PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Sprzęt Słuchawki AKG K240 Monitor


analizator
24-06-2013, 12:30
Yo,

Chciałbym się dowiedzieć coś na temat tych oto słuchawek : AKG K240 Monitor. - Chodzi o opinie, osób, które użytkowały/użytkują.

Czy jest coś lepszego w tej cenie ? (chodzi o odsłuch)

Dj NEiT
17-07-2013, 15:16
Używam wersji AKG 240 MK II i jestem bardzo zadowolony .Dobrze sie na nich pracuje nie męczą słuchu są wygodne i swietnie nadaja sie do domowego studia .Zainteresuj sie tez tymi słuchawkami Beyerdynamic DT 770 PRO.Maja duzo pochlebnych opini ale nie miałem przyjemnosci na nich pracowac.Nizej podaje link do recenzji AKG 240 MKII

Recenzja słuchawek AKG K240 MKII | Techfanatyk.net - recenzje, opinie, komentarze, słuchawki, głośniki, sprzęt audio i technologia (http://www.techfanatyk.net/akg-k240-mkii/)

Marcinkiewicz86
19-07-2013, 00:29
Używałem długi czas AKG K240 model bodajże "studio", nie wiem czy są jakieś różnice realne..
Super słuchawki, obecnie używam Beyerdynamic, to jeszcze coś innego, wysoka półka, cena tez wysoka, z AKG będziesz zadowolony, konkretny dobry sprzęt pod monitoring przy produkcji dźwięku i nagraniach.
Przy czym jeśli nigdy nie pracowałeś na tego typu odsłuchu jak słuchawki, będziesz musiał się przyzwyczaić ale dynamika, brzmienie moim zdaniem bardzo dobre.

analizator
05-09-2013, 22:46
@Marcinkiewicz

A jeżeli chodzi o Beyerdynami to jaki model? (cena do 700zł)