PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Program FL Studio - Przeciaganie plikow


Rane
22-04-2013, 16:31
Mam pewien problem/ Chodzi o to, że jak chcę coś wrzucić do fl'a poprzez przeciągnięcie i upuszczenie (np. plik midi czy jakiś utwór) to nie da się tego wykonać, na kursorze pojawia sie kółeczko, że nie można. Wie ktoś co mi się włączyło, że tak sie dzieje ?

Nie no bez jaj... co to za 'wkładanie' w nazwie tematu... ;x

kozaktm
23-04-2013, 06:36
Zeby umysl mi sie rozjasnil pokaz screena z owym problemem. Zalezy gdzie upuszczasz plik...

Rane
23-04-2013, 06:44
Nie da sie zrobić screen'a bo w screenie nie zapisuje mi kursora. Jak to wytłumaczyc... biore jakiś utwór i chce go wrzucić na Playliste albo biore jakiś plik midi i chce go na Pattern dać, no i nie da sie poprostu tego wykonać bo jak przeciągam plik do FL'a to kursor zamienia się w znak zakazu a jeszcze dwa dni temu normalnie to działało

16th Stars
24-04-2013, 17:48
to zdjecie fonem zrob, ale wydaje mi sie ze lekarstwem na twoja dolegliwosc mzoe byc format, bo to raczej nie wina dawa, a jakiegos wirusa

Matt Pryde
24-04-2013, 20:14
Może przeciagasz plik który w nazwie ma ą,ę,ź,ć lub jakikolwiek inny grymas językowy jak interpunkcja w postaci !@#%^&*. Albo chcesz przeciągnąć plik .aif którego fl 10 bodajże nie odpala. Poczekaj na dniach będzie piracka wersja FL 11, zobaczysz czy zadziała na tej wersji :D

Rane
24-04-2013, 20:35
Normalne pliki z normalnymi znakami :) thx za pomoc, ale zrobiłem reinstall i po sprawie.
Temat do zamknięcia