PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Sport Serie A 2013/2014


Tomek
19-06-2013, 23:24
Jako że sezon 2012/13 mamy za sobą zakładam nowy temat o Włoskiej Serie A.


Prosiłbym o nie wyzywanie się, nie kłócenie. Bedę bardzo rygorystyczny co do oceny postów.

maverik
21-06-2013, 19:45
Mam nadzieję, ze ten sezon bedzie o wiele lepszy niz poprzedni dla Interu :) top3 minimum.
Mazzarri powinien poukladac ta druzyne, ale trzeba dobrych transferow do tego.

Tomaszzz
21-06-2013, 21:44
Moje zdanie jest takie, ze sezon skonczy sie dominacja Juventusu, podobnie jak poprzedni. Jesli chodzi o Inter to na chwile obecna ciezko mowic o odrodzeniu sie tej druzyny, jesli wezmiemy pod uwage fakt, ze zespol jak narazie oddaje pilkarzy, zamiast sie wzmacniac, choc odejscie Matíasa Silvestre lub Wáltera Gargano ciezko uznac za wielka strate, choc ich wartosc szacuje sie miedzy 7 - 8,5 mln euro. Ostatni mecz ligowy z Udinese byl podsumowaniem godnej pozalowania gry calego Interu, a wystawienie w ataku beznadziejnego 35 letniego Rocchiego, ktory mialby problemy z przebiciem sie do skladu w polskiej ekstraklasie to byl typowy akt desperacji. Mazzarri majac do dyspozycji takich pilkarzy nie jest w stanie zbudowac zespolu, ktory bedzie sie liczyl w walce o europejskie puchary, chociaz Napoli wyprowadzil na prosta podczas swojej czteroletniej kadencji. Inter to jedna z najstarszych ekip w serie a, najwyzszy czas na odswiezenie skladu.

maverik
22-06-2013, 02:51
Już z ta najstarsza ekipą to nie przesadzajmy, bo jednak jest sporo młodych jak Kovacić, Juan Jesus, Alvarez, Benassi. W tym sezonie przynajmniej Inter będzie grał stałą taktyką nie tak jak u Stramaccioniego, co mecz to inne ustawienie, że piłkarze się gubili. Przyszedł do Interu juz Icardi, młody napastnik Sampdorii, Campagnaro, ostoja defensywy Napoli, Andreolli z Chievo, oraz dwójka młodych spoza Serie A, Laxalt i Botta. Zobaczymy co będzie dalej, mam nadzieje, że jakieś konkretne nazwisko przyjdzie, a także Handanović, Guarin i reszta zostaną na kolejny sezon :)
Trzeba liczyć na porozumienie Morattiego z inwestorami, to by podreperowało bardzo biedny budżet Nerazzurrich.
Pozytyw jest taki: gorzej juz być nie może :)

Tomaszzz
22-06-2013, 09:42
Z tym wiekiem jest tak, ze biorac pod uwage zeszly sezon 2012/2013 najstarsza ekipa w serie a mialo Napoli, natomiast Inter byl na siodmym miejscu, wiec blizej bylo mu do Napoli, niz Udinese, ktore mialo najmlodsza ekipe w calej stawce. Co do transferow dokonanych, ktorych wczesniej traktowalem jako malo istotne:
Icardi rzeczywiscie obiecujacy pilkarz, ktory ma juz udany pierwszy sezon w serie a, pociecha w przyszlosci z tego zawodnika powinna byc niemala, mozna powiedziec ze mial zdecydowanie najwiekszy wklad sposrod pilkarzy Sampdorii w utrzymaniu swojego zespolu. Watpie natomiast, czy jest w stanie wygryzc Palacio, ktory chcac czy nie chcac dalej bedzie pierwszym napastnikiem Interu (sa jeszcze malo produktywni Milito i Cassano) , chyba ze Inter postara sie o jakis spektakularny transfer, jak na przyklad Juventus, ktory zakontraktowal Llorente i na tym nie koniec - wyrazal jeszcze zainteresowanie takimi pilkarzami jak Higuain lub Tevez. Nalezy powiedziec, ze Juventus gra dwoma napastnikami (jednym wysunietym i jednym cofnietym), a w klubie oprocz wyzej wspomnianego Llorente (do klubu najprawdopodobniej trafi jeszcze jeden napastnik) sa jeszcze Vucinic, Giovinco, Matri i Quagliarella, a wiec konkurencja ogroman. Podsumowujac, Icardi to inwestycja w przyszlosc, ale myslimy o zblizajacym sie sezonie.
Campagnaro to jest zdecydowanie najlepszy transfer, jaki dotychczas dokonal Inter. W ubieglym sezonie Inter stracil 57 bramek - to najwiecej sposrod wszystkich druzyn nieliczac strefy spadkowej.
Welug mnie Inter do przebudowy druzyny potrzebuje jeszcze kilka znaczacych transferow, a takich pilkarzy jak Milito lub Stankovic nalezy sie pozbyc.

maverik
22-06-2013, 13:23
Inter ma grac 3-5-2 wiec Palacio z Icardim najprawdopodobniej. Co do Milito to bym sie jednak nie pozbywal, za duzo zrobil dla tego klubu, poza tym ostatni sezon mial bardzo dobry do momentu...kontuzji niestety. Mazzarri przybyl do Interu wraz ze swoim sztabem od przygotowan fizycznych i nie tylko, więc można liczyć, że problem kontuzji w Interze zniknie. Co by nie było, dopóki Inter miał do dyspozycji cała kadrę w walczyc o lidera tabeli z Juve, potem posypały sie kontuzje, w 1 meczu az 15 kontuzjowanych, no i niestety, 3 składem nie da się wiele ugrać. Inter jest zainteresowany Belfoldilem z Parmy, 20latek napastnik z Algierii 8 goli i 5 asyst miał w poprzednim sezonie. Lecz niestety kosztem Antonio Cassano. Ja go bardzo lubię, w końcu Interista od dzieciństwa (prawdziwy, nie że tylko gada) no i te jego genialne podania, mogą się bardzo przydać.
Kolejna kwestia to zdolna młodzież Interu. Stramaccioni całkowicie ich olał, mam nadzieję, że Mazzarri tego błedu nie popełni.
Do wylotu z klubu jak dla mnie: Jonathan, Stankovic, Chivu, Rocchi, Alvarez za korzystna oferte.
Cambiasso oraz Milito mogą sie przydać.

Angelu
22-06-2013, 14:22
Nie rozumiem 'fenomenu' Icardi`ego. Zawodnik ten zagrał 2 dobre mecze: z Juventusem (2 bramki) i z...Pescara (hattrick). Nie wiem, może jestem ślepy i nie zauważam jego talentu, ale niczym się nie wyróżnił wielkim.

Tomaszzz
22-06-2013, 18:30
Nie rozumiem 'fenomenu' Icardi`ego. Zawodnik ten zagrał 2 dobre mecze: z Juventusem (2 bramki) i z...Pescara (hattrick). Nie wiem, może jestem ślepy i nie zauważam jego talentu, ale niczym się nie wyróżnił wielkim.

Fenomen jego polega na tym, ze glownie dzieki niemu (a szczegolnie dzieki jego trafieniom) Sampdoria utrzymala sie w serie a. Skoro w ligowym, mocno przecietnym sredniaku byl w stanie ustrzelic 11 bramek to chyba cos musi byc na rzeczy.
Skoro maverik mowi, ze Inter ma grac dwoma napastnikami (nie posiadalem wczesniej takich informacji) to wole ogladac mlodego, przebojowego i perspektywicznego Icardi'ego, niz Milito ktory swoje lata swietnosci mial w Saragossie, Genoi i oczywiscie Interze, ale oczywiscie za zaslugi miejsce w meczowej kadrze Interu byc moze mu sie nalezy. Co do Cassano - moje pytanie brzmi jaki z niego Internista od urodzenia? Przeciez gra w klubie z Mediolanu (o ile mam prawdziwe informacje) od 2012 roku....? Poza tym dotarly do mnie informacje, ze Cassano ma podpisac w poniedzialek kontrakt z Parma... Inna sprawa nowego pracodawce znalazl Donati (Bayer Leverkusen), a obrona (ktorych Inter ma jak na lekarstwo) Chivu za rok konczy kariere....

maverik
22-06-2013, 19:20
A więc tak, Cassano jest Interista od urodzenia, bo już jako mały chłopiec biegał w koszulce Interu i zawsze podkreślał, że im kibicuje. Co do transferu do Parmy, fakt jest taka możliwość bo zarząd Mediolanczyków uparł sie na wymiane Cassano<=>Belfodil i właśnie ten transfer póki co nie może dojść do skutku bo Antonio woli zostać w Interze nic isć do Parmy, w sumie mu się nie dziwie. Do tego sprzedaż całej karty Faraoniego żeby zbić cenę.
Jak dla mnie 10 mln za POŁOWĘ karty takiego grajka to spora przesada. Za taka cenę można kupić gotowego i ogranego napastnika. No, ale zarząd wie lepiej..
Co do Donatiego, prawy obrońca, ale 23 lata i brak debiutu w klubie, jedynie na Mistrzostwach U21. Ten zawodnik jest już zawodnikiem Bayeru, przeszedł za 3 mln. Przy taktyce 3-5-2 on nie miałby miejsca w składzie bo na skrzydło trzeba pomocników co się włączą w atak.
Co do samego Icardiego, to sam też nie jestem do niego przekonany, mam nadzieję, że wypali.

Teraz coś od siebie, niestety głupi zarząd na czele z Marco Branca, kolejne okazje przegapia. Mertens w Napoli za 9,5 mln. Paulinho który mogłby być idealny, juz na 95% w Tottenhamie za 17 mln. Inni się zbroją, Inter sie interesuje zawodnikami takimi jak: Gilardino, Nocerino, Danilo (z Udinese), Basta, Flamini, Bianchi, Pinilla.....ręce opadają. A taka Fiorentina zainteresowana: Gomez, Villa.

Angelu
23-06-2013, 16:50
Proszę Cię. Takie deklaracje, że 'jestem kibicem klubu X i od dziecka marzyłem żeby tam grać' są na porządku dziennym. Tym bardziej, jeśli coś takiego mówi FanAntonio to trzeba brać to z przymrużeniem oka.
Belfodil? Podobno 2 Benzema. Podobno. Myślę, że lepiej będzie dla niego zostać w Parmie, pod okiem Donadoniego może się fajnie rozwinąć.
Inter nie ma nic ciekawego do zaoferowania dobrym zawodnikom, więc czego oczekujesz? Poza tym, Mazzari też nie miał w Napoli jakiś super mega zawodników, a potrafił z nich zrobić drużynę na 2 miejsce w lidze.
Do 3-5-2 (przynajmniej tego stosowanego przez właśnie Mazzariego/Conte) potrzeba wybieganych, bocznych obrońców, którzy potrafią grać dobrze w ofensywie

maverik
23-06-2013, 18:22
W tym rzecz ze Cassano nie powiedzial ze jest kibicem Interu tuz przed transferem jak to kazdy, tylko jeszcze zanim zaczynal kariere pilkarska, a to chyba roznica.
Tu nie chodzi o to ze Inter nie ma co zaoferowac, bo jest to wielka marka na rynku pilkarskim tylko problemem jest to ze Moratti nie ma nawet 5 mln na transfery. A powiedz mi co ma takie Monaco do zaoferowania? Brak pucharow, a wszyscy tam leca. No wlasnie bo jest kasa, ktorej Inter nie ma.
Wiem ze trzeba bocznych obronych z spora wytrzymaloscia, dlatego Donati bylby zbedny.

Tomaszzz
23-06-2013, 18:46
Inter, jesli chodzi o transfery ma tyle do zaoferowania jak Wisla Krakow, z ta roznica ze nie szuka wzmocnien w postaci pilkarzy w IV Bundeslidze. Jeszcze w marcu klub mial deficyt w budzecie na poziomie 60-70 mln euro, teraz zapewne wedlug oszczedniejszej polityki klubu ten dlug moze byc mniejszy. Gdyby Inter zajal miejsce premiowane gra w LM (lub przynajmniej eliminacjach, zysk nawet za sam udzial w fazie grupowej to nawet 25-30 mln euro na plus dla klubu) sytuacja ekonomiczna bylaby zdecydowanie lepsza, ale niestety dziewiate miejsce na finiszu rozgrywek tego nie moze zagwarantowac. Kiedys podawane byly informacje, ze niektore osoby byly zainteresowane kupnem udzialow w druzynie, ale niestety na zainteresowaniu sie widocznie skonczylo. Co do wymiany Belfodil - Cassano - wolalbym jednak widziec w klubie Cassano. Zawsze to gwarancja paru(nastu) bramek w lidze, a nie wiem czego sie spodziewac po mlodym Belfodilm, nie sledze poczynan tego pilkarza. Moje przeczucia sa takie, ze Inter w zblizajacym sie sezonie bedzie wedrowal w srodku tabeli, chociaz mam nadzieje ze Mazzarri uczyni z tej druzyny to samo co w Napoli.

Monaco i PSG to nowe sily w Ligue 1, ale gdyby nie pieniadze to te klubu bylyby niczym. Roznica finansowa miedzy PSG, a druga sila we Francji, czyli Lyonem to ok. 190 mln euro jesli chodzi o wartosc pilkarzy w 24osobowej kadrze. O czyms to musi swiadczyc.

maverik
23-06-2013, 19:22
Co do tych inwestorow o ktorych wspomniales, to byl 1 bardzo powazny kandydat, Indonezyjczyk Erik Thorir. Niestety poszlo o ilosc udzialow. Thorir chce 100%, a Moratti nie chce sprzedac wiecej niz 30%. Mialo dojsc do porozumienia w ktorym Moratti by dal na poczatek 20-30%, a potem z kazdym rokiem by Indonezyjczyk mial coraz wiecej udzialow. Sprawa cos ucichla. Ja osobiscie nie jestem zbytnio do niego przekonany. Jest wlascicielem DC United oraz Philadelphi 76ers (NBA). Te kluby jakas furora teraz nie sa, wiec czemu mialoby byc inaczej w Interze?
Fakt 9 miejsce, czyli brak pucharow to strata wielu pieniedzy, no ale niestety, brakiem pozadnych wzmocnien kadry + ogrom kontuzji, to niestety tylko w cuda mozna bylo wierzyc, ze bedzie lepiej.
Belfodila tez nie znam, bo nie ogladam meczy tych slabszych druzyn Serie A, wiec ciezko mi powiedziec, ale Cassano fakt gwarancja goli i asyst. Jedyny mankament to jego kiepska kondycja. Maksymalnie moze rozegrac 60 min. Wszystko przez te klopoty z sercem. Nadawalby sie na zmiennika idealnie :)

Angelu
24-06-2013, 09:57
Co jak co, ale Inter nie ma znowu złej kadry. Nie przesadzaj. Fakt, trzeba uzupełnić skład dobrymi zawodnikami, pozbyć się starych wyjadaczy, ale gdyby w poprzednim sezonie trenerem był ktoś taki jak np. Ranieri, to Inter walczyłby o 3 miejsce w Viola i Milanem. Stramaccioni jest głównym winowajcom tego burdelu jaki panuje teraz w Interze, razem z Morattim i spółką, którzy to zdecydowali się na taki, a nie inny ruch.

Tomaszzz
24-06-2013, 10:05
Z tego co czytalem Cassano pare lat temu informowal ze konczy kariere po MS w Brazylii, ma w 100% poswiecic sie rodzinie. Rzeczywiscie wszelkich dolegliwosci serca nie mozna lekcewazyc. Mial ubytek w przegrodzie miedzyprzedsionkowej, to wrodzona wada serca, niezbedna byla interwencja chirurgiczna. Wiadomo, ze tego typu rzeczy jedna operacja nie jest w stanie calkowicie wyleczyc. Duze znaczenie ma pozniej jak czlowiek bedzie "traktowal" swoje zycie, czyli wskazany zdrowy tryb zycia bez zbednego stresu.
Jesli chodzi o tego Indonezyjczyka to on wyznaje idee budowania zespolu nie na zasadzie gwaltownego sprowadzania gwiazd, jak to jest min. w PSG, Monaco lub Man City, a raczej systematycznego, czyli inwestowania w mlodziez. Nie znam sie na NBA, ale gdy zwrocisz uwage na to, jaka strategie uznaje Thorir to mozna dojsc do wniosku, ze sukcesy przyjda z czasem, czyli z biegiem lat. Co do tych udzialow to Panowie moze dojda do porozumienia. Skoro Moratti obecnie nie ma ochoty wydawac pieniedzy na glosne transfery to dodatkowy inwestor moze byc wskazany.

maverik
24-06-2013, 15:36
Ranieri juz mial swoj czas i szybko wylecial. Mam nadzieje ze Mazzarri ogarnie wszystko jak nalezy. Poki co to mi sie podoba, bo juz ma swoje zadania od klubu, chce miec wszystko pod kontrola, a nie tak jak Stramaccioni, siedzial cicho.
A co do tego Thohira czy Thorira, to w jednym wywiadzie w ktorym byl spytany, "Co bedzie jezeli nie kupi pan tych udzialow w Interze?" a on na to odpowiedzial "Nic, zaosczedze troche pieniedzy" czyli na to wyglada, ze jakos srednio mu chyba na tym zalezy.
A to inwestowanie w mlodziez to prawda, tylko jak ma to wygladac? Kupienie wyrobionych juz zdolnych mlodzikow i inwestowanie w nich? cos jak BVB, kupno Reusa?

Tomaszzz
25-06-2013, 09:21
Najlepszym przykladem takiego trenera, ktory nie ma wlasnego zdania i ulega opinii innym, a w szczegolnosci mediom lub ludziom, ktorzy piedys grali w pilke i teraz sa twarzami bardzo rozpoznawalnymi w tym kraju to oczywiscie Fornalik. Przed meczem z Ukraina wystawia do skladu pilkarza, ktorego ani razu nie widzial na zywo w meczu oficjalnym swojego klubu, a tyle ma z nim wspolnego co parunasto minutowa obserwacja na treningu - mowa tu o Majewskim. Media domagaly sie powolania Majewskiego i umieszczenia go w pierwszym skladzie w miejsce Obraniaka i drogi Wladziu oczywiscie musial to zrobic. Jednak to nie miejsce na dyskusje o kadrze...
Wydaje mi sie, ze odpowiedz tego Indonezyjczyka byla nieco ironiczna, bo przeciez rzeczywiscie, jesli nie dojdzie do kupna przez niego czesci udzialow Interu to zostanie mu wiecej grosza w portfelu.
Nie wiem dokladnie, czy polityka Thohira bedzie opierala sie na sprowadzaniu mlodych obiecujacych pilkarzy z kadr druzyn narodowych u-20 lub u-19, czy tez byc moze przewietrzenie mlodszych rocznikow Interu. Powiedzial, ze jest zwolennikiem budowania zespolu w stylu Ajaxu lub Barcelony. Wiadomo, ze Ajax promuje swoje gwiazdy po czym wypuszcza je w swiat za grube pieniadze. Barcelona raczej nie pozbywa sie swoich utalentowanych pilkarzy (chociaz ostatnio zrobilo sie zamieszanie wokol Thiago Alcantary, ale to pojedynczy przyklad). Nie widze wiec podobienstwa miedzy Barca, a Ajaxem, jednak jedno ich laczy - obie druzyny maja genialne szkolki pilkarskie, wiec moze od tego chce zaczac Thohir. Jedno jest pewne - jesli wykupi Inter to zajda zmiany w zarzadzie. Bedzie chcial otoczyc sie zaufanymi ludzmi.

SERVVA
26-06-2013, 22:33
Juve odrobiło lekcje, Tevez i Llorente od nowego sezonu.

Angelu
27-06-2013, 06:29
Do tego najprawdopodobniej może w tym tygodniu dopną transfer Angelo Ogbonny, a nadal głównym celem transferowym jest Jovetić, na którego naciska Antonio Conte :)

Tomaszzz
27-06-2013, 08:21
Juve odrobiło lekcje, Tevez i Llorente od nowego sezonu.

Sprawa z Llorente byla jasna od dluzszego czasu. O Teveza walczylo wiele firm i szczerz 9 mln euro to nie jest wygorowana cena, jak za takiego napastnika, ale Pellegrini na kazdym kroku podkreslal, ze chce sie pozbyc tego napastnika. Po zakontraktowaniu Teveza transfer z Joveticiem w tej chwili nie jest priorytetem, idzie na dalszy plan.

Angelu
27-06-2013, 11:52
Jovetić był i jest 1 na liście życzeń Conte. Nie ma teraz takiej presji na transfer napastnika, więc myśle że Szalonooki przeczeka trochę fiorkę, aż spoważnieją i zorientują się, że lepsza taka oferta jaką Juve oferuje, niż żadna.

maverik
27-06-2013, 18:04
Według włoskiego MediaSet, Massimo Moratti dogadał sie z Thohirem :) ma on przejąć 40% udziałów.
Priorytetem ma być inwestowanie w nowy stadion, a także w rozwój młodzieży, idąc tropem np. Ajaxu.

Tomaszzz
28-06-2013, 16:44
Według włoskiego MediaSet, Massimo Moratti dogadał sie z Thohirem :) ma on przejąć 40% udziałów.
Priorytetem ma być inwestowanie w nowy stadion, a także w rozwój młodzieży, idąc tropem np. Ajaxu.

Inter Mediolan -- >> FCInter.pl + Portal Kibiców - Inter Mediolan + (http://fcinter.pl/)
Stad bierzesz te swoje informacje? :wallbash:
Oficjalna strona Interu milczy na ten temat.

maverik
28-06-2013, 21:59
Czy ja napisałem, że oficjalnie Thohir w Interze? Czy napisałem, że tak podały tylko włoskie media?
Czytaj ze zrozumieniem, a potem komentuj.

Tomaszzz
29-06-2013, 11:50
Nie doczytalem tego MediaSet. OK, zwracam honory, nie bij.

maverik
03-07-2013, 18:08
Oficjalnie: Cassano w Parmie.

http://img22.imageshack.us/img22/7494/pmth.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/22/pmth.jpg/)

Na dniach Ishak Belfodil ma dołączyć do Interu w ramach wymiany.

Wojtek Szczęsny
03-07-2013, 18:23
O kurcze , tym transferem mnie Cassano zadziwił z lekka. Najważniejsze , że Juventus zyskał na jakości. Jedyne co było niedoskonałością u Włochów to atak, a teraz mają kompletny team który może walczyć o wygraną LM :)

Angelu
03-07-2013, 18:40
Niekompletne są skrzydła wg mnie. Brak odpowiedniego zmiennika Stephana, a druga flanka nie ma prawdziwego lewego wingbacka :/

maverik
03-07-2013, 19:52
Przy ustawieniu 3-5-1-1 Juventus może grać na prawej Lichsteiner, na lewej Asamoh, cofnięty napastnik Tevez, wysunięty Llorente. Ewentualnie taka opcja rezerwowa to 3-4-3, lewe skrzydło Giovinco, prawe skrzydło Vucinić, napastnik jest kilku więc zawsze ktoś się nada.

Co do transferu, szkoda mi Cassano bo jednak sezon miał bardzo dobry w Interze, pod koniec jak to każdego już dopadła kontuzja, tylko że u Mazzarriego, Antonio nie miał racji bytu, bo tam trzeba sporo biegać, mieć kondycję i wytrzymałość czyli to czego nie ma Cassano, przez te problemy z sercem co miał. Trzeba liczyć ze Belfodil z Icardim wypalą i strzelą dużo bramek.

maverik
05-07-2013, 02:17
Tak jak to było wiadomo już od kilku miesięcy Hugo Campagnaro przenosi się za darmo z Neapolu do Interu.

http://img194.imageshack.us/img194/3268/w96q.jpg

Również oficjalnie potwierdzenie pojawiło się w przypadku Marco Andreolliego, transfer z Chievo Verony do Interu, także za darmo.

Angelu
05-07-2013, 07:23
Przy 3-5-2 jasne, że może grać Asamoah na LWB, ale to nie jest jego pozycja. To jeest box-to-box i powinien walczyć o skład z Marchisio. Może być ostatecznie zmiennikiem. Super jeśli udałoby się ściągnąć tam Kolarova. Wtedy już byłbym całkowicie zaspokojony :)

maverik
10-07-2013, 01:04
Oficjalnie potwierdzeni Mauro Icardi oraz Ishak Belfodil w Interze :) mam nadzięję, że pokażą się z bardzo dobrej strony bo na nich bardzo liczę.

Angelu
10-07-2013, 11:00
Jose Callejon w Napoli.
Benatia w Romie.
Felipe Anderson w Lazio.
Andrea Poli w Milanie.
No i Mario Gomez w Fiorentinie.

DJ Incartey
10-07-2013, 13:54
Poli w Milanie? Jeśli pokażesz mi jakieś źródło dla tej informacji to dopiero uwierze :P
poza tym wole Honde lub Ljajicia

maverik
10-07-2013, 19:06
@DJ Incartey

Oficjalnie: Poli i Saponara w Milanie • Transfery.info (http://transfery.info/58813,oficjalnie-poli-i-saponara-w-milanie)

osobiście to cieszy mnie, że liga włoska się tak wzmacnia :) mam nadzieję, że wszyscy ważni zawodnicy zostaną, Cavani również choć o to będzie ciężko, a wtedy Serie A wróci na szczyt

DJ Incartey
10-07-2013, 19:17
@up

wow super sprawa z Polim :) musiałem gdzieś przeoczyc info o nim wcześniej, a i cieszy przyjście młodego Saponary. Jeszcze Ljajic lub Honda (+Robinho OUT do Santosu) i można grać.

Też jestem zadowolony z faktu, że Serie A odnalazła się w kryzysie gospodarczym i finansowym, nie tylko kupując kolejnych zawodników (transfer Llorente i Teveza pewnie okaże się strzalem w 10 dla Juve) ale i wprowadzając kolejnych młodych wychowanków do seniorskich składów.

Nie mogę się już doczekać rozpoczęcia nowego sezonu. Wiadomo, Juve uchodzi za faworyta, ale licze ze z Balo i Faraonem Milan swoje ugra ;)

Angelu
10-07-2013, 20:35
W tym sezonie będzie myśle niesamowicie ciekawa liga i jeszcze lepsze pojedynki między poszczególnymi lepszymi zespołami.
Juventus wiadomo, uważany jest za faworyta. Milan z ciekawymi wzmocnieniami będzie jeszcze silniejszy niż na wiosne. Napoli z nowym, lepszym (?) projektem może również namieszać znów. Mertens, Callejon i inne publikowane informacje o wzmocnieniach, mogą załatać dziurę po Cavani`m który pewnie odejdzie, a w jego miejsce jest już upatrywany Jackson Martinez z Porto. Fiorentina będzie czarnym koniem tych rozgrywek, zobaczycie. Roma z Rui Garcia, wydawać by się mogło porządnym trenerem, który w końcu ułoży wszystkie klocki jak trzeba i spokojnie powalczyć o 4-5 miejsce przy paru wzmocnieniach. Inter z Mazzarim myśle, że w tym sezonie namiesza w paru meczach i załapie się na LE, ale nic więcej nie osiągną przynajmniej teraz wg mnie.
Oprócz tego zawsze groźne Lazio oraz Udinese, które bardzo lubią komplikować życie najlepszym drużynom.
Dla kibica Serie A, uważam, że będzie to najciekawszy sezon od paru lat :)
Choć koniec końców, mam nadzieję, że Juventus pokusi się o podwójną koronę na swoim włoskim podwórku.

maverik
11-07-2013, 14:09
@DJ

Podobno sprawa Robinho zakończyła się fiaskiem. Galliani oferował 10 mln, następnie 6, ale nawet to nie skłoniło działaczy Santosu do kupna. Możliwe, że przedlużą z nim kontrakt by Robinho nie odszedł za darmo z Milanu (koniec kontraktu w czerwcu 2014r.)

Mi się wydaję, że będzie tak. Juve i Milan pojedynek o Scudetto, Napoli zależy jak ruszy z Benitezem, może walka o mistrza, ale chyba bardziej realne jest 3 miejsce, też zależy jak wyjaśni się sprawa z Cavanim. Inter i Fiorentina także będą walczyć o kwalifikacje LM i nie są na straconej pozycji, bo Mazzarri wydaje mi się, że poukłada Inter. Rzymskie ekipy oraz Udinese nic poza walka LE nie wróże.

DJ Incartey
12-07-2013, 10:41
Właśnie czytałem o rezygnacji Santosu z Robinho, ale mimo wszystko myślę, że Binho odejdzie z Milanu jeszcze w te wakacje. Na pewno nie tylko Santos go chciał, a moze nawet jakieś słabsze teamy od brazylijskiego. Głupio byłoby podpisywać nowy kontrakt gdy zawodnik czuje się źle w Mediolanie, a miejsce w podst. 11 raczej nie jest dla niego przewidywane. Robinho jest osobą medialną, więc myśle ze sam tej sprawy tak nie zostawi.



Edit:
Ciekawi mnie w ogóle co się stanie jeszcze w tym okienku albo z Matrim albo Quagliarellą.. chyba żaden z nich nie może już liczyć na miejsce w "podst. 11". Było też pare plotek/newsów, że tego pierwszego weźmie Milan.. ale wątpie, musiałoby się zrobić miejsce w ofensywie żeby nowy zawodnik przyszedł (a jak wiadomo, w miejsce Robinho miałby przyjść Honda, za którego de facto CSKA rząda jakiś śmiesznie dużych kwot)

Angelu
13-07-2013, 21:49
FaQu podobno interesują się angielskie zespoły: WHU oraz Norwich. Kwota którą są w stanie za niego zapłacić oscyluje w przedziale 7-8mln euro.
Matri natomiast miał otrzymać bardzo korzystną dla niego ofertę z Rosji. Ale niewiadomo czy zgodzi się przenieść na wschód Europy.

Wojtek Szczęsny
15-07-2013, 21:45
Źródło: SPORT.TVP.PL/FIFA.COM

http://s.v3.tvp.pl/images2/6/c/d/uid_6cd58c1f6981b23c9cc1909c171b65b11373790947358_ width_658_play_0_pos_0_gs_0_height_371.jpg

MŚ U-20: nagrody rozdane. Pogba najlepszy
Najbardziej prestiżowe młodzieżowe rozgrywki na świecie dobiegły końca. FIFA, zgodnie z tradycją, postanowiła nagrodzić najlepszych zawodników turnieju. Na złotą piłkę, której otrzymanie jest największą nobilitacją, zapracował sobie kapitan triumfatorów – Paul Pogba.

Zawodnik Juventusu ma za sobą niezwykle udany sezon, chociaż tak naprawdę był to jego pierwszy rok w zawodowej piłce. Regularne występy w klubie, mistrzostwo Włoch. Teraz jeszcze mistrzostwo świata i nagrodę dla najlepszego zawodnika turnieju. Trudno oprzeć się wrażeniu, że chłopak ten sukces ma wypisany na twarzy.

Drugie miejsce w tej zaszczytnej klasyfikacji zajął jeden z naczelnych architektów sukcesu Urugwajczyków, Nico Lopez. Także i on występuje na boiskach włoskiej Serie A, w barwach Romy. Jego nowym kolegą będzie zatem Łukasz Skorupski.

Najniższe miejsce na podium zostało zarezerwowane dla zaledwie 18-letniego Ghańczyka, Clifforda Aboagye. W klasyfikacji najlepszych strzelców triumfował jego rodak, Ebenezer Assifuah, który wyprzedził kolejnych Hiszpana Jese oraz Portugalczyka Brumę, strzelając gola w meczu o trzecie miejsce.

Złote rękawice, czyli statuetka dla najlepszego bramkarza mistrzostw, powędrowała do golkipera Urugwaju, Guillermo De Amoresa. W oczy rzucały się przede wszystkim jego ambicja, a także bezcenne wskazówki przekazywane partnerom z pola.

Hiszpanom, którzy byli głównymi faworytami do złota, a odpadli już w ćwierćfinale, na pocieszenie została nagroda fair-play. W pięciu rozegranych meczach zarobili zaledwie pięć żółtych kartoników.

maverik
16-07-2013, 00:08
W tym tygodniu maja się zamknąć 4 transakcje:

1. Edinson Cavani przejdzie na 99% do PSG. Paryżanie zapłacą za napastnika 64 mln euro.
Ciekawe kogo kupią w to miejsce? Leandro Damiao może? Bo zostając tylko z Pandevem, Callejonem i młodym Insigne to trochę mało w ataku. Chyba, że Dries Mertens będzie bardziej ofensywnie usposobiony.

2. Julio Cesar do na zasadzie wypożyczenia przejdzie do Napoli:
Morgan de Sanctis bliski odejścia do Romy, więc Julio powinien być godnym następcą po udanym sezonie w QPR a także po świetnych występach w Pucharze Konfederacji.

3. Maicon przechodzi do Romy. Transfer zaskakujący bo nie słyszało się wiele o zainteresowaniu Romy. Brazylijczyk miałby podpisać dwuletnią umowę.

4. Inter dogadał się w sprawie wykupienia Isli z Juventusu. Po niezbyt udanym pobycie w Turynie, kontuzja, miejmy nadzieję, że odbuduję się w Mediolanie. Połowa karty jednak nadal należy do Udinese.
Na wylocie znalazł się Schelotto. Jego dotychczasowy numer 7 przejmie nowy nabytek Nerazzurrich Ishak Belfodil.

5. Kevin Strootman ma jutro podpisać kontrakt z Romą. Kwotra transferu to około 20 mln euro + bonusy.

DJ Incartey
16-07-2013, 11:44
Ad.1. Ciekaw jestem jak w ataku PSG Cavani wygryzie Ibre.. :P
Ad.2. Dobry krok Julio by wykonał, bo siedzieć w Championship to chyba nie marzenie pierwszego bramkarza Brazylii
Ad.3. To się chłopak nagrał w City..

Tomek
16-07-2013, 12:24
Do transferów jest osobny temat Panowie. Prosiłbym o nie pisanie o transferach w tym temacie.

maverik
16-07-2013, 13:00
@ _Tomek

nawet o spekulacjach transferowych ? :P te podane wyzej to jeszcze nieoficjlalnie

Tomek
16-07-2013, 14:19
Nawet o spekulacjach :P

maverik
24-07-2013, 03:42
http://img834.imageshack.us/img834/6092/lys6.jpg

US Sassuolo zwycięzcą Trofeo TIM. Mecze były rozgrywane po 45 min każdy z każdym pomiędzy Juventusem, Milanem i Sassuolo (zastępujące Inter który wycofał się na życzenie trenera Mazzarriego)

Wyniki:
AC Milan - Juventus 0:0 7:6 karne
Juventus - US Sassuolo 0:0 4:3 karne
US Sassuolo - AC Milan 2:1

Tabela:
US Sassuolo 4 pkt
Juventus 3 pkt
AC Milan 2 pkt

Osobiście oglądałem tylko oba mecze Juventusu i co najdziwniejsze największe wrażenie zrobiło na mnie Sassuolo. Zagrali bardzo dobre 45 min, byli zdecydowanie lepsi, aż szkoda, że nie wygrali. Zabrakło im wykończenia i poniekąd szczęścia.

To już wiemy, że Sassuolo nie zdobędzie Scudetto :D fani Serie A będą wiedzieć czemu :P

Vinylside
24-07-2013, 07:01
http://img834.imageshack.us/img834/6092/lys6.jpg


Oglądałem wszystkie mecze i szczerze mówiąc jestem mega zaskoczony - beniaminek Serie A zdominował turniej z dwoma potęgami. Oczywiście jako fanatyk Juventusu mógłbym tutaj napisać, że Stara Dama występowała w osłabionym składzie itd., jednakże mimo wszystko dla zwycięzcy liczy się to kogo wyprzedzili w tabeli. Tutaj widzimy całe piękno football'u - drużyna uważana za "najsłabszą" zdobyła pierwsze miejsce - pokonując w klasyfikacji ogólnej Juventus oraz Milan. Kolejny dowód na to, że najbliższy sezon będzie bardzo ciekawy :D

Teraz tylko czekam na turniej "Guinness International Champions Cup" ! I jak przez całe życie - wierzę w mój JUVENTUS :)

Angelu
24-07-2013, 08:52
Fernando Llorente poznał wczoraj smak Serie A w pierwszym meczu :D

[rozcięty łuk brwiowy]

DJ Incartey
24-07-2013, 19:32
Ogólnie bardzo fajny pomysł z corocznym rozgrywaniem tego turnieju. Zawsze przyjazna atmosfera, ale też zdrowa rywalizacja (ten łuk brwiowy :D) + możliwość sprawdzenia nowych grajków ;)

a i karny Robinho.. chłopak ma pecha ostatnio na każdym kroku :|

maverik
24-07-2013, 21:53
Ogólnie bardzo fajny pomysł z corocznym rozgrywaniem tego turnieju. Zawsze przyjazna atmosfera, ale też zdrowa rywalizacja (ten łuk brwiowy :D)

No nie wiem czy taka przyjazna. Widziałem jak w trakcie meczu kibicuje Juve posyłali wyzwiska w strone Milanu plus środkowe palce :) Moim zdaniem powinni sobie to darować na takim towarzyskim pucharze.

DJ Incartey
25-07-2013, 16:55
racja, w sumie dopiero po turnieju doczytałem o rasistowskich obelgach rzucanych w stronę Constatna przez kibiców tej Suassoli czy jak im tam. Gdyby był Inter byłoby przyjaźniej! ... :P

maverik
25-07-2013, 19:26
racja, w sumie dopiero po turnieju doczytałem o rasistowskich obelgach rzucanych w stronę Constatna przez kibiców tej Suassoli czy jak im tam. Gdyby był Inter byłoby przyjaźniej! ... :P

z pewnośćią :icon_mrgreen:

a i Sassuolo

endriu133
26-07-2013, 14:31
wow fajny temacik :)) No dla mnie niestety faworytem jest Juventus ;/ Wielka kadra i wzmocnienia będą bardzo groźni mam nadzieje że nie wygrają z taką przewagą. Dalej mój ukochany Milan choć może sprawi jakaś sensacje w końcu atak ma bardzo mocny jak na Włochy. Wg mnie gdyby był rozgrywający typy Pirlo to :szok: 3 inter lub Udine.

DJ Incartey
26-07-2013, 17:29
o! fajnie widzieć jakiegoś kibica Milanu w końcu na forum ;) serdecznie pozdrawiam :D i niestety muszę się zgodzić, że w środku jest spora dziura, której sam Montolivo wypełnić nie może. Boateng to już nie ten sam zawodnik (mam nadzieję, że jeszcze się obudzi), ale ustawienie na napastnikami HONDY byłoby mistrzostwem świata! Tylko żeby tak Japończyk dołączył do nas...!

*za napastnikami

Wojtek Szczęsny
26-07-2013, 17:34
wow fajny temacik :)) No dla mnie niestety faworytem jest Juventus ;/ Wielka kadra i wzmocnienia będą bardzo groźni mam nadzieje że nie wygrają z taką przewagą. Dalej mój ukochany Milan choć może sprawi jakaś sensacje w końcu atak ma bardzo mocny jak na Włochy. Wg mnie gdyby był rozgrywający typy Pirlo to :szok: 3 inter lub Udine.

Inter jest w rozsypce a Udine zamiast się wzmacniać to wyprzedaje piłkarzy. Fiorentina wjedzie ostro zobaczycie :) Dla mnie faworytem jest Juve a o wice majstra będzie się bić Napoli z Fiorentiną i Milanem.

maaarcin741
26-07-2013, 17:54
Ja uważam, że Mazzari poukłada w Mediolanie i stworzy ciekawy team ;) co do Fiorentiny to odszedł motor napędowy Jovetić, w jego miejsce sciągneli Ilicica z Palermo - zobaczymy jak to wypali ;)

maverik
26-07-2013, 18:25
Przed Mazzarrim ciężkie zadanie i sporo pracy gdyż zastał niezłe bagno po Stramaccionim. Myślę, że jego doświadczenie trenerskie oraz sprawdzone metody przygotowań fizycznych i treningów pomogą się odbudować Interowi, ale sprawą drugą jest to, że bez transferów się wiele nie osiągnie, a niestety prezes Moratti nie ma kasy.

Angelu
19-08-2013, 09:36
Wczoraj odbył się pierwszy mecz o stawkę we Włoszech.
Juventus podejmował w Rzymie tamtejsze Lazio, w ramach finału Superpucharu Włoch.
To co zagrał były zawodnik Biancoselestich wczoraj - Stephan Lichtsteiner - to magia. Dwie asysty + bramka, a spokojnie dwie asysty więcej mógł załapać wczoraj. Dla mnie MoM wczorajszego meczu. Pierwsza połowa spokojna, wejście smoka Paula Pogby i 1:0. Za to początek drugiej to deklasacja. Laziale nie wiedzieli co się dzieje między 51, a 57 minutą :) Cieszy gol Teveza. Strzelił na 4:0 a cieszył się jak dziecko, widać było, że to dla niego ważne trafienie.

Poniżej skrót spotkania:
Juventus 4-0 Lazio (Highlights) 18.08.2013 ourmatch.net - Video Dailymotion (http://www.dailymotion.com/video/x13asig_juventus-4-0-lazio-highlights-18-08-2013-ourmatch-net_sport#from=embediframe)

Wojtek Szczęsny
20-08-2013, 17:36
Rozjechali Lazio niemiłosiernie :) Perfekcyjna gra w obronie , solidna pomoc i skuteczny przód :) Bardzo mi się ten mecz podobał , Lazio nie wiedziało co się dzieje. FORZA JUVENTUS :)

Dawid92
22-08-2013, 09:36
Serie A w nc+ (2mecze) oraz Orange Sport (1mecz).

maverik
22-08-2013, 13:39
To ja rozwinę post kolegi wyżej.

Sampdoria-Juventus (sobota, godz. 20:40, Canal+Sport), Inter-Genoa (niedziela, godz. 17:55, nSport), Lazio-Udinese (niedziela, godz. 20:40, Orange Sport).
Komentować mają: Tomasz Lipiński, Adam Marchliński, Bartosz Gleń, Grzegorz Milko i Cezary Olbrycht.

Fajnie, że będą transmitować :)

maaarcin741
23-08-2013, 08:07
Fajnie, że 1 mecz na Orange Sport ;) I to bardzo fajne spotkanie, a nie mecz "ogórasów" :)

Wojtek Szczęsny
24-08-2013, 14:11
Bardzo fajnie ale co z tego jak wszystkie mecze lepszych ekip są na Nc+.. C+ sport kosztuje 100 zł w pakiecie także grubo.. :) Orange Sport naprawde sprawiło niespodziankę :)
W tym momencie mam N na Kartę gdzie są kanały Orange Sport , Nsport, C+family, c+family2 , eurosport , tvp sport także mam wszystko poza tym zakichanym C+sport :) Dziś rusza kolejka :) Oby było co oglądać. Liczę , że Juventus wkońcu pokona słabą passę z Sampdorią

Dawid92
24-08-2013, 15:09
W tym momencie mam N na Kartę gdzie są kanały Orange Sport , Nsport, C+family, c+family2 , eurosport , tvp sport także mam wszystko poza tym zakichanym C+sport :) Dziś rusza kolejka :) Oby było co oglądać. Liczę , że Juventus wkońcu pokona słabą passę z Sampdorią
Także jestem w posiadaniu N na kartę.
Wyszukaj sobie jeszcze kanał 36 i 37. W środę i wtorek na jednym z kanałów była multiliga a na drugim mecz Ligi Mistrzów no i czasem dają coś z lig zagranicznych w weekend.
Parametry:
11.258 H, SR 27.500, FEC 3/4, DVB-S2

Wojtek Szczęsny
24-08-2013, 16:40
Zaraz , Zaraz.. ale jak mam to zrobic ? Do Lipca mialem oferte bez umowy ktora ma liste kanalo abonentowych i mialem te kanaly. Teraz ich nie mam na miejscu 36 i 37 jest tvp1 i nsport. Jak to zrobic ? Bo faktycznie tam leca wlasnie mecze ligi mistrzow. Mam dekoder Opticum x8 combo.. czyli ten najmocniejszy

SERVVA
24-08-2013, 21:50
Juve będzie miało pożytek z Teveza ;)

Podania Vucinić --> Vidal --> Pogba - :serce:

wWTgE5U8JEA

Longer_7
25-08-2013, 07:35
Miło patrzeć jak mój ulubieniec strzela bramki ;) jeszcze w Boca Juniors wróżyłem mu karierę, po części się sprawdza :)

Ziko
25-08-2013, 08:50
Co do Teveza, dopiero widziałem go w dwóch meczach, w tym i w superpucharze. W momencie jego przybycia wiele się mówiło o tym, że może być leniwy i nie pracować na pełnych obrotach, ale z tego, co miałem okazję zobaczyć to nic bardziej mylnego. Gość często się wraca na własną połowę, coś tam pomaga w obronie - nie to, co jego partner Vucinić. W ataku to jeszcze nie wygląda tak, jak powinno, wciąż się uczy i będzie trzeba trochę czasu, aż się wszystko "zazębi" ale i tak potrafi się odnaleźć w polu karnym i choćby dołożyć nogę. Na duży plus też to, że traci stosunkowo mało piłek i dobrze się z nią zastawia.
A Pogba to w ogóle inna bajka. Co ten gość gra to jest niemożliwe. Taka lekkość, przegląd pola (dwie bardzo "przytomne" asysty do Teveza, ta w superpucharze tym bardziej bo ja pewnie bym pierdzielnął "na pałę" będąc na jego miejscu; no i co za piłę Lichtsteinerowi wczoraj zagrał..), ogromna pewność siebie a zarazem wielka dojrzałość na boisku (w zeszłym sezonie widać było czasem, że jest "w gorącej wodzie kąpany" - ale i nad tym widocznie popracował), niesamowite warunki fizyczne i to wszystko w wieku zaledwie 20 lat. Potencjał nieograniczony ma ten chłopak.
___________
Wczorajszy mecz był niezbyt zachwycający, przez ulewny deszcz obie drużyny popełniało wiele błędów podczas konstruowania akcji. Sampdoria w sumie nie miała za bardzo czym zagrozić pod bramką Buffona, stałe fragmenty marne (prócz jednego, po którym padła bramka ze spalonego). No nic - ważne trzy punkty i fakt, że dziadzia Toni wczoraj pojechał Milan praktycznie w pojedynkę. Ale znając życie i patrząc na poprzedni sezon, gdzie też Milan zebrał wciry na inaugurację sezonu od Sampdorii właśnie, to i tak jakoś doczłapią się do tego trzeciego miejsca, choćby to miało być w ostatniej kolejce :)

Wojtek Szczęsny
25-08-2013, 09:04
Ach dziękuje , dziękuje.. zawstydzasz mnie Ziko :piwo: A tak na serio to muszę podzielić twoje zdanie w 100%. Nic dodać nic ująć . Takie same rzeczy zaobserwowałem wczoraj. Pogba > Marchisio .. i niestety Conte to musi zrozumieć. Marchisio jak posiedzi na ławce to zrobi mu to tylko dobrze :) Póki co i tak jest kontuzjowany

Wojtek Szczęsny
01-09-2013, 11:57
Post pos Postem no ale troche minęło a newsy trzeba dodawać :)

Juventus rozbił Lazio 4:1 . Po wygranej w Supercoppa 4:0 kolejny raz Rzymianie dostają bęcki :D
Dwie bramki wsadził Vidal i po jednej Tevez z Vucinicem

RtdoaKX0CS8

W drugim wczorajszym meczu Napoli pokonało po zaciętym meczu Chievo 4:2.

ohcor
01-11-2013, 19:40
Wczoraj Juve rozbilo Catanie 4:0, ciekawie bedzie wygladal rewanz z Realem, chociaz Hiszpanie sa faworytami bez dwoch zdan

Wszechstronny
07-11-2013, 17:23
Przed nami kolejna kolejka Serie A, w której 2 hity: Parma - Lazio oraz Juve - Napoli. Przed moim Interem czeka natomiast Livorno, które w ostatnim spotkaniu pokonało u siebie Atalantę 1-0, a miało okazję do podwyższenia tego rezultatu. Inter natomiast wygrał 3-0 z Udinese na Stadio Friuli. Wydaję mi się, że Nerazzurri zgarną 3 punkty, ale po ciężkiej walce. W najciekawiej zapowiadającym się spotkaniu chciałbym aby padł remis w oczywistych względów. Wydaję mi się jednak, że to Turyńczycy sięgną po kolejną pulę punktów, bo Napoli jakoś słabo gra na Juventus Stadium. W drugim hicie Lazio, które gra tragicznie podejmuje pokonaną tydzień temu przez aktualnych mistrzów Włoch Parmę. Stawiam na gospodarzy.
I kolejna rzecz, która mnie zastanawia - czy Roma znowu straci punkty z ogórkami?

Brizard
15-02-2014, 08:32
Ale przykrwił !!


Zqcom-bfIM8

Dawid92
15-02-2014, 09:49
To jest sukinsyn , szkoda ,że nie ma z kim tam grać w tym Milanie.

Karolinho
15-02-2014, 10:12
No...Bario Malotelli jest niezłym kocurem. Ciekawe jakby się wkomponował do Arsenalu. Czekamy na transfer.

maverik
15-02-2014, 16:49
No...Bario Malotelli jest niezłym kocurem. Ciekawe jakby się wkomponował do Arsenalu. Czekamy na transfer.

Karolinho wiesz mi nie chciałbyś mieć Balotelliego w swojej drużynie :) za bardzo psuje atmosfere w klubie. Wiem co mówię, Interista z tej strony :)

Co do bramki, nie wiem jakim cudem to wpadło, ale gol bardzo ładny.

Q-DC__
30-04-2014, 17:37
jak sie go odpowiednio utemperuje to nie psuje,wystarczy zobaczyć jak sie zmienił w czasie pobytu w Milanie a każdy na nim psy wiesza :) Wiem co mówie,Milanista z tej strony :)

czekam na derby,jak zawsze Milan Club Polonia - obecni! licze na Taarabt show :D

DJ Incartey
01-05-2014, 10:54
Karolinho wiesz mi nie chciałbyś mieć Balotelliego w swojej drużynie :) za bardzo psuje atmosfere w klubie. Wiem co mówię, Interista z tej strony :)

Co do bramki, nie wiem jakim cudem to wpadło, ale gol bardzo ładny.

Cóż, Balotelli odpowiadał Interowi pięknym za nadobne :)

Zbliżają się derby - jak powiedział Abbiati - ważniejsze niż zwykle, bo w końcu Milan ciągle szansę na gre w PE ma (i wyprzedzenie Interu).
Czekam na godzinę 15:00 w niedzielę, i jak kolega wyżej koncert w wykonaniu Taarabt'a, Balotelli'ego i Kaki (lub przebudzenie Hondy), ale przede wszystkim zadowalającą grę linii pomocy i obrony (niechże zagra w końcu duet Abate-De Sciglio na bokach grrrr!!)


*sorry 20:45 ;)

Malpeczka
19-07-2014, 20:23
Od przyszłego sezonu sędziowie Serie A będą używać spreju jak na MŚ w Brazylii.

The Whisper
26-08-2014, 20:12
Balo i Benattia opuszczają Serie A. Milan ma w planie pozyskać F.Torresa, do Juve może dołączyć Shaqiri.