PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Ciekawe Islam w PL ?


.:Franek:.
18-05-2013, 20:27
Witam.

Jak wiecie ostatnio nagłaśniana jest w różnych reportażach Pani, która przekonuje ludzi do zmiany religii, którą podałem w tytule. Co Wy o tym sądzicie? szczerze!, bo ja za cholerę nie jestem zwolennikiem !

Serq
18-05-2013, 21:15
Ja mam swoja religie - wierze w Boga ale nie uznaje kosciola ;) Wszystko inne rowniez odpada... i naprawde wisi mi w co sobie inni wierza ;P Mogą wierzyć nawet w Funkwella że w końcu zrobi coś w innym stylu =)

Zolczi
18-05-2013, 21:27
"Czesc, jestem Tomek, przechodze na islam i jutro wyp***ole swoje dotychczasowe zycie w drobny mak bo dzieki temu bede zbawiony ;)" nie ma kur***a takiej opcji!!! predzej kropne takiego pojeba ktory bedzie mnie do czegos takiego namawial niz sam mialbym sie pozbawic zycia!!


_______________________________________________
Post edytowany przez Moderatora Forum
Powód moderacji:


Wulgaryzmy Panie tutaj nie przejdą :(



_______________________________________________

_Tomek

Peta
19-05-2013, 19:16
Nie ma możliwości aby w najbliższym czasie Pedalstwo, Islam, turasy i inne wynalazki miały większa rację bytu.
To na co się już u nas pozwala to i tak jest za dużo...

.:Franek:.
20-05-2013, 14:57
Czyli mówicie, że nasz kraj nie da się opanować przez tą religie ?

MikePetersky
20-05-2013, 15:33
Nie da się, co jest zasługą typu naszego społeczeństwa, którego nienawidzę w każdym aspekcie poza tym jednym wyjątkiem - trzymamy za mordę ciapatych i innych kolorowych dzięki czemu nie ma u nas takiego syfu i cyrku, jak na Zachodzie, w USA i Skandynawii :)

PS Nie jestem tolerancyjny i według nowoczesnego słownika jestem rasistą - uwarunkowania względem rasy są, pewne rasy mają większe skłonności do niektórych spraw niż inni i czas to wreszcie zrozumieć, a nie powielać tę pier**loną papkę lewackich gniotów głoszących komunistyczne populistyczne hasełka o równości ponad wszystko. NIE. W kwestii większości muzułmanów idę o krok dalej - są to zwierzęta, niewychowane dzikie bydło niedostosowane do życia wśród cywilizowanych ludzi. Nie zmieni się to nigdy. Im później to zrozumiecie, tym bardziej bolesne będzie przebudzenie w społeczeństwie pełnym ciapatego bydła nawracającego niewiernych i kamieniującego wasze matki, siostry, córki i dziewczyny za 'niegodne' ubranie :) Dramatyzuję? Zobaczcie migawki z Francji i Londynu :)

Muzułmanie? Tak, ale tylko ci z Turcji, Zjednoczonych Emiratów Arabskich i pochodzenia Tatarskiego - oni nikomu nie wadzą. Wiem co mówię, w Gdańsku jest słynny meczet. I jednocześnie nigdy tam nic nie wysadzono, a pomorscy muzułmanie to w większości Tatarzy od pokoleń mieszkający w Polsce pracujący wśród nas :) Jedynym pasożytem, który u nas stanowi większe zagrożenie są cyganie. Ale to nie temat na dyskutowanie o tych... Nazywajmy jak chcemy ;)

kellrez
20-05-2013, 16:29
Każdy kto nie jest poprawny politycznie jest rasistą. Osobiście nie dbam o poprawność polityczną..

Kilka pokoleń a wszystko się zmieni na "nowoczesne", obym się mylił.


Może tym razem daruje sobie cytaty z koranu, szkoda że JP II to pocałował.

Mlecyk
20-05-2013, 17:13
Bóg jest jeden.Tylko wiara jest inna.Ja ze swoją mam się bardzo dobrze i nie zmienię jej.

Każdy kto nie jest poprawny politycznie jest rasistą. Osobiście nie dbam o poprawność polityczną..

Kilka pokoleń a wszystko się zmieni na "nowoczesne", obym się mylił.


Może tym razem daruje sobie cytaty z koranu, szkoda że JP II to pocałował.

Podejrzewam że pokolenie naszych dzieci bedzie żyć w świecie który dziś mozemy uważać za postawiony na głowie.Zatrważa mnie to.

Papież to pocałował...dobrze....uszanował wiarę innych.Czy to jest złe? Raczej nie.

.:Franek:.
20-05-2013, 22:00
Właśnie martwi mnie to, żeby nie doszło do tego co jest na zachodzie czyli w szczególności Francja i Anglia z prześwitem Dani gdzie islamiści są u władzy i nasze święta olewają ciepłym moczem, że tak brzydko się wyrażę, a na swoje wydaje w ciul kasy podatnika. Na dodatek nie rozumiem kobiet, które zmieniają wiarę na Islam w końcu one w tej religii nie mają żadnych praw. Na dodatek będąc na emigracji w Holandii słyszałem od samego Pakistana, że uprawiał on stosunek z własną matką i siostrą, a siostra jeszcze z ojcem i tu nasuwa się moje pytanie czy to jest KUR*A normalne, bo za cholerę nie mogę pojąć. Im dalej na zachód nasze piękne i prześliczne kobiety można spotkać właśnie z takimi z tej rasy, a czemu, bo mają kasę, a z czego z zasiłków, bo pracować im się nie chcę, a to się łączy z tym, ze Polki nasze muszą rodzić całą drużynę piłkarską i nie mają w większości nie mówię, że wcale, ale w większość prawa uczyć ich naszej religii i języka.

Peta
21-05-2013, 11:51
Po prostu nie można pozwolić na takie rozprzestrzenienie się tego wszystkiego.
Francja już ma z tym ogromny problem, Niemcy również powoli dają sobie wchodzić na głowę.
Zobaczymy co będzie dalej...

Mlecyk
21-05-2013, 18:47
Ja mam cichą nadzieję że nasze społeczeństwo pozostanie tak zacofane i zaściankowe jak jest,bo tylko to może uchronić nas przed dewiacją społeczną w postaci małżeństw Homoseksualnych,adopcji przez nich dzieci,legalnej aborcji czy rozprzestrzenianiu się islamu.Czy źle nam jest chodzić do kościoła,mieć dziewczynę,żonę,dziecko i rosół w niedzielę????? Moim zdaniem to jest bardzo w porządku.

Nawiązując do praw kobiet w islamie gorąco polecam w przerwie od forum,downloadu muzyki i facebooka:

Spalona żywcem - Souad za | Książki empik.com (http://www.empik.com/spalona-zywcem-souad,prod970053,ksiazka-p)

Najlepsza książka jaką w życiu czytałem.Olejcie gówniane recenzje.Przeczytajcie ja całą....

.:Franek:.
22-05-2013, 02:17
No tak tylko wiesz do Polski weszła Era Justina Bibera. Czyli szalejąca gimbaza udająca dorosłych. Zero odpowiedzialności co raz bardziej szerząca się głupota i myślę, że to też może być wpływ na to, że oleją i nawet nie zauważą kiedy to Islam rozszerzy się po kraju, a ich jest ciężko się pozbyć tym bardziej, że żaden kraj nie ma tak poje...anej konstytucji i władzy u góry jak nasza piękna Polska. W życiu nie byłem rasistą dopóki nie wyjechałem do Holandii do pracy tam wszystko się odmieniło okazała się cała prawda o nich i ich religii i jak chcą dochodzić do władzy w tym kraju. Na prawdę to nie są jakieś przelewki. Cieszy mnie, że granica islamu kończy się na granicy Polsko-Niemieckiej i jak na razie się nie rozszerza i niech tak pozostanie, bo wejdą nam na głowę i wtedy będzie nasz kraj miał problem i niech mi nikt nie pisze, że polskie społeczeństwo jest otwarte na inne religie i kultury.

Malpeczka
23-05-2013, 10:32
W kwestii większości muzułmanów idę o krok dalej - są to zwierzęta, niewychowane dzikie bydło niedostosowane do życia wśród cywilizowanych ludzi.

Potwierdzenie słów MikePeterskiego. Ofiarą tego barbarzyńskiego czynu był żołnierz.
Brutalny mord w Londynie: odcięli głowę maczetą - TVP.INFO (http://tvp.info/informacje/swiat/brutalny-mord-w-londynie-odcieli-glowe-maczeta/11172633)


W Sztokholmie też się dzieje.
Szwecja: Czwarta noc zamieszek w Sztokholmie - fakty.interia.pl (http://fakty.interia.pl/swiat/news-szwecja-czwarta-noc-zamieszek-w-sztokholmie,nId,971958)



Czyli mówicie, że nasz kraj nie da się opanować przez tą religie ?

W najbliższym czasie raczej nie. Jesteśmy mało atrakcyjnym krajem dla muzułmanów pod względem ekonomicznym. W Skandynawii, Wlk Brytanie czy też Francji emigranci mogą liczyć na znacznie atrakcyjniejsze świadczenia socjalne. Religia w Polsce odgrywa też ważniejszą rolę niż w takiej Holandii. Ale kto wie co będzie za parę lat...

Jedno wiem, nie przejmuję się raportami Amnesty International o emigrantach.


Myślę, że ten temat może nam posłużyć do ogólnej dyskusji na temat ,,działalności'' muzułmanów w Europie.

Eleman
23-05-2013, 11:25
Religia to w Polsce podstawa i fundament. Odwracając się od religii katolickiej, która wspiera polskość i tradycję, godzicie się na opanowanie naszego kraju przez Islam.
Innej drogi walki z tą epidemią nie ma, jak właśnie wspieranie katolicyzmu.
W tym momencie ten kto mnie wyzwie od katola, mohera czy fanatyka, nie zdaje sobie sprawy z powagi sytuacji.
Wolę dać 1000 zł na tacę, niż 1 zł w podatkach, to tak żeby jasno określić że nienawidzę polityki, ale nie zamierzam się z tego powodu odwracać od idei i fundamentu prawdziwej polskości - katolicyzmu. Na tym powstała polska tradycja, toteż usuwając to zniszczymy ją w całości, a tym samym zrobimy miejsce dla zepsucia z zachodu, islamu, żydów, i innego złego...

MikePetersky
23-05-2013, 14:14
Pewien internauta ciekawie to ujął w jednym, z komentarzy:
Arabowie Islam Muzułmanie Palestyńczycy Arabowie Islam Muzułmanie... W krajach aktywnie uległych homo-terrorowi szerzy się islamo-terror. Ciekawe prawda?

;)

Mlecyk
23-05-2013, 22:00
Bo się ludziom w dupach poprzewracało z tego dobrobytu.Tam gdzie życie z dnia na dzień jest walka o przetrwanie tak jak u nas nie ma czasu na myślenie o pierdołach takich jak adopcja dzieci przez gejów itp.Musi być trwoga żeby się chciało do Boga a dalej:

Religia to w Polsce podstawa i fundament. Odwracając się od religii katolickiej, która wspiera polskość i tradycję, godzicie się na opanowanie naszego kraju przez Islam.
Innej drogi walki z tą epidemią nie ma, jak właśnie wspieranie katolicyzmu.
W tym momencie ten kto mnie wyzwie od katola, mohera czy fanatyka, nie zdaje sobie sprawy z powagi sytuacji.
Wolę dać 1000 zł na tacę, niż 1 zł w podatkach, to tak żeby jasno określić że nienawidzę polityki, ale nie zamierzam się z tego powodu odwracać od idei i fundamentu prawdziwej polskości - katolicyzmu. Na tym powstała polska tradycja, toteż usuwając to zniszczymy ją w całości, a tym samym zrobimy miejsce dla zepsucia z zachodu, islamu, żydów, i innego złego...

paskudek
24-05-2013, 20:53
Polska może być następna. Po tej akcji w Anglii wydaje mi się ze będzie niezły jubel, Angole potrafią pokazać kto rządzi. U Nas też tak będzie, gorzej z Niemcami, Francją. Zakaz wlotu do Europy tym ciu*om i będzie dobrze ;)

.:Franek:.
24-05-2013, 22:57
No mam nadzieje, że Polska tak łatwo nie odpuści. " Ja wierzę w młodych ludzi ", a przede wszystkim DZIEWCZYNY odpuście sobie ich, bo nie wiecie w co się pchacie.

Eleman
25-05-2013, 08:01
Czy grozi nam faszyzm? (http://wyborcza.pl/1,75248,13956937,Czy_grozi_nam_faszyzm_.html)


O Boże..W Londynie obcięli głowę żołnierzowi czy tam komuś jeszcze na ulicy, w Szwecji płoną samochody....a te ChOOYE z G*wno Prawda pytają, czy przypadkiem nie grozi nam faszyzm....

I jeszcze się pod tym wypowiadają homosie:
"A gdzie miejsce dla GAY-Narodowców ?? Tylko ruch narodowo-socjalistyczny !!!"...
ja pier*ole...

EqualStudio
26-05-2013, 10:06
Czy grozi nam faszyzm? (http://wyborcza.pl/1,75248,13956937,Czy_grozi_nam_faszyzm_.html)


O Boże..W Londynie obcięli głowę żołnierzowi czy tam komuś jeszcze na ulicy, w Szwecji płoną samochody....a te ChOOYE z G*wno Prawda pytają, czy przypadkiem nie grozi nam faszyzm....



ja przestałem czytac jak zobaczyłem "Polska w latach 90. się odrodziła."
Polska miała okazję sie odrodzić.
z resztą, to jest wyborcza, tego sie nie czyta, tym sie w piecu pali.

islam w Polsce? nie sądze. co najwyżej bedzie dochodzić do takich sytacji jak w londynie, ale nie stanie się zagrożeniem dla katolicyzmu.

.:Franek:.
27-05-2013, 22:49
Po prostu nie można doprowadzić do takiego czegoś !

Peta
28-05-2013, 22:04
Po prostu nie można doprowadzić do takiego czegoś !

Dokładnie.

Po prostu
http://img.myepicwall.com/i/2013/05/565db29bd9eca5446503aeee298eb5b7.jpg?1369757605

Sanbit
30-05-2013, 09:09
Religia jest mi obca, ale na Islam w tym kraju nie mam zamiaru patrzeć bezczynnie

conrad_owl
30-05-2013, 21:34
Teraz narzekacie, że żyją z zasiłków i rodzą kupę dzieci. Poczekajcie aż te dzieci dorosną. Jesteśmy ostatnia generacją nim świat się zmieni. Polska? I tak się nie da tu żyć z tymi problemami jakie mamy, na szczęście wracam pomalutku do Szkocji gdzie teraz jestem i tu też ciapatych nie wpuszczają tak ochoczo.

Peta
31-05-2013, 09:23
Teraz narzekacie, że żyją z zasiłków i rodzą kupę dzieci. Poczekajcie aż te dzieci dorosną. Jesteśmy ostatnia generacją nim świat się zmieni. Polska? I tak się nie da tu żyć z tymi problemami jakie mamy, na szczęście wracam pomalutku do Szkocji gdzie teraz jestem i tu też ciapatych nie wpuszczają tak ochoczo.


Żyć się da i o życie trza walczyć. Najłatwiej wyjechać...
Chociaż z drugiej strony nie dziwie się, że ludzie wyjeżdżają za chlebem...
Po prostu Życie.

.:Franek:.
31-05-2013, 09:28
Ja nie mam nic do tego, że ludzie wyjeżdżają za granicę po pracę i za chlebem nie chodzi mi o robotę chodzi mi o to, żeby nasze społeczeństwo zostało czyste i nie naruszone przez innej rasy osoby w wysokim stopniu i mówię tu o religii, bo oni na prawdę nie są przystosowani do życia między ludźmi wychowanych w europie. To, że się nie da u nas żyć to może jest powód tego, że jako tako granica Islamu kończy się na granicy Polsko-Niemieckiej.

Peta
31-05-2013, 09:39
I ta granica niech będzie cały czas. Dla wszystkich lepiej.
Bo najwyżej sam się wysadzę w dzielnicy turasów i pokażemy, że też potrafimy pierdalnąć w kosmos...

Eleman
31-05-2013, 09:49
Wychodzi na to, że już po raz kolejny w historii będziemy ratować Jewropkę przez jakimś zagrożeniem ze wschodu....

MikePetersky
31-05-2013, 12:57
W wyjeżdżaniu za granicę nie widzę nic złego - ktoś ma dość chorego systemu tego kraju, pseudo kapitalistycznego, bo w rzeczywistości lekko ewoluowanego socjalistycznego ustroju i wielu innych rzeczy lub po prostu nie chce tu mieszkać, nie podoba mu się społeczeństwo, to, że tutaj ciągle wszystko 'będzie', wszystko się buduje, od 20 lat te same mordy w sejmie... Nie wszyscy mają na to nerwy ;)

conrad_owl
31-05-2013, 14:03
Żyć się da i o życie trza walczyć. Najłatwiej wyjechać...
Chociaż z drugiej strony nie dziwie się, że ludzie wyjeżdżają za chlebem...
Po prostu Życie.

Żyć czy przeżyć?

Sorry, ostatni rok zmarnowałem (nie żałuję, ale taki wyszedł rozrachunek) na próby życia w kraju. Wiecznie umowy na zlecenia itp. Mam firmę zakładać? Owszem mam pomysł, trochę kapitału, ale dobrze wiem jak to wygląda - dwie firmy wygoniły moją kuzynkę z mężem i siostrę narzeczonej z mężem zagranicę - ci drudzy zwiali przed kredytem, ci pierwsi po prostu musieli zamknąć trzy sklepy.
Wiem, że są ludzie, którzy sobie radzą w kraju, ale mi nie wyszło, a rok na próby to dość. Ledwie wróciłem do Szkocji i mam tu od razu ubezpieczeni, konkretną umowę... co do ciapatych - wszystko da się zwalczyć. Skoro są w Europie - niech zachowują się po europejsku - takie moje zdanie. Swoje zasady mają w swoich krajach.

Black Hawk
31-05-2013, 14:13
Ja mówie nie Islamowi w Polsce!!!!!!

.:Franek:.
01-06-2013, 09:40
co do ciapatych - wszystko da się zwalczyć. Skoro są w Europie - niech zachowują się po europejsku - takie moje zdanie. Swoje zasady mają w swoich krajach.


tak tylko oni wiesz, że nie umieją się dostosować my jakby mamy do nich, bo oni mają tak w religii

.:Franek:.
02-06-2013, 15:19
Zobaczcie sami ludzie !

https://www.facebook.com/photo.php?v=564691760229827&set=vb.558354810863522&type=2&theater

Mlecyk
02-06-2013, 19:03
Zobaczcie sami ludzie !

https://www.facebook.com/photo.php?v=564691760229827&set=vb.558354810863522&type=2&theater


Gdy zobaczyłem "torture of Women" wyłączyłem to.Jestem zbyt wrażliwy jeśli chodzi o "niedolę" kobiet.

Kilka lat temu w Turcji idiota porwał 16 latkę i gwałcił przez 4 dni.Gdy znalazła ich policja Ojciec i brat udusili ją kablem bo była "naruszona"

.:Franek:.
03-06-2013, 12:12
No i to dlatego ludzie nie możemy ich wpuścić do kraju !

slivka91
03-06-2013, 12:30
Mi nie przeszkadzają. Jest chory Islam i zdrowy. Znam paru Islamistów i nie mogę o nich złego powiedzieć. Człowiek taki sam jak niejeden z was czy tam inny. Poglądy religijne... Na zdanie odnośnie Islamu zapracowali "kamikadze" myślący, że trup to hołd. Islamiści szanują poglądy innych z reguły ale są wyjaki jak w każdej innej religii. Że my chrześcijanie to my święci nietykalni. A obie wojny czyj to zapęd?? Islamistów?? Azjatów?? I obecnie też wiele niedobrego dzieje się i to nie tylko z winy radkalnych islamistów ale i katolików i innych wyznawców. Wszyscy chyba znają historię. Do Islamistów trzeba podejść. Fakt żyją w swoim świecie ale też można z nimi spokojnie się dogadać.
Zawsze taki się znajdzie co mu w banie strzeli nawet na swojej okolicy każdy takiego zna ale żeby za błędy paru pajaców gnębić całą religię/ludność... Wyskakujecie z linkami jak tam ludzie są krzywdzeni a zobaczcie co u Nas. Fritz, Breivik (sory za błędy w pisowni nazwisk ale wiadomo o co chodzi), ten tam amerykanin co porywał dziewczyny i trzymał 10 lat w domu, a u nas z podwórka chociażby zabijanie małych dzieci ta Madzia i nie tylko. A ile jest jeszcze takich scen które nie ujrzały i mogących nie ujrzeć światą dziennego.

Podobne teorie jak niektórzy piszą można wymaglować o Polakach za granicą żyjących. Pijaki, puszczalskie i złodzieje. Za to, że ktoś nie potrafi żyć w społeczeństwie mają inni odpowiadać no trochę rozumu ludzie... I szacunku do innych...

Odnośnie wyjazdów za granicę to warto wyjeżdzać. Ceny produktów i usług niemieckie, zarobki nędzne a i perspektywy nędzne. Jeśli chcesz się czegoś dorobić legalnie - to nie w Polsce...

.:Franek:.
03-06-2013, 12:53
Zapraszam Pana/Panią powyżej na zachód to zobaczymy czy nie zmieni zdania na temat Islamistów. Oni zaczynają od dobrego zapoznania się z ludźmi, a za plecami Ci nóż wbiją mówię o typowych ciapakach ! Nie bd miał do nich szacunku !!! nie toleruje bicia kobiet, ruchania przez syna matki lub siostry, ataków terrorystycznych i mówienia, że to ich państwo i, że to my we własnym kraju mamy się do nich dostosować. Więc człowieku zastanów się nad tym co piszesz i zapraszam do takich krajów jak Francja, Niemcy, Wielka Brytania i skandynawskie państwa to zobaczymy czy nie zmienisz zdania. Polak jest rasistą i to nas broni przed takimi ciapackimi wybrykami. Dziękuje tyle z mojej strony, a Tobie radzę się zastanowić, bo islamiści zaczynają od dobrego islamu jak to określiłeś, a później chcą wprowadzać swoje zasady nawet nie zauważysz kiedy, a na dodatek to leniwe dziady są.

Tomek
03-06-2013, 14:52
Taki filmik znalazłem w sieci ; >

f5pvMSwbaY4

.:Franek:.
03-06-2013, 21:45
cała prawda o działaniu islamu Silwooooo!

slivka91
04-06-2013, 06:11
Tak się składa że mieszkam w Niemczech i mam doczynienia z nimi naokrągło i jakoś tego syndromu co piszesz nie widzę. Zdarzają się pojedyncze wybryki ale zaraz ich swoi uciszają. Tak jak u nas. Poza tym, że są zamknięci bardziej w sobie to nie widzę by jakoś dziwnie się zachowywali. Bynajmniej u mnie. Owszem zdarzają się przypadki, że bija gwałcą itd na całym świecie. Strzelasz z przykładami gwałtów itd. a pomyślałeś ile "dookoła komina" takich samych przypadków się zdarza?? A u nas takich nie ma "chrześcijan"?? Takich bogobojnych co chodzą po kościołach co niedziele a i w tygodniu muszą słuchać księdza a w domu tłuczą gwałcą itd. To jest to samo tylko konkretnie ich pokazują na światło dzienne a naszych pod dywan zamiatają. Wszędzie to jest.

Zgadzam się z tym, że jak ktoś jest w obcym państwie/regionie to powienien stosować się do określonych zasad a nie wariować jak świnie przy korycie narzucając swoje schematy.

No i widzisz opisujesz jak to mówisz "ciapaki" (niby o marginesie piszesz) ale przypisujesz to od razu wszystkim. To tak jak przypisać etykietę Polaka - Złodzieja każdemu z Nas. No chyba Ci nie miło z taką etykietą bo ja odróżniam buracki Islam czy buraka polaka itd.od porządnych, kulturalnych ludzi i to uwzględniam. Nie przypisuję marginesu do całości. Wiadomo, że ideałów nie będzie.

Potępiam działania radykałow takich to się zgodzę, że trzeba tępić ale nie kosztem tych którzy tylko wyznają podobną religię czy tam mają taki sam kolor skóry. I tyle w temacie. Zapoznaj się z całością tego co napisałem a nie po kawałkach sypiesz.

Eleman
04-06-2013, 20:22
A ja jestem prawdziwym patriotą, czyli wg mediów "nacjonalistą i faszystą".....
I owszem, uważam że jesteśmy lepsi od ciapatych.
I tu nie chodzi o rozsądzanie kto gwałci a kto nie.
Po prostu oni nie są polakami, więc nie powinno się pozwalać, by ssali mleko naszej ojczyzny, matki Polski.
Do siebie wracać, i jak tam chcecie, to w Arabii "róbta co chceta", nie obchodzi mnie to, dopóty nie wejdziecie do Polski.
I to nie w imię jakiejś świętej wojny czy coś, na krucjatę iść nie zamierzam.
To wszystko w imię przykazania "Czcij ojca swego i matkę swoją...ojczyznę również".

paskudek
04-06-2013, 20:43
Polecam zobaczyć całe. Przeraża mnie ich tok myślenia...
Islam w Niemczech # Turcy w Niemczech 1 z 5 # polskie napisy - YouTube

Mion
09-06-2013, 12:25
Islam w PL? Nigdy w życiu. Nie wolno pozwolić aby te spaczone przez ich 'religię' śmiecie najechały Nasz kraj.

Niegdyś głos w tej sprawie zabrał Profesor Wolniewicz, zapewne wielu z Was widziało ten wywiad, nie mniej jednak oglądając go ostatnio zwróciłem uwagę na coś, o czym mówił ost Mariusz Max Kolonko.

Tutaj wywiad dla przypomnienia:

Profesor Bogusław Wolniewicz NIE ISLAMOWI! - YouTube

Moje małe spostrzeżenie, jak media starają się manipulować.

3:22- Dziennikarka:"Ale nie wszyscy muzułmani są tacy
3:23- Profesor Wolniewicz: "Ale wszyscy terroryści są muzułmanami"

Przez cały wywiad Wolniewicz ich neguje, mimo to na koniec Dziennikarka mówi:
5:54- "Ale jednak nie wszyscy terroryści są muzułmanami, sam Pan profesor przyznał", po czym w 6:20: "Ale oczywiście nie wszyscy muzułmanie to terroryści"

Przypadek? Nie ; )

Pamiętacie filmik, który ostatnio krążył po sieci z niejakim czarnoskórym muzułmanem, który wraz ze swoim kompanem na jednej z ulic Londynu zaatakowali i zamordowali Brytyjskiego żołnierza?
W połowie tego filmiku dokonano cięcia, innymi słowy - zmanipulowano to nagranie.
Co było w trakcie? Otóż ten zwyrodnialec mówił o Koranie, który nawołuje to morderstwa.

To pokazuje, jak Ci ludzie mają spaczone mózgi. Zero zasad moralnych, a czysta psychoza.

arczi314
09-06-2013, 22:59
ja wychowalem sie w wierze rzymskokatolickiej czyli jestem katolikiem
prosze poczytajcie
Papież Jan Paweł: przebaczcie winy Kościoła

Papież Jan Paweł II w historycznej homilii wygłoszonej w niedzielę, w Dzień Przebaczenia, "prosił pokornie o przebaczenie" win, jakich chrześcijanie i Kościół dopuścili się w ciągu wieków wobec wyznawców innych religii. Wśród najcięższych grzechów Kościoła papież, który celebrował mszę w bazylice św. Piotra, wymienił podziały wśród chrześcijan, wojny religijne, nieufność i nietolerancję wobec innych kultur i religii. "Przebaczamy i prosimy o przebaczenie" - mówił Jan Paweł II. "Nawet jeśli sami nie ponosimy winy za grzechy przeszłości, bierzemy na siebie ciężar win popełnionych przez naszych przodków" - dodał. Kościół - jak podkreślił papież - "wyznaje też winy naszych współczesnych wyznawców, za które czuje się odpowiedzialny". W homilii papież nie odniósł się do konkretnych grup chrześcijan bądź momentów w historii Kościoła. Niedzielna liturgia i samo kazanie stanowiły ukoronowanie wysiłków, jakie od lat podejmował Jan Paweł II, aby przygotować Kościół do "wyznania win" i "oczyszczenia pamięci" u progu trzeciego tysiąclecia chrześcijaństwa. Uroczystości Dnia Przebaczenia z okazji Jubileuszu 2000 lat chrześcijaństwa zaczęły się od procesji poprowadzonej przez papieża i kardynałów. Zakończyły się przed słynną figurą Piety Michała Anioła w bazylice św. Piotra. Modlitwa przed figurą Matki Boskiej z Synem zdjętym z Krzyża była prośbą o przebaczenie win wszystkich wyznawców Kościoła. Papież, w fioletowych szatach liturgicznych, był w stosunkowo dobrej formie, mówił mocnym głosem. W liturgicznej "mea culpa" uczestniczyło pięciu kardynałów i dwóch biskupów kurii rzymskiej. Każdy z nich wymieniał grzechy Kościoła i chrześcijan, a papież za każdym razem prosił Boga o przebaczenie. Kardynał Joseph Ratzinger, prefekt watykańskiej Kongregacji Nauki Wiary (dawne Święte Oficjum), wezwał papieża i dziesięć tysięcy duchownych i pielgrzymów zgromadzonych w bazylice do wyznania "grzechów popełnionych w imię prawdy". Wymienił metody ewangelizacji, wyprawy krzyżowe i działalność Inkwizycji. "W niektórych epokach dziejów chrześcijanie przyzwalali czasem na praktykę nietolerancji i nie kierowali się przykazaniem miłości, oszpecając przez to oblicze Kościoła (...) Okaż miłosierdzie swoim grzesznym synom" - prosił papież. Inny ciężki grzech wymieniony przez Jana Pawła II to podział chrześcijan - Wielka Schizma i Reformacja. Grzechy te określa się jako naruszenie jedności ciała Chrystusa. Modlitwę o przebaczenie za grzechy przeciwko Żydom odczytał kardynał Edward Cassidy. "Módlmy się, żeby - wspominając cierpienia ludu Izraela w ciągu dziejów - chrześcijanie wyznali grzechy, jakie niemało z nich popełniło przeciwko ludowi Przymierza". Papież po chwili cichej modlitwy dodał w tym miejscu od siebie: "Bolejemy głęboko nad postępowaniem tych, którzy w ciągu dziejów przysporzyli cierpień tym Twoim synom, a prosząc Cię o przebaczenie, pragniemy tworzyć stałą więź prawdziwego braterstwa z ludem Przymierza". Ani Cassidy, ani papież nie wymienili szczegółowo win wobec Żydów. Z wcześniejszych wypowiedzi Jana Pawła II, jak choćby w rzymskiej synagodze w 1986 roku, wynika, że za grzechy w stosunku do Izraela uznaje otwartą wrogość wielu chrześcijan wobec tego narodu i niedostateczne przeciwstawienie się zagładzie Żydów podczas II wojny światowej. Kolejną częścią modlitwy powszechnej było wyznanie win przeciw miłości, pokojowi, prawom narodów oraz godności kultur i religii. To prośba o przebaczenie za pychę, nienawiść, żądzę panowania nad innymi i niechęć wobec wyznawców innych religii oraz słabszych grup społecznych. Następnie papież prosił o przebaczenie za dyskryminację kobiet. "Módlmy się za kobiety tak często poniżane i dyskryminowane, i uznajmy, że istnieją formy biernego przyzwolenia, za które winę ponosili również chrześcijanie" - mówił. Ostatnia część papieskiego mea culpa - to grzechy wobec podstawowych praw człowieka. Ta część modlitwy dotyczyła przede wszystkim czasów współczesnych. Papież nawiązał do spraw tak często przez niego potępianych, jak obojętność na los najuboższych i prześladowanych oraz do aborcji. "Ileż razy także chrześcijanie nie rozpoznali Ciebie (Boże) wśród tych, co cierpią głód, pragnienie i nagość, prześladowanych i uwięzionych, pozbawionych wszelkich możliwości samoobrony, zwłaszcza w początkowym okresie życia" - powiedział Jan Paweł II. Na zakończenie modlitwy powszechnej jako znak skruchy papież objął i ucałował krzyż. Ten krucyfiks z kościoła San Marcello, pochodzący z XIV wieku, był najważniejszym symbolem uroczystości. Od XVII wieku krzyż ten stał się nieodłącznym elementem obchodów Roku Świętego. Od 1962 roku nie był jednak wystawiany, ponieważ przechodził renowację. Podczas niedzielnych uroczystości krzyż przypominał, że wyznanie win i prośba o przebaczenie skierowane są przede wszystkim do Stwórcy. Po każdej z siedmiu części modlitwy powszechnej przed krzyżem zapalała się lampka. Rzecznik Watykanu Joaquin Navarro-Valls powiedział, że papież "prosił o wybaczenie Boga, nie zaś poszczególne grupy, które ucierpiały z winy chrześcijan".

Kościół prosi o przebaczenie win

Podczas uroczystości obchodzonego przez Kościół katolicki Dnia Przebaczenia papież Jan Paweł Drugi poprosił o przebaczenie win, jakich dopuścili się członkowie Kościoła. Główne winy to: głoszenie ewangelii przy użyciu przemocy, czyli Inkwizyja i krucjaty, niechęć wobec żydów, podziały wśród chrześcijan oraz łamanie praw człowieka, w tym przede wszystkim praw kobiety. Była to pierwsza taka deklaracja w dziejach kościoła. Żaden kościół jako instytucja nie prosił dotychczas o przebaczenie. Podczas Mszy świętej, odprawionej w bazylice świętego Piotra, Jan Paweł Drugi przyznał, że współczesny Kościół też nie jest wolny od błędów. Za winy dnia dzisiejszego uznał ateizm, obojętność religijną, sekularyzację, relatywizm etyczny, łamanie prawa do życia i brak zainteresowania ubóstwem wielu krajów. "Przepraszamy i prosimy o przebaczenie!" - powiedział Jan Paweł Drugi. Izraelczycy przyjęli prośbę papieża o przebaczenie win chrześcijan wobec żydów, nadal oczekują jednak oficjalnego potępienia przez Kościół milczenia papieża Piusa XII wobec holocaustu.Profesor Szewach Weiss - przewodniczący Rady Instytutu Pamięci Yad Vashem wyraził nadzieję, że papież podczas rozpoczynającej się za tydzień pielgrzymki do Ziemi świętej wyrazi skruchę za podsycanie przez Kościół nastrojów antysemickich. (IAR)

Tomek
14-06-2013, 18:59
Polecam. Film powstał w 2008 roku ale teraz jest dopiero realny i pokazuje na czym "stoimy"

K5FuE5Wcv7o

Kameleon
14-06-2013, 19:58
Tak się składa że mieszkam w Niemczech i mam doczynienia z nimi naokrągło i jakoś tego syndromu co piszesz nie widzę. Zdarzają się pojedyncze wybryki ale zaraz ich swoi uciszają. Tak jak u nas. Poza tym, że są zamknięci bardziej w sobie to nie widzę by jakoś dziwnie się zachowywali. Bynajmniej u mnie. Owszem zdarzają się przypadki, że bija gwałcą itd na całym świecie. Strzelasz z przykładami gwałtów itd. a pomyślałeś ile "dookoła komina" takich samych przypadków się zdarza?? A u nas takich nie ma "chrześcijan"?? Takich bogobojnych co chodzą po kościołach co niedziele a i w tygodniu muszą słuchać księdza a w domu tłuczą gwałcą itd. To jest to samo tylko konkretnie ich pokazują na światło dzienne a naszych pod dywan zamiatają. Wszędzie to jest.

Zgadzam się z tym, że jak ktoś jest w obcym państwie/regionie to powienien stosować się do określonych zasad a nie wariować jak świnie przy korycie narzucając swoje schematy.

No i widzisz opisujesz jak to mówisz "ciapaki" (niby o marginesie piszesz) ale przypisujesz to od razu wszystkim. To tak jak przypisać etykietę Polaka - Złodzieja każdemu z Nas. No chyba Ci nie miło z taką etykietą bo ja odróżniam buracki Islam czy buraka polaka itd.od porządnych, kulturalnych ludzi i to uwzględniam. Nie przypisuję marginesu do całości. Wiadomo, że ideałów nie będzie.

Potępiam działania radykałow takich to się zgodzę, że trzeba tępić ale nie kosztem tych którzy tylko wyznają podobną religię czy tam mają taki sam kolor skóry. I tyle w temacie. Zapoznaj się z całością tego co napisałem a nie po kawałkach sypiesz.

Po części zgadzam się z kolegą. Łącznie mieszkam w Niemczech ponad rok i nieco widziałem... może nie tyle widziałem co doświadczyłem, bo kilkaset metrów dalej Turek zabił swoją żonę (kilkanaście ciosów w klatkę piersiową). Jasne, że nie należy dzielić ludzi wg religii, ale w tym przypadku często to właśnie ona wywiera negatywne oddziaływanie w postaci nawoływania do zabójstwa, gwałtu czy pobić (nawiązanie do kobiet w Koranie). Będąc tutaj, we Frankfurcie spotkałem wiele osób, zarówno Niemców jak i różnej narodowości islamistów i mogę jedynie potwierdzić, że NIE KAŻDY "ciapaty" to negatywny człowiek. Wszystko zależy od natury człowieka i przede wszystkim tego, czy przywiązuje on większą uwagę do swojej religii czy też nie. Tutaj wracamy do punktu wyjścia, bo (nie obrażając nikogo, a stwierdzając jedynie fakty) ich religia jest po prostu chora! Wiele osób o tym pisało, ale najbardziej martwi mnie fakt, że z tą plagą ani Niemcy ani reszta krajów zachodu sobie po prostu nie radzi. Zmiany w szkolnictwie, budowa meczetów i coraz to większe "udziały" muzułmanów w życiu publicznym, co doprowadza do jeszcze większej emigracji do Europy. "Przyjeżdżaj tutaj, żyje nam się lepiej, powoli wprowadzamy swoje zasady, wkrótce opanujemy całą Europę" - mniej więcej tak to pewnie wygląda. Przykry jest również fakt traktowania kobiet, a dodatkowo ich przekonań. Wczoraj upał, 32 stopnie, a one w tych łachmanach... tylko oczy widać. Rozumiem, że one wierzą w swoją religię tak jak większość z nas w nauczanie i 'zasady' Jezusa, ale niestety... ich religia nie jest normalna.

Trochę zboczyłem z tematu opisując obecną sytuację, ale generalizując: islamizacji Europy mówię nie. Niestety to tylko forum, które służy do wymiany zdań, ale już teraz widzę, że jest źle, bardzo źle! Nie wiem jak to wygląda w Holandii, Belgii, Anglii czy Francji, ale czytałem, że jeszcze gorzej, a skoro tutaj tak jest to nie wyobrażam sobie co jest w krajach, które wymieniłem wyżej.

Ktoś dobrze napisał, że jedynym plusem rasistowskiego zachowania Polaków jest brak szacunku do islamistów, bo jedynie to może zahamować ich emigrację do Polski. Zarobki i standardy życia w naszym kraju również ich nie zachęcają, a na zmianę się nie zanosi, więc póki co możemy być spokojni. Co będzie dalej? Nie wiem, ale tak jak kiedyś już z pewnością nie będzie ;/

.:Franek:.
15-06-2013, 09:28
Kameleon nie sądzisz, ze to może być zapowiedź może tutaj przesadzę, a raczej na pewno " III wojny światowej ", która znowu rozpocznie się w Europie i bd to wojna religijna, bo coś mi się nie wydaje, że My "biali i chrześcijanie" tak lekką ręką w ostateczności oddamy to co mamy od kilkuset lat czyli nasze ziemie zasady i religie. Jakby nie patrząc wojsko i inne mundurówki w PL czy innych krajach europy zachodniej są w rękach nas. Ich zachowanie dąży do tego, że to może stać się realne. Polska jest rasistowskim krajem i to nas chroni, bo oni bardzo dobrze wiedzą za granicą w Anglii, Niemczech, Holandii tam gdzie nas najwięcej, że z Polakami lepiej nie zadzierać. Jakby chcieli coś zdziałać w PL to myślę, że szybko na mydło by ich przerobili. Kraj XXI wieku ok, ale ich religia nie obrażając na prawdę jest chora i nie wyobrażam sobie i jako rodowity polak nie życzę sobie ich w naszym kraju i nie obchodzi mnie to, że Polska to wolny kraj dla innych religii dla tej mówię stanowcze NIE !!!!! i mam gdzieś czy to się komuś podoba czy nie. Pracowałem w Holandii wiem co to mieć z nimi doczynienia. Zero higieny, a jedzenia od nich po prostu nie polecam.