PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Program Orginalny FL Studio


Suuulek
12-08-2013, 20:25
Witam. Czy ktos z was ma orginalną wersję FLa (zakupioną) ? Wkur***** mnie te wszystkie błędy ktore sie pojawiają w pirackiej wersji. Wyskakuje mi ich tak około 16 błedów na dzien i tracę czas na ponowne uruchamianie komputera itp. Jesli ktos z was zna jakąś wersje ktora działa bez zarzutów lub wie ze wersja orginalna działa w 100 % dobrze to dajcie znać. Pozdrawiam

My1Zloo
12-08-2013, 20:29
Let me google that for you (http://lmgtfy.com/?q=fl+studio+official+page) Takie trudne ? Nie wiem na co liczysz , że ktoś Ci da fl studio 11 bądź inną wersje ( oczywiście wersje oryginalną ) za którą zapłacił ?

Suuulek
12-08-2013, 20:32
Licze na to ze sie dowiem ze warto kupic FL studio. Bo jesli mam wydac 800 zł i miec to samo co w wersji crackowanej to wole zostawic sobie w kieszeni 800 zł

My1Zloo
12-08-2013, 20:43
Ja to Ci pierw polecam trochę poczytać jak już coś chcesz kupić.. Jeżeli będziesz szlifować swój nazwijmy to "skill" w produkcji muzyki to oczywiście, że warto. Kto wie może pewnego dnia gdy nie zabraknie Ci ambicji i silnej woli będziesz wielką gwiazdą :)
Nie preferuje piractwa ani nie chce go szerzyć ale może najpierw spróbuj znaleźć dobrą zcrackowaną wersje.. Internet jest naprawdę duży więc wierzę,że Ci się uda. Gdy już to zrobisz staraj się coś stworzyć, jeżeli zobaczysz , że to dla Ciebie to śmiało kupuj oryginalną wersje.

Btw. w FL'studio tworzą najlepsi producenci z całego świata począwszy od Avicii,Afrojack przechodząc przez Tom Swoona,Martina Garrixa a kończąc na P.A.F.F. Więc wszystko jest kwestią praktyki i zaangażowania...

.Kamil
12-08-2013, 20:49
Ja mam oryginalna wersje nie mam zadnych problemow wszystko ladnie chodzi :) oryginalna wersja to instalka z image line oraz plik rerkey ktory wazy 1 kb :) po co placic 800 kupuj za 449 zł Image Line FL Studio 11 Producer Edition, djSHOP.pl - sklep dj - gramofony, miksery firm technics, akai, reloop i inne - dystrybutor - dj shop (http://www.djshop.pl/i12789,image-line,image-line-fl-studio-11-producer-edition.html) oplaci ci sie jak wyjdzie beta mozesz zrobic update. ja juz nie mialem sily sie meczyc ciagle byly problemu z projektami wtykami i wersjami fl studio. oczywiscie nie musze przypominac ze jak juz kupisz oryginal to cie czeka format i reinstal systemu i to koniecznie.

Suuulek
12-08-2013, 21:14
Własnie ja tez umieram jak widze ze co pół godziny mam jakis crash w FLu. Czyli orginalna wersja załatwiła wszystkie problemy? A czemu musze robić formata i kolejne pytanie to czy nie tworzy sie pozniej łańcuch taki ze np orginalny fl wykrywa pirackie oprogramowanie i go nieakceptuje czy cos? Pytam tak z ciekawosci bo softy mają rozne zabezpieczenia...

.Kamil
12-08-2013, 21:28
Hmm rozne to bywa ja ostatnio mialem oryginalny kompresor DCAM FreeComp a okazalo sie ze byly crashe na fl studio i na abletonie na fl mialem problemy ze wskaznikiem myszy a na ableton wylaczal sie co 10 minut wiec oryginalne oprogramowanie tez zawodzi ale odinstalowalem ta wtyke i od tamtej pory nie mialem problemow a opisz dokladnie jakie masz problemy z fl studio. format musisz zrobic koniecznie ja odinstalowalem pirackiego fla nawet z rejestru i mialem wielkie problemy nie dalo sie zarejstrowac oryginalnego fla a pozniej mialem crashe z wtyczkami z fl studio. zrobilem format zainstalowalem nowy system i wszystko smiga zreszta ja instaluje co jakies 3-4 tyg na nowo system :)

7clouds
12-08-2013, 22:40
około 16 błedów na dzien i tracę czas na ponowne uruchamianie komputera itp.


hahahhaha przeciez jak "zabijasz" proces od FLa w menadzerze to nie musisz nawet kompa resetowac...

Mialem juz z 1000000 bledow wFLu i ani razu z tego powodu nie musialem kompa resetowac ;)
Tobie tez radze takiej metody uzywac ;)

Pozatym taka ilosc bledow dziennie to jakas przesada. Ja mam max. 2-3. Poprostu jak sie instaluje xxxxxx ilosc wtyczek pirackich to potem sie tak dzieje ;)

Suuulek
12-08-2013, 23:13
hahahhaha przeciez jak "zabijasz" proces od FLa w menadzerze to nie musisz nawet kompa resetowac...

Mialem juz z 1000000 bledow wFLu i ani razu z tego powodu nie musialem kompa resetowac ;)
Tobie tez radze takiej metody uzywac ;)

Pozatym taka ilosc bledow dziennie to jakas przesada. Ja mam max. 2-3. Poprostu jak sie instaluje xxxxxx ilosc wtyczek pirackich to potem sie tak dzieje ;)

Ja mam jeszcze inny bład. Muszę zresetować kompa bo czasami w ustawieniach nie mogę uzyc swojej karty (ESI - Juli@) a czesto pracuje tak ze słucham sobie dla referencji jakies tracki na youtube i porównuje sobie jak brzmi np moja stopa w porównaniu do innego tracka. Dlatego musze zresetowac kompa bo jak klikam play w FLu to nie słysze nic w winampie i na youtube. To wszystko.

A co do poprzedniego posta to najczęsciej zacina mi się FL i wyskakuje jakis komunikat Chyba "FL studio launcher stopped working" i wtedy wlasnie wylacza mi sie FL sam i pozniej w ustawieniach musze przejsc z Asio 4All - Esi Juli@ na samo Asio4All ale problem mam z tym taki jak wyzej napisałem. + czasami wyskakuje mi jakis runtime error.

No i rozne małe problemy z pojedynczymi wtyczkami...

ByYourSide
13-08-2013, 07:42
ja mam kartę dźwiękową od ni traktor audio 2 i mogę robić coś w flu i oglądać na youtubie wydaje mi się że masz źle skonfigurowaną kartę - tak po za tym

Suuulek
13-08-2013, 09:01
No ja tez mogę puki nie wyskoczy mi błąd. "Fl studio launcher przestał działać"

.Kamil
13-08-2013, 10:12
Jak masz wlaczone asio all to nie bedziesz mogl odtwarzac dzweku z innego zrodla winamp,youtube ja tez tak mam dlatego nie uzywazm asio all ktore nic nie daje a nawet gorzej chodza projekty okolo 1 % wiecej zuzycia procesora.

.Kamil
13-08-2013, 10:14
Ja mam jeszcze inny bład. Muszę zresetować kompa bo czasami w ustawieniach nie mogę uzyc swojej karty (ESI - Juli@) a czesto pracuje tak ze słucham sobie dla referencji jakies tracki na youtube i porównuje sobie jak brzmi np moja stopa w porównaniu do innego tracka. Dlatego musze zresetowac kompa bo jak klikam play w FLu to nie słysze nic w winampie i na youtube. To wszystko.

A co do poprzedniego posta to najczęsciej zacina mi się FL i wyskakuje jakis komunikat Chyba "FL studio launcher stopped working" i wtedy wlasnie wylacza mi sie FL sam i pozniej w ustawieniach musze przejsc z Asio 4All - Esi Juli@ na samo Asio4All ale problem mam z tym taki jak wyzej napisałem. + czasami wyskakuje mi jakis runtime error.

No i rozne małe problemy z pojedynczymi wtyczkami...

jak ci wyskakuje "FL studio launcher stopped working" uzywasz ni massive ?

Suuulek
13-08-2013, 16:22
jak ci wyskakuje "FL studio launcher stopped working" uzywasz ni massive ?

Tak uzywam ale z Massive nie mam zadnych klopotów. Pobrałem ostatnio jakąś najlepszą wersje dostępną w necie i massive działa mi idealnie. Winą jest chyba to ze nie przełączam niektórych wtyczek na bridge mode. To rozwiązuje sporo problemów.

.Kamil
13-08-2013, 17:40
tak czy inaczej jak juz bedziesz miec oryginalny fl studio on sam nie bedzie sprawial bledow a wtyczki nawet te oryginalne.