PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Inne Wydanie utworu


Michael Bromber9
27-05-2013, 17:39
Witam wszystkich. Jestem żółtodziobem jeśli chodzi o produkcje muzyki. W zasadzie zajmuję się tym od 2 miesięcy więc proszę o wyrozumiałość, jeśli dla kogoś wyda się to głupie Ostatnimi czasy przesłałem demo tracka "to be there" do kilku wytwórni, ku mojemu zdziwieniu okazało się że jest zainteresowanie aczkolwiek wymagane są poprawki... z tego co przeczytałem to zdaje się że chodzi o kick

tekst wiadomości:

The demo you sent us is very well produced but the beat seems to be off. Please listen to the track again with a metronome, maybe you’ll hear what we hear. You have the beat hitting on the up side instead of the down side I think. If you can hear what we mean and are willing to adjust it then please send us the track with this change again for us to hear.


Track:
https://soundcloud.com/bromberg-michal/michael-bromberg-to-be-there-1

Chętnie poznam waszą opinię oraz mile widziane rady od ludzi doświadczonych w temacie
Dzięki wielkie.
Pozdrawiam

Marcinkiewicz86
27-05-2013, 18:36
Witam!
Moim zdaniem wytwórnia dostrzegła kilka momentów gdzie czesc dźwięków jest poza temptem, nie równo w rytmie, np na początku to pianino się lekko jakby rozjeżdza..
Nie wiem czy track już jest po masteringu? Ja bym troche dopracował miks, tak wg mnie nieco zagłuszana jest perkusja i niektóre brzmienia nawzajem się zagłuszają. No ale skoro label do tej kwestii nie ma zastrzeżeń to tylko musisz sprawdzić tempo i rytm w całym numerze.
Jak gra każdy instrument.

Michael Bromber9
27-05-2013, 20:44
Wielkie dzięki Marcin za rozjaśnienie mi tego :) No tak jak napisałem nie jestem specjalistą zaczynam dopiero. Mi tez wydaje się ze mix powinien być lepszy no ale do tego nie maja zastrzeżeń wiec sam nie wiem. Postaram się coś kombinować... Jeszcze raz dzięki za odpowiedź

Marco Donati
27-05-2013, 21:08
wydaje mi się że nie masz wcale ułożonej linii basowej albo jest ona bardzo nie wyraźna :)