PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Technika Kick - Equalizacja i Kompresja


~KoKo[S]~
20-07-2013, 14:39
Witam:) Ostatnio skończyłem robić pewien bangerowy kawałek ale miks mi leży:( niby ten kick zrobiłem ale Drop za mało mocy ma:/ Dlatego właśnie piszę do was z zapytaniem: jak zniwelować EQ (w jakich częstotliwościach uciąć i które podbić), jak kompresję poprawnie zastosować by nie przegiąć:/ Oto przykład jaki efekt byłby dla mnie zadowalający:
d4VxFjHFcZ8
a tego utworu to chyba tylko więźniowie z cel nie znają:)
WEGbZeaMvtg

Bardzo proszę o pomoc bo aranż jak na moje warunki prezentuje się świetnie tylko z techniką u mnie kiepsko:/ Może kiedyś uda mi się go wydać... jak na razie mam tylko 16 lat i wiele pracy przede mną...

gldr
20-07-2013, 18:22
ciężko żeby Ci ktoś powiedział co uciąć co dodać itd, jeśli nie dałeś próbki swojego utworu, nikt Ci nie da przepisu na drugą wakande czy thundera

~KoKo[S]~
20-07-2013, 19:09
ciężko żeby Ci ktoś powiedział co uciąć co dodać itd, jeśli nie dałeś próbki swojego utworu, nikt Ci nie da przepisu na drugą wakande czy thundera
to ja zapodam może próbkę mojej stopy tylko...

.Kamil
20-07-2013, 19:39
Kolego rozdziel to na 2 czesci high kick i sub a sub daj w sidechain bedziesz mial zajebisty efekt :)

~KoKo[S]~
20-07-2013, 19:48
Kolego rozdziel to na 2 czesci high kick i sub a sub daj w sidechain bedziesz mial zajebisty efekt :)
kiedy ja właśnie mam rozdzielone tylko przysłałem wam wersję złączoną... high kick wyciąłem z całego kicku Thundera:) na sub też dałem sidechain... ale dla mnie to za mało... może podbić jakiś niższy ton... nwm...

.Kamil
20-07-2013, 19:56
To daj troche wiekszy sidechain i dodaj wiecej basu i na to wiecej kompresji i bedzie git ale najlepiej pokaz jak to brzmi w calosci bo po samym kicku trudno oceniac.

~KoKo[S]~
20-07-2013, 20:22
To daj troche wiekszy sidechain i dodaj wiecej basu i na to wiecej kompresji i bedzie git ale najlepiej pokaz jak to brzmi w calosci bo po samym kicku trudno oceniac.
te sprawy to już wolę na pw załatwiać...

<--Zoltar-->
21-07-2013, 09:54
~;5602978']te sprawy to już wolę na pw załatwiać...

A to aż taka wielka tajemnica? :icon_razz:

~KoKo[S]~
21-07-2013, 11:23
A to aż taka wielka tajemnica? :icon_razz:
wiesz kolego zgaduję że nie od dziś masz internet i wiesz że w necie roi się od takich przypałów i oszustów:/ wolę dmuchać na zimne niż później płakać za brak odpowiedzialności za demo... A tak ogólnie temat do zamknięcia i dziękuję Kamilowi za pomoc:)

venice
19-07-2014, 05:26
A to aż taka wielka tajemnica? :icon_razz:
~;5603291']wiesz kolego zgaduję że nie od dziś masz internet i wiesz że w necie roi się od takich przypałów i oszustów:/ wolę dmuchać na zimne niż później płakać za brak odpowiedzialności za demo... A tak ogólnie temat do zamknięcia i dziękuję Kamilowi za pomoc:)

~;5602978']te sprawy to już wolę na pw załatwiać...
najprawdopodobniej pod pseudo ~KoKo[S]~ kryje się na forum niejaki Tijs Michiel Verwest czyli Tiësto...versja spolszczona : ~KoKo[S]~ ...stary wyga muzyczny i znawca muzyki klubowej,producent i menadżer.