PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Program Dobre wtyki bassowe


A$AP CHUCKY
24-06-2013, 17:16
Hello !
Ostatnimi czasy, nie wiem czemu, ale mam spore problemy z wykręceniem dobrego bassu do Tech House'u. Znalazłem wtyczkę Trilian , ale waży ok 30GB i nie ma skąd tego pobrać. Jeżeli macie jakieś dobre metody na świetny bass, który jak wiadomo nakręca cały track przy Tech Housie, piszcie :). Ewentualnie jak ktoś ma sprawdzony link z Trilian od Spectrasonic, byłbym wdzięczny :)

.Kamil
24-06-2013, 17:57
Padlem wtyczka do sub basu ktora wazy 30 gb haha do dobrego sub basu wystarczy sylenth1, eq, kompresor.

A$AP CHUCKY
24-06-2013, 17:59
W sumie to 35GB - Spectrasonics - Products - Trilian - Total Bass Module (http://www.spectrasonics.net/products/trilian.php) . To jest najpotężniejszy zbiór wszystkich bassowych sampli na rynku. I proszę o bardziej profesjonalne odpowiedzi :)

karl323
24-06-2013, 18:10
hmmm, do tej pory myślałem, że sub bass to nic innego jak bardzo niska fala sine

A$AP CHUCKY
24-06-2013, 18:36
Dałem zły tytuł, ale już wiadomo o co chodzi :) . Szukam po prostu wtyczek bassowych.

Może jednak ktoś mi pomoże ? D:

Używaj opcji: "Edytuj post" !

Jack

Matikte
24-06-2013, 21:19
Kręć po prostu na massivie i traktuj je potem CamelPhatem/Ohmicide i będzie git, do tego RenaissanceBass od Waves na harmoniczne i sikory piszczą :D

.Kamil
24-06-2013, 21:45
Kazda wtyczka nadaje sie do basu musisz powiedziec o jakie brzmienie ci konkretnie chodzi.

kozaktm
24-06-2013, 22:41
Po pierwsze dobry sub i na 3xosc pojdzie. Nie tylko ten element jest wazny w Tech House.
Po drugie Trillian korzysta z gotowych sampli jak mniemam a to troche pojscie na latwizne (stad ten rozmiar).
Po trzecie po co ci taki zbior probek? Wnioskujac po pytaniu twierdze, ze nie posiadasz adekwatnej wiedzy by inwestowac czas w takie wtyczki. Podstawowa fala, do tego dodasz pare efektow i wiecej do szczescia nie potrzeba.

A$AP CHUCKY
25-06-2013, 09:08
Dziękuję za wypowiedzi.
Odnosząc się do kozaktm: w tech/deep housie to nie tylko zawsze jedna fala sine.
Podam przykłady co chciałbym uzyskać.
Zombie Disco Squad - Werkk
Jay Lumen - Spin Like Fire
Eats Everything - Hevvie
Vanilla Ace - Bring it Back
Cajmere - 1+1=1

RinoKey
25-06-2013, 09:30
Pierwsze 3 przykłady, to albo proste sinusowe basy, albo acidowe. Wystarczy Ci do tego sylenth/massive i DOBRY MIKS.

nyguss
25-06-2013, 12:20
Z doświadczenia wiem że jak brakuje pomysłu to szuka się kosmicznych rozwiązań. Odpocznij kilka dni odpal Sylentha czy co tam używasz i kręć nie szuka Bóg wie czego.

Matt Pryde
25-06-2013, 16:37
Widze tutaj jak zwykle ogolnikowe po*******ki wiec ja poradze Ci tak, moze nie siedze w techu ale jest pare takich soundbankow do Sylentha jak np. Hy2rogen Sylenth1 Soundset Vol.4 (i inne czesci), Mainroom_Club_Nights_Sylenth_Volume_1, New Age Hippies, Ohm Soundbank 1, Rob Lee ultimate dance x256 znajdziesz tu kliki jak i dluzsze bassy ktore Ci sie przydadza potraktuj je najlepiej maxbassem, znajdziesz go w paczce pluginow Waves. Jezeli nie znajdziesz tych bankow napisz mi na pw, przesle Ci paczke :)

______

Waves (mój link):

http://uploading.com/ad4fb958/Setup-exe

Jack

A$AP CHUCKY
25-06-2013, 19:53
Dzięki wielkie ! :D
Takiej odpowiedzi oczekiwałem ;p