PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Martin Garrix - Holandia


_Patryk
12-05-2013, 13:28
http://www.iv.pl/images/55768922769481379324.jpg

Martin Garrix, znany prywatnie jako Martijn Garritsen przyszedł na świat 14 maja 1996 roku w Amsterdamie. Jest na chwilę obecną najmłodszym producentem który podpisał kontrakt z labelem Spinnin Records pod którego szyldem wydaje oraz menagement'em MusicAllStars. Jest również najmłodszym DJem który zagrał w legendarnym klubie Privilege na Ibizie. Po oficjalnym remixie "Your Body" Christiny Aguilery jego kariera rozpoczęła się na dobre.

Kolaboracja z Sidneyem Samsonem czyli numerek "Torrent" zyskała aprobatę samego Tiesta co w efekcie dało mu szansę udziału na festiwalu "Mysteryland" oraz holenderskim feście "Don't Let Daddy Know" z takimi artystami jak Sean Paul, Nicki Minaj, Diplo czy Steve Aoki.

Jest laureatem nagrody radia SLAM!FM - DJ Talent Of The Year Award którą otrzymał za remix dla Aguilery.

Preferowane przez niego gatunki muzyczne to obecnie głównie electro-house, dutch house.

Prowadzi swoje własne radiowe show pod nazwą Martin Garrix Show :)



Martin Garrix & TV Noise - Just Some Loops

http://soundcloud.com/martingarrix/martin-garrix-tv-noise-just-some-loops

Sidney Samson & Martin Garrix - Torrent

https://soundcloud.com/musical-freedom/sidney-samson-martin-garrix-1

Martin Garrix, Jay Hardway - Error 404

https://soundcloud.com/hank-ho-1/martin-garrix-jay-hardway

Julian Jordan & Martin Garrix - BFAM

https://soundcloud.com/martingarrix/julian-jordan-martin-garrix-1

Christina Aguilera - Your Body (Martin Garrix Remix)

https://soundcloud.com/martingarrix/christina-aguilera-your-body-1

PatosMusic
12-05-2013, 15:48
2 lata młodszy ode mnie gówniarz, a już takie sukcesy.
Holendrzy tam swoich umieją dopieścić

ka96rol
12-05-2013, 15:49
Ja kojarzę go głownie z utwory BFAM, który zmiótł mnie z nóg.
Chłop ma ciekawe remixy, warto o nim pamiętać, bo mogą być z niego ludzie, a jest z mojego wieku, także wszystko przed nim!


P.S
Just some loops też niszczy jaja!


Dzięki za temat ;)

Anjunadave
12-05-2013, 20:45
ja pierdziele, 17 lat i juz support od Tiesto :D

MikePetersky
12-05-2013, 21:45
Tak sobie patrzę na jego datę urodzenia, utwory, sukcesy, jeszcze raz datę urodzenia i... Ale się zdołowałem XD

Inferno96
13-05-2013, 08:56
Torrent w podcascie Hardwella massive track :] Młody z tego samego wielku co ja a juz takie sukcesy gratulować ;P

Santa Clau5
13-05-2013, 16:01
Teraz jest już wielki szum wokół niego, mam nadzieje, że z biegiem lat, będzie wybijać sie coraz wyżej i dla kasy nie odejdzie w komerche :)
pis :piwo:

Curzyt
25-05-2013, 14:41
Jego Animals bedzie eventowym sztosem :D

Dawid92
25-05-2013, 14:56
Pochodzenie zobowiązuje.
Będzie jednym z najlepszych na świecie.

FiMaz
25-05-2013, 22:05
Odkąd usłyszałem BFAM zawsze sprawdzam nowości od niego. Jedyne co mogę powiedzieć to pozazdrościć chłopakowi skillsów.

Maite Radar
26-05-2013, 11:32
Jego Animals bedzie eventowym sztosem :D
Dokładnie, nic dodać, nic ując! :)

Gaalikk
25-06-2013, 20:23
Pokazuje, ze nie potrzebuje kolaboracji z doswiadczonymi artystami aby stworzyc swietny kawalek.

Czuje, ze jesli sie mocniej wybije to szybko ze szczytu nie zejdzie :)

Major XD
25-06-2013, 21:24
wiek mnie rozwalił ale to Holender wiec czego sie spodziewac to fabyka bangerowcow:)

aegonixy
26-06-2013, 15:56
Niesamowity jest!
Bo Holendrzy są spoko!:)

Allen Waleys
26-06-2013, 18:49
Teraz jest już wielki szum wokół niego, mam nadzieje, że z biegiem lat, będzie wybijać sie coraz wyżej i dla kasy nie odejdzie w komerche :)
pis :piwo:

Mam też taką nadzieję. Jedynie co to Just Some Loops mi podchodzi, Animals mniej, ale i tak czuję że będą z niego ludzie. A Madeon to nie jest młodszy od niego ? ;>

Paul Surety
26-06-2013, 20:10
To je Holandia... Niesamowity producent.

Gaalikk
27-06-2013, 00:01
Mam też taką nadzieję. Jedynie co to Just Some Loops mi podchodzi, Animals mniej, ale i tak czuję że będą z niego ludzie. A Madeon to nie jest młodszy od niego ? ;>

Madeon jest 2 lata starszy.

szymek94
14-10-2013, 13:38
Animals - totalnie mnie powala ! Ten gościu jest najlepszym producentem :serce:.
A jego remix Project T (Martin Garrix Remix) - czysta poezja :wub:.

Czarny Lulek
11-11-2013, 11:02
Tak sobie patrzę na jego datę urodzenia, utwory, sukcesy, jeszcze raz datę urodzenia i... Ale się zdołowałem XD

Ja mialem to samo, przeszperalem troche net i KU WIELKIEMU ZDZIWIENIU (hehe) napotkalem duzo wzmianek o robocie Marteena Volwerka (ghost producera ponad polowy tych "gwiazd" EDMu)... ;)

Paskal
11-11-2013, 11:21
Sztucznie promowany i promowany i to wszystko za jeden słabo zrobiony utwór. Mam nadzieje, że szybko ludzie o nim zapomną. Dla mnie jego twórczość jest na równi z Pitbullem. On jest taką Katy Perry tylko, że w muzyce elektronicznej. Wytwór masowy na potrzeby komercji.

Pixik
11-11-2013, 11:35
Animals - totalnie mnie powala ! Ten gościu jest najlepszym producentem :serce:.
A jego remix Project T (Martin Garrix Remix) - czysta poezja :wub:.

Czym jest? Najlepszym producentem? A to taki status można osiągnąć w pół roku?
Jest dobry, choć nie do końca rozumiem popularność np. Animals-fakt nuta ciekawa, dosyć dobra ale jak się ma np. Do Atomu albo Epic? Bo wg. mnie średniawo.
Lepiej oczywiście, że internety jarają się Animals niż Weekendem ale to zapewne chwilowe.

Gaalikk
11-11-2013, 11:46
Zobaczymy jak sie rozwinie jego kariera. Na razie wydaje tracki na fali popularnosci i przez jakis czas to bedzie sie sprawdzac. Oczywiscie zycze mu jak najlepiej, niech pokaze, ze nie jest chlopaczkiem wypromowanym na produkcjach ghost'ow :)

kozaktm
15-11-2013, 10:46
BFAM i Animals leci rowno po bandach. Ja tam lubie goscia.
Choc nie chce wierzyc mi sie, ze w tym wieku sam do wszystkiego doszedl.
Swoja droga niech sie wzbija wyzej. :)
A co do ghostow, ciezko zaufac EDM producentow juz od paru lat..
Jedynie co do Deadmau5a moge byc pewny..

kris_soldier
18-01-2014, 22:19
Garrix przede wszystkim ukończył bardzo prestiżową 3-4 letnią szkołę muzyczną, wraz z Julianem Jordanem.
Chłopak ma swój styl, i mi się to bardzo podoba! pewnie nawet nie wiecie, że "Gamer" od Bassjackers to utwór z udziałem Garrixa - jako 'GRX" ;D
ERRO404 zwala z nóg, a Wizard to po prostu bomba!
Spoko koleś.

MikePetersky
14-04-2014, 21:43
O cholera, patrzcie co znalazłem...

Martin Garrix, własc. Izaak Garedbaum (ur. 3 lipca 1990 w Tel Awiwie) - izraelski mason i działacz tajnych organizacji działających w celu demoralizacji młodzieży oraz wypełniania planu Alberta Pickea. Od 2012 roku występuje pod pseudonimem Martin Garrix i podaje się za 17 latka. w rzeczywistości dzięki młodemu wyglądowi zgrabnie ukrywa swoje żydowskie pochodzenie i wiek (w lipcu kończy 24 lata).

Według badań Thomasa Hawkinsa, amerykańskiego specjalisty od fal dźwiękowych i kodowania muzyki jego utwory silnie działają na zmysły i odtwarzane wspak zawierają niezbezpieczne treści, które mogą warunkować zmiany zachowań, nastroju, a nawet poglądów osobistych u słuchaczy. Najbardziej naszpikowany tajemniczą wiązką dźwiękową jest słynny utwór Animals, który tak ochoczo był grany przez młodzież i nie tylko w ostatnim roku.

Nie zastanawiało was, że tak nagle się on tak pojawił? Nabraliście się na tę bajeczkę, że niby jest młodym utalentowanym, ot tak, Holendrem? Wszyscy poddaliście się masońskiej manipulacji. Radzę natychmiast przestać słuchać jego muzyki, która ma destruktywne działanie na wasze umysły.

Martin Garrix jest sprytnym synem żydowskiego bankiera i czołowego kapłana izraelskich illuminatów. Są tajne nagrania, gdzie Garrix śmieje się z naiwnego 'bydła', które łyknęło bajeczkę o jego życiorysie. W marcu powstała strona, która wyjawniła prawdę o Garrixie, ale została ona niezwłocznie usnięta, a jej autor, Rosjanin, zaginał bez śladu. Przypadek?

Garrix w swoich utworach szyfruje poglądy o talmudzie, gdzie głosi rasę żydowskich panów nadludzi, a także koduje informacje o zakonie illuminatów i - co gorsza - podobno w jego kolejnym singlu, który zostanie wydany po utworze Tremor, zakodował datę wybuchu III Wojny Światowej, którą illuminaci ustalili już w zeszłym stuleciu.

Wystrzegajcie się tego niebezpiecznego człowieka, manipuluje on umysłami i wypełnia zadania tak samo, jak inne cudownie wypromowane 'z nikąd' gwiazdki jak Lady Gaga czy Rihanna!

Wklejcie to gdzie możecie i ostrzeżcie zanim będzie za późno!

10 kwietnia 2014, anonimowy przerażony obywatel...

Grubo...

PatosMusic
14-04-2014, 23:23
10 kwietnia przypadek?
Jeżeli ktoś narzekał że muzyka tego gościa nie ma żadnego przekazu, to teraz na pewno będzie mógł spacerować z uśmiechem na ustach.

cobrato
15-04-2014, 11:43
O cholera, patrzcie co znalazłem...



Grubo...


HAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA leże, kwicze, pluje nie moge HAHAHAHAHAHAHAHAHh :D

Sowinho
16-04-2014, 17:27
A ja powiem tak , że początek kariery ma rewelacyjny ! Złych utworów nie robi i mam nadzieję , że woda sodowa mu nie strzeli do głowy , bo w tym wieku zapowiada się ,że może coś z niego być w przyszłości pożytecznego :)

Monte
16-04-2014, 18:25
No spójrzcie tylko na to. Już od samego początku słychać, że to ma zniewolić mózgi.
Martin Garrix - Animals (Original Mix) [TVG Reverse] - YouTube
http://www.youtube.com/watch?v=9xGKWg-Dja4

Uciex
16-04-2014, 19:45
Na pewno Animals to chodziło mu, że są to ludzie innej narodowości niż żydowska. Matko boska!!! Do bunkrów! :D

A tak poważnie już mówiąc to skoro byłaby to prawda, to cała scena producentów muzycznych którzy tworzą big roomy to musieli by być masoni, żydzi i illuminaci, bo Animals opiera się wzorowo na wzorach muzyki big room.
Śmieszy mnie trochę ilość thanksów pod tamtym postem :D

FireEye
17-04-2014, 17:59
Śmieszy mnie trochę ilość thanksów pod tamtym postem :D
Dlaczego Cię to śmieszy? Chyba nie pomyślałeś, że wszyscy thanksujący uwierzyli w tą informację? :)

Uciex
17-04-2014, 18:10
Dlaczego Cię to śmieszy? Chyba nie pomyślałeś, że wszyscy thanksujący uwierzyli w tą informację? :)
Kto tam wie ile thanksujących (nie) uwierzyło w tą informację. Taką ironię ciężko wyhaczyć, gdy tak poważnie brzmi post :P

stacher91
22-04-2014, 11:34
oprócz animals nic sie mi jego jakos nie spodobało. Jakos sie nie podniecam nim . Tylko początek miał dobry a tak to bez żadnej rewelki

denio39
23-04-2014, 18:19
Heheh nie czytałem do końca wszystkich komentarzy ale PAN GARRIX NIE JEST NAJMŁODSZĄ ODOBĄ KTÓRA MA KONTRAKT Z SPINNIN' SĄ NIMI MNI. ERIK ARBORES

ᵴнᴀᴘоᴠ1996
28-04-2014, 19:02
Jak dla mnie Garrix to młody diament, a z jego utworów na przełomie 2013/2014 roku najbardziej podeszły mi Tremor, Animals i Proxy, co do Helicoptera i Wizarda to się nie wypowiem...

Shake Beatz
27-06-2014, 19:21
Jakoś nie podobają mi się jego kawałki :)
Ma chłopak talent w tak młodym wieku a już sporo osiągnął :)
Jednak jego twórczość to nie dla mnie ;)

SebaPok
24-08-2014, 16:23
Super umiejętności, wielki talent oby dalej rozwijał się taj jak do tej pory super kawałki wielkie hity na koncie, mega DJ

Monte
29-11-2014, 01:52
Nie wiem czy słyszeliście Animals, Wizard, Helicopter, Proxy, Tremor w jednym, ale warto zobaczyć :D

watch?v=7ra6_8WilqE

Size Matters
30-11-2014, 17:59
Na jedym proju :D

olenkaxx
23-12-2014, 23:34
tylko pogratulować sukcesu ;) chłopak talent ma.Co prawda "Animals" i "Wizard" nie podeszło mi to jednak po odsłuchaniu jego setów z Tomorrowland czy nawet AMF są niezłe. "Tremor" z DV&LM zwala z nóg, a po obejrzeniu "Martin Garrix Show Ep1" stwierdzam jak jedem pan "To jest przyszłość". Mimo że młodszy ode mnie ma mega talent ;)

Jenes1312
28-05-2015, 17:20
Garrix ma w planach na przyszły rok wydać swój debiutancki album! :D

EDM.com - The Latest Electronic Dance Music News, Reviews & Artist Releases (http://edm.com/articles/2015-05-27/martin-garrix-edc-new-york-interview-2015)