PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Sport Bunt Stadionów


Peta
29-04-2013, 18:13
Moi drodzy.
Udostępniam wam najnowszy film Mariusza Plisa pt "Bunt Stadionów"
Naprawdę warto obejrzeć i na pewno co niektórym otworzą się oczy na prawdę, na to jak funkcjonuje świat kibicowski.


Usłyszymy między innymi odpowiedzi na pytania, czego niektórzy, zwykli ludzie nie wiedzą o kibicach piłkarskich, jak to możliwe, że środowiska kibicowskie starły się ostatnio w ostrej walce z rządem i mainstreamowymi mediami. Odpowiedzi na te i inne pytania stają się podstawą do zadania szerszych pytań o kształt polskiej debaty publicznej oraz kto i jak ją kreuje. O to, co wolno a czego nie wolno powiedzieć we współczesnej Polsce.

http://www.up.4clubbers.pl/out.php/i36351_111.jpg

avM3xQVTFus


Oczywiście zachęcam również do zakupu filmu. Film wspiera wiele akcji, które my jako kibice tworzymy. Wspieram akcje więc kupuję.



Zamieniam linki ponieważ ten co dodałeś został usunięty

_Tomek

_Tomek_
01-05-2013, 11:06
właśnie miałem dodawać, oglądałem przed wczoraj ten film i powiem Wam że przez pierwsze 15 minut miałem przysłowiowe "świeczki w oczach"
Polecam każdemu ten dokument.

Mam nadzieje że ludzie którzy nie należą do środowiska kibicowskiego coś zrozumieją i otworzy im ten film oczy.

kwapol
02-05-2013, 22:32
Niech każdy kto może udostępni ten film dalej. Niech do ludzi dotrze w końcu co się w tym kraju wyrabia. Bo jutro może Cię spotkać to samo co nas spotyka niemal przy każdym meczu!

Serq
02-05-2013, 22:35
"Bunt Stadionów 2013 PL [Cał..." Ten film wideo jest już niedostępny z powodu otrzymania roszczenia dotyczącego praw autorskich przez IST FILM PRODUCTION.

Kali1992
06-05-2013, 11:32
"Bunt Stadionów 2013 PL [Cał..." Ten film wideo jest już niedostępny z powodu otrzymania roszczenia dotyczącego praw autorskich przez IST FILM PRODUCTION.

to wejdz na ich kanał i masz cały

Peta
06-05-2013, 16:16
Link został już poprawiony na działający, oficjalnie z ISTFilm.
Można oglądać i polecać znajomym :)