PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Dźwięk If I lose myself (Alesso remix)


Melwis
05-05-2013, 22:14
Witam wszystkich,chciałbym wiedzieć czy ktokolwiek z was ma pojęcie jak zrobić taki lead i gitarę(nie mam pojęcia jaka to jest ale bardzo wyraźnie ją slychać) brzmi jak taka żyleta :D

wolałbym nie widzieć odpowiedzi typu próbuj pokręcić bo zbyt dużo razy próbowałem już chociażby osiągnąć taką wibracje dzwieku

OOevVQwQ-LM

Rob Dire
05-05-2013, 22:32
chodzi ci o tę co jest w tle? poprostu ułóż gitarę tak: Na jedno uderzenie stopy masz 4 kratki, więc będzie to X,X D D (gdzie x to puste gdzie d to dźwięk)

Matikte
05-05-2013, 22:39
Lead to według mnie jakieś smyczki :) Być może syntetyczne albo zlayerowane ale na każdym sprzęcie w domu słyszę smyczki.


A ta "żyleta" to standardowy bass na sidechainie wykorzystany m.in. w Alesso - Calling :) Cały czas to samo, bardzo nudny koleś ;/

Melwis
05-05-2013, 22:58
może i nudny :d ale jak dla mnie to ten bass zupelnie inaczej brzmi niz w calling np. ale fakt,ze w jego kazdym kawalku chodzi tak samo bass :D jesli jest standardowy to jak skrecic ? :)

Rob Dire,czyli gitarka dwie szesnastki,dwie przerwy i tak w kolko ? myslalem wczesniej ze same osemki tam chodzą tylko pod sidechainem tak młóci,aa wiesz moze jak wlasnie taka gitarke zrobic ? lub czy jakas wtyka posiada przyblizone brzmienie lub preseta w ewentualnosci ( tak ta w tle,wydaje sie pelnic glowna role tuz po motywie)

Rob Dire
06-05-2013, 01:38
Hmm niestety nie wiem co to za barwa, szczerze mówiąc nigdy się nad tym nie głowiłem. Ale zaraz przyjdzie Marcinkiewicz, on pewnie wie, pozdro