PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Inne Kurs produkcji muzyki


Angelo SkyLine
05-06-2013, 21:02
Czy miał ktoś styczność z oferowanymi kursami? :>
np.

Produkcja muzyczna od podstaw (DVD) - 0dB.pl (3299515586) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/produkcja-muzyczna-od-podstaw-dvd-0db-pl-i3299515586.html)

http://zakamarkiaudio.pl/kursy

Naucz się tworzyć muzykę | Ableton Live 8 Kursy (http://live-act.pl/kursy/)

lub innymi? :>

Paul Nax
05-06-2013, 22:22
Takie kursy z reguły nie mają sensu naprawdę :)

Raz z ciekawości zajrzałem z kolegą. Chcąc nauczyć się tego co byśmy chcieli musieli byśmy iśc programem 10 miesięcy przy czym płacąc co miesiąc składki :)

Angelo SkyLine
06-06-2013, 13:58
tu jest opłata jednorazowa chyba :P

7clouds
06-06-2013, 17:33
tu jest opłata jednorazowa chyba :P


Chybaaa?
To wrzucasz cos z linkiem na allegro i jeszcze nie wiesz co wrzucasz...?

Angelo SkyLine
06-06-2013, 18:43
no napewno. opłata jest jednorazowa za jeden kurs.
pytam tylko czy ktoś miał styczność z tymi kursami, a nie jakie niosą koszta.

Jacker
06-06-2013, 18:55
Zależy na jakim etapie jesteś bo to są kursy dla bardzo początkujących.
Jeśli dopiero zaczynasz i chcesz w krótkim czasie poznać daw to będzie to raczej przydatne

Matikte
06-06-2013, 21:11
Jestem posiadaczem kursu z zakamarków audio - Miksowanie w DAW - Rock i...

nie mogę powiedzieć złego słowa, dla osób które wiedzą mniej więcej ale chcą dopracować swój miks jest to naprawdę ZAJEBISTY materiał, Igor świetnie tłumaczy każdy element i w przystępny sposób ukazuje różne aspekty miksowania. Naprawdę POLECAM!

nyguss
07-06-2013, 09:14
0dB ich kursy są super głowne kompresja EQ te bardziej zawansowane rzeczy.
Te kusry są mega na YT można zobaczyć tylko ich fragmenty nawet nie wszystkie. Co najważniejsze wiedza od profesjonalistów.

Depox
07-06-2013, 13:27
najlepszym kursem jest youtube... polecam!

Angelo SkyLine
08-06-2013, 11:27
@Depox to napewno :))
ale pytam z ciekawości. bo jestem ciekawy czy jest to może jakoś bardziej profesjonalnie i bardziej rozbudowanie opisane niż w sieci ;))

Jacker
08-06-2013, 18:28
na youtube jest pełno amatorskich tutoriali, więc te płatne powinny być dużo lepsze :P

Damien C
08-06-2013, 21:29
Kupiłem kiedyś na allegro kurs za ponad 50zł. Ogólnie dużo przydatnej wiedzy, jednak pierwsze parę godzin musiałem opuścić, bo były tam same podstawy dla kompletnie początkującego. Druga połowa kursu również zbyt wiele nie wniosła, a nie byłem wtedy jakiś zaawansowany(zreszta do tej pory nie jestem :D). Dużo więcej nauczyłem się z tutoriali na youtube:)

Matikte
08-06-2013, 22:29
Od siebie mogę dodać, że jeśli chodzi o profesjonalizm i merytoryczną stronę kursu to określiłbym je (w przypadku kursu o miksowaniu Rocka na zakamarkach audio) jako skatalogowany i umieszczony w prostej, łatwo przyswajalnej formie zakres cennej wiedzy doświadczonych w tej kategorii realizatorów dźwięku - jeśli ktoś miksuje nagrania szeroko znanych artystów i jest powszechnie "znany" w takim środowisku to nic nowego nie wyniesie - ale jeśli ktoś wie, że brakuje mu do wysoko cenionych producentów to złapie sporo naprawdę pożytecznych nawyków ;)

Angelo SkyLine
08-06-2013, 22:56
czyli myśle że takie coś może mi sie przydać :))
dzięki za odp.
temat do zamknięcia :)