PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Sprzęt Słuchawki do 650zł


Creativo
09-08-2013, 22:36
Witam wszystkich, jakiś czas temu prosiłem o pomoc w wyborze klawiatury midi oraz pomoc w rozwiązaniu pewnego problemu zwiazanego z brakiem bassu w krk rp5 i trudnościami z tym związanymi podczas miksu.
Póki co kupiłem novation launchkey i jestem zadowolony, dziękuję za doradzenie i wszelkie opinie.

Teraz powoli chcę skupić się na słuchawkach, ponieważ mam ciągle poważne problemy z dołem w miksie. Chcę dać te max 650zł za słuchawki, czyli mieszczą się spokojnie beyerdynamici 990pro i 770 pro w tej cenie.
Zadaniem słuchawek na początek będzie głównie korekcja dolnej części pasma miksu (choć może będzie mi się na nich tak dobrze pracowało, że będę ich używał znacznie częściej). No i tutaj pojawia się problem w wyborze, bo wszyscy zachwalają raczej 990pro, jednak słuchałem ich i oczywiście jakość dźwięku genialna tyle, że raczej miałem wrażenie, że dołem one nie grzeszą. Czy 770pro grające podobno mało liniowo będa tutaj rozwiązaniem, czy mimo wszystko lepiej postawić na 990pro (które boje się, że mogą nie rozwiązać całkowicie problemu z basem)?
Dodam jeszcze, że mój interfejs to line 6 ux1 i nie mam zamiaru wzmacniacza słuchawkowego kupować, czy wersja 250ohm nie będzie głupim zakupem ?

Jacker
10-08-2013, 09:26
770 powinny mieć więcej bassu bo są zamknięte.

Wczoraj przyszły mi 990 i jak dla mnie wystarczająco dużo dołu mają i dodatkowo są bardzo wygodne.