PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Program FL Studio problem


.Kamil
28-07-2013, 16:08
Witam mam dosc nietypowy problem w necie nic nie ma a chodzi mi o kursor myszki po uruchomieniu fl studio po 5 minutach pracy kursor nie dziala poprawinie nie "wchodzi" w suwaki np od miksera. Dzialaja jak np jak kreci sie na sylenth1 mam fl studio oryginalne oraz win 8 64 bit mialem wczesniej ten problem na innym pc ale teraz mnie to bardzo irytuje za pomoc dzieki :)

RinoKey
28-07-2013, 18:29
kursor nie dziala poprawinie nie "wchodzi" w suwaki np od miksera dzialaja jak np jak kreci sie na sylenth1

Stawiam kratę browara dla tego, kto zrozumie, o co tu chodzi! ;p

.Kamil
28-07-2013, 20:00
Stawiam kratę browara dla tego, kto zrozumie, o co tu chodzi! ;p

Tak myslalem ale bardzo trudno to wytlumaczyc no chodzi mi o kursor myszki (strzalka) ze powinna wejsc w suwak miksera,eq,reverbu tak aby tej starzlki nie bylo widac. kolego pomoglys zamiast nasmiewac sie.

RinoKey
28-07-2013, 20:35
kolego pomoglys zamiast nasmiewac sie.

Ale jak ja mam Ci pomóc skoro Twoja wypowiedź jest dla mnie nie spójna, nie logiczna i nie zrozumiała? W delikatny sposób dałem Ci o tym znać, ale widzę, że taka forma Ci nie pasuje więc może wolisz, abym np napisał "kup se ***** słownik." ?

.Kamil
28-07-2013, 20:53
Ale jak ja mam Ci pomóc skoro Twoja wypowiedź jest dla mnie nie spójna, nie logiczna i nie zrozumiała? W delikatny sposób dałem Ci o tym znać, ale widzę, że taka forma Ci nie pasuje więc może wolisz, abym np napisał "kup se ***** słownik." ?

juz wytlumaczylem... teraz to tobie okulary by sie przydaly hehe :)

Rob Dire
29-07-2013, 05:31
Odniósł się do twojej końcowej puenty, co do problemu, nie wiem czasem też tak mam i restartuje FL albo kompa i naprawia się.

lc0ne'
29-07-2013, 06:12
Dział supportu fl studio? Wystarczy zgłosić usterkę i dadzą znać jak sobie z tym poradzić, kupiłeś, masz legal, korzystaj. :-)


--
Tapatalk HD (GT-P5100)

<--Zoltar-->
29-07-2013, 08:50
Dział supportu fl studio? Wystarczy zgłosić usterkę i dadzą znać jak sobie z tym poradzić, kupiłeś, masz legal, korzystaj. :-)


--
Tapatalk HD (GT-P5100)

Ale jeśli nie mógł nam sensownie wytłumaczyć po polsku o co chodzi to jak mają go zrozumieć w supporcie IL? :>

.Kamil
29-07-2013, 09:12
Kuzwa wytlumaczylem a jesli nikt nie ma zamiaru pomoc to nie pisac glupich postow dajcie ze 30 thanksow RinoKey i git. mnie to nie obchodzi ja mam problem.

T-M-S
29-07-2013, 10:38
przeinstaluj FL Studio i napisz tez do support'u, innego rozwiązania póki co nie widzę.
A co do tematu, to starajcie się pomóc,
a nie szukacie tylko okazji do śmiechu. Cheers

.Kamil
29-07-2013, 11:50
Przeinstalowalem na starym pc to samo w innych wersjach 9,10 takiego problemu nie bylo napisze do supportu bo tu nie ma ludzi powaznie traktujacych temat. A do wypowiadajacych sie czekajcie ja wam kiedys pomoge... tak jak mnie pomogliscie...

Matikte
29-07-2013, 13:08
Przeinstalowalem na starym pc to samo w innych wersjach 9,10 takiego problemu nie bylo napisze do supportu bo tu nie ma ludzi powaznie traktujacych temat. A do wypowiadajacych sie czekajcie ja wam kiedys pomoge... tak jak mnie pomogliscie...

Zachowujesz się jak 5 letnie dziecko. Nie dość, że nie potrafisz porządnie sklepać zdania to obrażasz się na cały wszechświat. Skoczę po smoczka bo się odwodnisz przez te łzy.


A rozwiązanie problemu to według mnie te opcje: http://oi39.tinypic.com/24vve2t.jpg

Być może problem z zgodnością programów, ogarnij w trybie admina i zgodności z W7.

.Kamil
29-07-2013, 17:12
Mysle ze problem rozwiazany zainstalowalem aktualizacje dla fl studio 11 dodatek 60 mb jest to fl studio 11 64 bit i wszystko narazie dziala jak nalezy.