili za przeproszeniem "gówno" i liczyli na pozytywne feedbacki no i główny dział.

Ps. dobrze ze ranga zlikwidowana, teraz "no-name" producenci będą mogli pokazać swoje kawałki na poziomie (jeśli mają jakiś tam poziom) w głównych działach, chociaż szkoda że ciężej będzie ogarnąć kto jest producentem, ale damy rade papa :piwo:
odezwał się ten co robi mega kawałki.... jeśli Cherry robi gówno to ja jestem święty....

btw. Servantes (http://www.4clubbers.com.pl/u-155554/servantes.html) niech się zajmie dubstepem i dnb to nie bedzie problemu i Prog House'em B) a reszta mnie nie obchodzi moga wrzucac i Hardwella do PA...

Depox
02-09-2013, 20:12
odezwał się ten co robi mega kawałki.... jeśli Cherry robi gówno to ja jestem święty....

zamilcz gościu, nikogo nie obraziłem więc nie obrażaj też mnie,
a jeśli nie lubisz jackinu i tech house'u to nadzwyczajniej się nie odzywaj. Pamiętaj że każdy ma inne gusta, a... i o co ci chodzi z cherrym to nwm papa

Matt Pryde
02-09-2013, 20:20
Nie przejmujcie sie chłopaki !
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/1185680_641262905897869_1290004200_n.jpg

Jacker
02-09-2013, 20:26
Według mnie osoby z rangą MP powinny zajmować się działem producentów.
Chodzi mi o pomaganie innym i ocenianie produkcji.
Takich osób praktycznie tam nie było widać, więc cieszę się że już nie ma tej rangi :)

Czarny Lulek
02-09-2013, 20:30
odezwał się ten co robi mega kawałki.... jeśli Cherry robi gówno to ja jestem święty....


Rafał, to nie fejsbuk, tutaj nie trolluj xD

HBL! ^^
02-09-2013, 20:32
Tylko teraz dobrać idealnie modów do każdego działu, żeby nie było że dobre tracki wrzucają do amatorki, jak to się niejednokrotnie działo.:)

pheh tych modów to by najpierw pasowało nauczyć rozróżniania ripa od fulla a dopiero później jakiejkolwiek techniki ;)

A co mielibyśmy niby dawać w zamian? Projekty? Nie wystarczają darmowe MP3? Promocja? Ja się pytam, jaka? Różnica była jedna. Jestem na forum (brak rangi) = Produkcje amatorskie. Nie zarejestrowany na forum = Dział MP3

Popieram. Panu Tomkowi widzę najwięcej się stało, sra tym nie dawaniem nic od MP wszędzie gdzie się da... :P

Co do tematu jestem jak najbardziej za tym aby rangi nie było ;)

Thomas Grand
02-09-2013, 21:14
Nie kłóćmy się :)
Z jednej strony to jest dobry pomysł, z drugiej strony ogólnie panuje burdel bo z czemu MOD ma decydować czy kawałek ma być w dziale głównym czy dziale MP?
Jak tu połowa niema pojęcia o muzyce chyba z osób co to robią (bez obrazy)
Kawałek Schulza w amatorce a potem na tomorrowland był grany a w dziale dance co 4 track to pompka nie wspominając w dział tech house i dutch ;)
Ktoś wspomniał juz ale ja tez powiem dokładnie żeby RIPY i amatorskie mastery rozróżniać, bo działem dance to nikt chyba już się nie zajmie ;(
Mnie jest obojętnie gdzie moje trafią :)
Pozdrawiam, takie moje zdanie.

slawomirus
02-09-2013, 21:45
Hehe ale ból dupy xD fioletowy czy niebieski, dla mnie jeden uj :P

zawsze będzie tak, że jakiś mod się pomyli i będzie płacz i lament.

nie ma się co spinać tylko jeśli dojdzie do takiej sytuacji to zwracać uwagę a nie od razu fochami po ścianach rzucać

Arthur K.
02-09-2013, 22:35
Nie będę ukrywał, że dzięki tej niebieskiej tabliczce wiele osób zaznajomiło się z moją muzyką.

Niby to była tylko niebieska tabliczka, ale dzięki niej, przez napisanie wiadomości na PW, poznałem wiele wspaniałych osób, z którymi mogłem się powymieniać opiniami na temat demówek, mogłem czasem komuś pomóc i ktoś mi mógł pomóc ;)

Kto tworzył z rangą czy bez- keep going ;)

Cheers

kozaktm
03-09-2013, 00:19
Moim skromnym zdaniem roznicy wielkiej nie zrobi. Siedzac w dziale Music P Arena i tak zobaczylem, ze paru dobrych producentow siedzi tu bez rangi i specjalnie o nia nie zabiegaja, pewnie w d.. maja. :)

Z drugiej strony nie poznalem sie na wszystkich moderatorach, jednakze jezeli oni kazdy kawalek beda oceniali pod wzgledem technicznym i dopiero dopuszcza go do obiegu jestem za.
Chyba, ze bedzie robienie w pospiechu, ze nie podoba mi sie - PA... wowczas bedzie lament jak mowicie.
Tutaj i tak nikt idealnego porzadku nie dopilnuje, wiec beda pojedyncze problemy.. Mowi sie trudno.

Swoja droga producenci zapraszam was do dzialu MPA... o ile pamietam strasznie tam malo bylo niebieskiego koloru, tymbardziej w rekrutacji swiszczalo.. ;) A tam ciagle zainteresowanie jest i w miare ciepla atmosferka.

Cahoot Freaks
03-09-2013, 08:38
hehe teraz to bedzie jeszcze wiekszy burdel:D
"bo tamten ma nute w głównym a mod wyrzucił moją do PA"
"modzi sie nie znaja"
"to po znajomości"
itd itp:D

Nie wnikam, nie moj cyrk nie moje małpy:P

kraki1357
03-09-2013, 08:46
btw. Servantes (http://www.4clubbers.com.pl/u-155554/servantes.html) niech się zajmie dubstepem i dnb to nie bedzie problemu i Prog House'em B) a reszta mnie nie obchodzi moga wrzucac i Hardwella do PA...

a co to on jest święty , żę ma tam siedzieć w tym dziale ? rebeliant też gust ma, jak i Andrzej więc kolego trochę pokory :)

MichuSeven
03-09-2013, 10:29
Bardzo dobrze skończy się w końcu vixa na tym forum pseudo ''producenty'' :p

SERVVA
03-09-2013, 10:31
a co to on jest święty , żę ma tam siedzieć w tym dziale ? rebeliant też gust ma, jak i Andrzej więc kolego trochę pokory :)

To był Troll :D
Zajmę się Rafałem :busted_cop:

Dziwnie Ci Van Styles na fioletowo ;(

Wolly1962
03-09-2013, 10:59
i tak pewnie bedzie ze "MODZI SIE NIE ZNAJOO"
mi ogolnie to wsio rybka, chociaz jak tematy byly dodawane np od takiego MP to zagladal zewzgledu na to ze to "Jego" a teraz moze byc ciut gorzej ale co tam Damy rade

Yelhigh!
03-09-2013, 13:42
i teraz mnie żadna nie zechce :/

Cahoot Freaks
03-09-2013, 14:11
i teraz mnie żadna nie zechce :/

Nie martw sie i tak jestes gejons xD

Trush
03-09-2013, 14:39
i teraz mnie żadna nie zechce :/

Zapewne nie jest to tylko twój problem...

DiscoVision.
03-09-2013, 15:57
Dokładnie. Wszystko dobrze przemyślane i porządek zrobiony.

Bilson
03-09-2013, 15:58
Jeszcze gdyby osoba odpowiedzialne za akceptacje kawałków troszke bardziej sie przykladaly.

Jak jest teraz nie wiem bo dawno nic nie wrzucałem ale kiedys to dobre kawałki dawali do PA a jakies słabiaki trafiały do głownych działów

Brizard
03-09-2013, 16:29
odezwał się ten co robi mega kawałki.... jeśli Cherry robi gówno to ja jestem święty....

btw. Servantes (http://www.4clubbers.com.pl/u-155554/servantes.html) niech się zajmie dubstepem i dnb to nie bedzie problemu i Prog House'em B) a reszta mnie nie obchodzi moga wrzucac i Hardwella do PA...

Weź mu jeszcze do Lasu wejdź. To jest forum i kurczaczki kogo obchodzi co Ty sobie życzysz, a co nie.


A co do rangi, to pewnie wielka szkoda dla niektórych pseudo gwiazdeczek :(


Trzymamy poziom wypowiedzi :)

Rebeliant



Poniosło mnie, ale jak widzę takie włażenie komuś w LAS, to mnie coś bierze.

MikePetersky
03-09-2013, 17:16
Jak tu połowa niema pojęcia o muzyce chyba z osób co to robią (bez obrazy)

Bez obrazy to ja napiszę w Twoim kierunku, bo kto jak kto, ale mądrzyć się o pojęciu o produkcji dobrej, dopracowanej muzyki Ty nie powinieneś się wypowiadać :)
Hehe ale ból dupy xD fioletowy czy niebieski, dla mnie jeden uj :P

zawsze będzie tak, że jakiś mod się pomyli i będzie płacz i lament.

nie ma się co spinać tylko jeśli dojdzie do takiej sytuacji to zwracać uwagę a nie od razu fochami po ścianach rzucać
Zaczynacie już wkur*iać z tym 'ból dupy', 'ale będzie płacz hehe', 'nie strzelajcie foszków'. Za dużo naczytaliście się manifestów urażonych dum uploaderów i mierzycie teraz wszystkich jedną miarką myśląc teraz, że każdy, kto chce dodać od siebie swoją opinię na temat jakieś decyzji administracji forum (która sama przyznaje, że nie jest nieomylna - wy chyba myślicie inaczej) to robi 'płacz, lament' i inne powiedzonka, które zapożyczyliście od Longera (który notabene operował nimi dużo bardziej trafnie, a nie na prawo i lewo) ;) Ja jak na razie w tym wątku nie zauważyłem żadnego 'bólu dupy', większych pyskówek i obelg w stronę adminów, tylko bardziej lub mniej merytoryczne i rzeczowe opinie od forumowiczów, od tego jest forum moi drodzy, ale wiadomo - jak się nie ma nic do powiedzenia, to się wali jakieś krótkie pierdoły, aby dostać thanksy :)

Thomas Vodka
03-09-2013, 17:22
Najlepsza z mozliwych decyzji ;)

HakTeck
03-09-2013, 17:54
Usuncie tez renge Dj/Rezydent. Tez niepotrzebna. W dziale rekrutacji nic sie nie dzieje. Sam na range czekam od 15-03-2013. Sa tez inni ktorzy czekaja rownie dlugo.

Skillstorm
03-09-2013, 18:44
Oczywiście nie dołączę do uradowanego stadka i wyrażę swoją opinię:

Moim zdaniem słaba decyzja. Było bardzo mało mp którzy się w ogóle udzielali w dziale producenta teraz nic wielu tu nie trzyma bo kawałki może upnać zaprzyjaźniony uploader. Choćby. Uważam że w dłuższym toku ta decyzja odbije się negatywnie. A co do rektutacji to były wakacje i wątpię by ktoś z komisji miał czas oceniać na bieżąco. Np ja ostatnio tylko miałem czas naskrobać parę zdań. Oczywiście userzy bez rangi będą się cieszyć bo to dla nich wyrównanie do ich poziomu. Teraz brak jakiejkolwiek rywalizacji/motywacji będzie. Aczkolwiek nie jest tak że nie dostrzegam plusów. Jednak uważam że długoterminowo odbije się to źle. Jak mówiłem nic mnie (i prawdopodobnie innych userów) teraz nie będzie motywowało do pomagania userom a jak można sprawdzić 90procent moich postów jest z działu MP. Prawdopodobnie część przejdzie do konkurencji która oferuje usunięty 'feature'. Ale to moja opinia tylko

Hate me now.

slawomirus
03-09-2013, 19:27
Bez obrazy to ja napiszę w Twoim kierunku, bo kto jak kto, ale mądrzyć się o pojęciu o produkcji dobrej, dopracowanej muzyki Ty nie powinieneś się wypowiadać :)

Zaczynacie już wkur*iać z tym 'ból dupy', 'ale będzie płacz hehe', 'nie strzelajcie foszków'. Za dużo naczytaliście się manifestów urażonych dum uploaderów i mierzycie teraz wszystkich jedną miarką myśląc teraz, że każdy, kto chce dodać od siebie swoją opinię na temat jakieś decyzji administracji forum (która sama przyznaje, że nie jest nieomylna - wy chyba myślicie inaczej) to robi 'płacz, lament' i inne powiedzonka, które zapożyczyliście od Longera (który notabene operował nimi dużo bardziej trafnie, a nie na prawo i lewo) ;) Ja jak na razie w tym wątku nie zauważyłem żadnego 'bólu dupy', większych pyskówek i obelg w stronę adminów, tylko bardziej lub mniej merytoryczne i rzeczowe opinie od forumowiczów, od tego jest forum moi drodzy, ale wiadomo - jak się nie ma nic do powiedzenia, to się wali jakieś krótkie pierdoły, aby dostać thanksy :)

Oj koleżko nie czepiaj się tego w jaki sposób się wyrażam.
Napisałem tylko, że JEŚLI zdarzą się takie sytuacje to należy nie reagować nienawiścią i rzucać mięsem a po prostu zaraportować czy tam napisać komuś z władzy o tym.
A odnosząc się do gwary/slangu którym napisałem to LONGER to jakiś prekursor-stwórca języka bólodupnego? (szczerze nie znam gościa, ale składam mu pokłony)

Pozdro, i nie wku**iaj się tak bo na starość będziesz mieć żylaki :)

kalabanga
03-09-2013, 19:53
Oczywiście userzy bez rangi będą się cieszyć bo to dla nich wyrównanie do ich poziomu.

Czyli mówisz, że ranga dawała Ci wyższy poziom od tych bez rangi? Umiejętności to umiejętności, jeżeli jakieś posiadałeś, nie martw się nie zginął Ci. A jeżeli ''dj bolek'' uważa teraz, że ma takie umiejętności jak np. Bukovski bez rangi to chyba problem ''bolka''...

Skillstorm
03-09-2013, 20:20
Czyli mówisz, że ranga dawała Ci wyższy poziom od tych bez rangi? Umiejętności to umiejętności, jeżeli jakieś posiadałeś, nie martw się nie zginął Ci. A jeżeli ''dj bolek'' uważa teraz, że ma takie umiejętności jak np. Bukovski bez rangi to chyba problem ''bolka''...


Tak. Już samo jej dostanie było czymś wyjątkowym i świadczyło o umiejetnościach (lub kolegowaniu ale by temu zapobiec była nowa komisja) Ranga była po to by się wyróżnić i wielu osobą pomogła jak choćby napisał Van Styles.

Oczywiście Tym rozumowaniem usuńmy rangi moderatorom (zachowujac uprawnienia) niech walą z przyczajki warny ;) Tak samo Uploaderom, Grafikom itp. Przecież TO TYLKO kolor tak ? Zgłoś się kolego jak zrozumiesz aluzję. Weź to za ból doopy ale nie podoba mi się takie równanie do dołu. O ile wiemy z histori nigdy takie coś nie wypaliło

Jay Dee
03-09-2013, 21:05
Oczywiście Tym rozumowaniem usuńmy rangi moderatorom (zachowujac uprawnienia) niech walą z przyczajki warny ;)


Heh to mi się podoba szczerze mówiąc

Piaszeczki
03-09-2013, 21:22
Panowie. Dobrze wszyscy powinni wiedzieć że ranga na tym forum powinna być tylko miłym dodatkiem. Muzyka obroni się sama także nie ci przeciwnicy nie powinni być obrażeni, że ich level na forum się obniża.

Paul Surety
03-09-2013, 22:11
Ktoś wyżej już dobrze napisał, jeżeli usunęli rangi Music Producer, to nie widzę argumentów za tym, aby ranga DJ lub tak naprawde wszystkie inne istniały :)

Absolutnie nie chce nikogo obrazić, ale niektóre opinie ludzi tutaj są dosyć zabawne. Wygląda to tak jakby każdy się cieszył, że innym odebrano coś do czego oni nie dali rady dotrzeć. Oczywiście moge się mylić, piszę tutaj tylko moje pierwsze skojarzenia po przeczytaniu kilku postów.

Będzie jak będzie, Piaszeczki trafnie napisał "muzyka sama się obroni" - to prawda, lecz moim zdaniem cała ta sytuacja zrobiła się troszkę niesprawiedliwa jak wspomniałem na początku tego posta.

Pozdro!

JohnyWalker
03-09-2013, 23:18
Ja osobiście jestem przeciwnikiem zlikwidowania MP, chociaż sam rangi tej nie posiadałem. Nie raz kiedy wrzucałem jakieś demka swoje jeden czy drugi z MP albo komentowali albo pisali na PW opinie itp. Czasami lepiej bylo napisać coś na privie niż toczyć dyskusję w komentarzach więc nie zawsze pomoc i ich udzielanie się było widoczne. Chociaż to fakt, że nie wszyscy się tak udzielali. Łatwiej mi było znaleźć kogoś komu mógłbym zadac jakieś pytanie i napisać do niego wiadomość niż nabijać błahe posty w jakimś dziale. Poza tym, to że poziom tej rangi się obniżył to jest wina tylko i wylącznie tych, którzy akceptowali podania. Może trzeba było po prostu większego starania i pracy moderatorów (bez urazy dla nikogo).

Powi
03-09-2013, 23:36
Jestem zaskoczony i jednocześnie szczęśliwy z powodu tej decyzji, tym bardziej że sam ostatnio ubiegałem się o rangę. Gratuluję podjęcia przez was tego kroku - zapewne naraziliście się tym niektórym, ale myślę że więcej osób zgodzi się że tak jest sprawiedliwiej.

RELOAD
04-09-2013, 00:15
Jak ktoś kocha robić muzyke i umie ja robic to nie sa mu potrzebne zadne rangi na tandetnych polskich forach.

Skillstorm
04-09-2013, 01:32
Jestem zaskoczony i jednocześnie szczęśliwy z powodu tej decyzji, tym bardziej że sam ostatnio ubiegałem się o rangę. Gratuluję podjęcia przez was tego kroku - zapewne naraziliście się tym niektórym, ale myślę że więcej osób zgodzi się że tak jest sprawiedliwiej.


'Nie dostałem rangi więc jestem szcześliwy że inni też nie mają'

Jakie to polskie :piwo:

Thomas Vodka
04-09-2013, 01:34
Straszna dyskusja tutaj rozgorzala na ten temat, ale ja wam powiem jedno..... ranga to ranga. Jezeli zrobie cos wartego uwagi to bedzie promowac sie samo. 4clubbers choc jest poteznym znanym forum, to nie jedyne miejsce gdzie promuje sie muzyke. Zapewne statystyki ucierpia w przyszlosci, lecz moze to byc tak samo pozytkiem jak szkoda. Ja akurat nie przyszedlem tu dla rangi mp.... Mam jednak jedno ale. Jak juz usuneliscie range, to dajcie jakies info, czy reg dotyczacy promowania sie przyszlych producentow na 4c. W koncu m in tym legitymuje sie forum i wstyd mi osobiscie za nie gdy widze marne info, ze utwory po prostu beda poddawane klasyfikacji dokonywanej przez moderatorow, gdzie jeden pomysli, ze to moze byc, a nastepnie drugi to wywali.. Moze ja nie mam prawa wypowiadac sie w tej kwestii, ale jak juz cos robicie, to wykonujcie ta prace rzetelnie, a nie na od*******, byle pozbyc sie problemu jaki od dawna z ta ranga byl. Moze gdyby bardziej rzeczowo zabrac sie za to byloby mniej zali. Peace. Decyzja jak pisalem wczesniej dobra, ale wykonanie tego wszystkiego ponizej krytyki.

więc proszę się nie martwić, że jakikolwiek temat "umknie" naszej uwadze

W to akurat bardzo watpie, zwracajac sczegolna uwage na slowo "jakikolwiek".

Cahoot Freaks
04-09-2013, 08:10
Jezeli zrobie cos wartego uwagi to bedzie promowac sie samo.
Ty raczej nic takiego nie zrobisz xD

Moze ja nie mam prawa wypowiadac sie w tej kwestii, ale jak juz cos robicie, to wykonujcie ta prace rzetelnie, a nie na od*******
I kto to mówi :D

Nie prowokuj!

Rebeliant

Tumas wie ze nie pije do niego na poważnie a jeśli się obrazi to go przeprosze haha

lusa
04-09-2013, 13:10
Dobra decyzja ;-)

VENOOMS
04-09-2013, 15:33
ale bedzie teraz placz i lament:DDD

Ja juz płakałem od 9.00

Xien
04-09-2013, 15:36
Usuncie tez renge Dj/Rezydent. Tez niepotrzebna. W dziale rekrutacji nic sie nie dzieje. Sam na range czekam od 15-03-2013. Sa tez inni ktorzy czekaja rownie dlugo.
Jestem za :piwo:
Poza tym, trochę szkoda niebieskich jednak - zawsze była to jakaś "forumowa" jakość. No cóż, czasy idą do przodu a co niektórzy niestety upadają na poziom ostatnio lubianego "Deorro" - what ever. Dobra decyzja.

Hunter
04-09-2013, 17:40
A ja mam pytanie z innej beczki. Co zrobicie z tym kolorkiem? Bo mi się podoba i chętnie bym sobie przemalował nick na niebiesko :mg:

AZuDA
04-09-2013, 17:45
A ja mam pytanie z innej beczki. Co zrobicie z tym kolorkiem? Bo mi się podoba i chętnie bym sobie przemalował nick na niebiesko :mg:


o wlasnie bardzo dobre pytanie Radziu :*

Tomek
04-09-2013, 17:48
Dobra dobra Panowie. widze że Wam się nudzi. Wszystko zostało już wyjaśnione przez Justynkę. Temat zamykam by Wam głupie myśli do głowy nie przychodziły :)