PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Program Real Guitar


Lonely Barts
17-07-2013, 21:45
Witam,

Dzisiaj zainstalowałem sobie Real Guitar - i wszystko ładnie śmiga tylko przez kilka sekund.

Otóż:

Odpalam Fl wczytuje Real Guitar i na początku chodzi lecz po chwili wywala wtyczkę i wyskakuje błąd "Error creating the instance of Real Guitar ". i jeszcze "there was a fatal error loading the plugin editor"

Czyli mam błąd z wczytywaniem wtyczki - jak to naprawić .



A i jak coś to instalowałem wszystko zgodnie z tym filmikiem.

Wstawiam link :: https://www.youtube.com/watch?v=eFXUYzNrqVs

Proszę o pomoc.

Z góry dzięki

Andreo
17-07-2013, 23:42
Masz pewno win 7 x64? ;) Wchodzisz w start>wszystkie programy>MusicLab>RealGuitar i na real guitar dajesz ppm>własciwości i zgodność dajesz na xp sp3 ;)

Lonely Barts
18-07-2013, 00:25
Masz pewno win 7 x64? ;) Wchodzisz w start>wszystkie programy>MusicLab>RealGuitar i na real guitar dajesz ppm>własciwości i zgodność dajesz na xp sp3 ;)


Wystarczyło napisać ustaw zgodność do xp sp3 :D

Narazie działa jak należy dzięki za pomoc - jak coś jeszcze wywali napisze tutaj ::naughty:

Dobranoc


No i nie chwal dnia przed zachodem słońca - wtyczka nadal pada.

Ale tylko po załadowaniu w Fl 11 - (Na Oknie chodzi dobrze) there was fatal error loading the plugin edition

I jeszcze : (Access violation at address 00000000. Read of addresss 00000000)

Rane
18-07-2013, 16:02
Dołącze się do tematu z moim problemem,

Zainstalowałem również tak jak na tym filmiku, tylko, że jak otwieram program to mi wyskakuje okienko żeby wgrać licencje a w folderze gdzie jest instalka nie ma żadnej licencji, skąd ją wziąźć ?

Lonely Barts
18-07-2013, 21:02
Dołącze się do tematu z moim problemem,

Zainstalowałem również tak jak na tym filmiku, tylko, że jak otwieram program to mi wyskakuje okienko żeby wgrać licencje a w folderze gdzie jest instalka nie ma żadnej licencji, skąd ją wziąźć ?


masz wersje na 30 dni tak ?

Jesli tak to wbijasz do głównego katalogu czyli Real Guitar i usuwasz tam coś takiego jak demo.reg i kopiujesz tam to rlg2,key czyli to:

Rane
19-07-2013, 12:23
No własnie zrobiłem tak, i ciągle wyskakuje okienko aby wgrać licencje :/