PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Sprzęt Interface


Pipepry
06-06-2013, 23:23
Witam :) . Mam zamiar kupić jakiś interfejs tylko za bardzo nie wiem jaki byłby najlepszym trafem ;) . Mogę przeznaczyć max. 500 zł. Proszę o pomoc!

Z góry DZIĘKUJĘ !

drop5
07-06-2013, 01:16
Za te pieniądze z takich lepszych to chyba tylko Focusrite Scarlett 2i2 pod USB... ewentualnie M-Audio Fast Track II. A jeśli potrzebujesz tylko odsłuchów to zainteresowałbym się jakimś interfejsem "for DJs".
np. Traktor Audio (czy jakoś tak)

Bazooka&Tomahawk
07-06-2013, 01:21
Wszystko zależy od przeznaczenia sprzętu. Sprecyzuj co zamierzasz z nim robić i jakie parametry ciebie interesują. Liczba i/o, parametry konwertera AD/DA, interfejs wewnętrzny/zewnętrzny, jeśli zewnętrzny to czy ma posiadać funkcję kontroli DAW poprzez midi itp.

Pipepry
10-06-2013, 22:42
Interfejs ma służyć do produkcji muzyki. Niestety nie znam się na nich więc nie umiem odpowiedzieć jakie parametry mnie interesują. Monitorów jeszcze nie posiadam najpierw chciałbym zakupić interfejs. ;)

Marcinkiewicz86
11-06-2013, 00:38
No tak tylko "produkcja muzyki" to temat rzeka..
Inne wymogi są przy rejestrowaniu kapeli rockowej na setke, gdzie trzeba nagrac muzyków, bębny itd..
Tutaj wielokanałowe interfejsy min. 10 jak dla mnie..
A inne wymagania, gdy ktoś w domowym zaciszu dłubie coś programowo za pomocą wtyczek na laptopie, z odsłuchem w postaci słuchawek.
A może planujesz podłączyć monitory studyjne, może nawet kilka par...czy też w ogole głosników..
Nie wiadomo jakiego typu komputer czy to ma być Usb, Fire-wire czy karta pci/pci-exress
I czy myślisz o nowym sprzęcie czy używanym?

Pipepry
12-06-2013, 23:25
Mam na myśli zaciszne miejsce, dwa monitory, laptop i musi być zewnętrzny żeby pracował mi z programem.