PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Technika Problem z projektem


Dj DamiaS
25-04-2013, 18:29
siemankopapa
zrobiłem trochę większy projekt (kilka automatyzacji bajerów itp. ale też nie dużo) i coś mi pstryka co jakiś czas.Wchodziłem w options-audio seting i przesuwałem ten suwak bufor na maxa i nie pomogło. ten obok suwak offset też na maksa przesunąłem i dupa. jak kawałem nagram na mp3 to jest ok. pomocy

Marcinkiewicz86
25-04-2013, 18:44
Witam!
A jaki masz sprzęt? Wina na 100% leży w niezbyt nowym sprzęcie typu procesor, pewnie mało Ramu i do tego zintegrowana karta dźwiękowa..
Masz zainstalowany sterownik ASIO4All?

Podaj wiecej szczegółów, odnośnie konfiguracji sprzętu.

Dorywczo możesz uzyc opcji Tools-Macros - Switch Smart Disable For all plugins (o ile to FL STudio)..ale na wieksza skale to bedzie zbyt mało żeby swodobnie działac.

Jack Orlando
25-04-2013, 18:54
Jeżeli masz słaby komputer to radzę zobaczyć wcześniejsze tematy z tym samym problemem. Znajdziesz tam troche tricków jak zmniejszyć zamulenie projektu, z tym, że to rozwiązania na krótką metę :)

Dj DamiaS
30-04-2013, 08:36
więc tak mam laptopa Samsung procesor intel core 3 ,pamięć ram 4 dysk 500 gb jest dość nowy więc wątpie żeby nie dawał rady ... czy mam zaistalowany sterownik ASIO4all to nie wiem...mam niby jakąś ikonke od tego asio na pulpicie ,ale nie interesowałem się jeszcze tym co to jest itd...jeśli chodzi o konfiguracje to też nic nie kombinowałem chciałem po prostu robić muze i robiłem ...aż się wkońcu zatrzymałem :)

nyguss
30-04-2013, 19:42
W opcjach audio wybierz ASIO bo to że masz to nic musisz go używać.