PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Sprzęt Interfejs audio


axel19
13-04-2013, 08:46
Witam tak jak w temacie,przymierzam się do zakupu interfejsu, ale zupełnie nie wiem od czego zacząć i czym się kierować,interfejs będzie mi słuzył do produkcji muzyki ,zależy mi bardzo na tym bym mógł swobodnie podłączyć monitory,słuchawki i w przyszłości jakiś hardware(Supernova ,virus etc).Mój budżet to +/- 800zł.Dzięki bardzo za wszelkie porady i sugestie.

Marcinkiewicz86
14-04-2013, 01:07
Witam!
Ja bym proponował coś w stylu TC Electronic Konnekt 6 Fire-wire.
Bardzo dobry interfejs i cenowo powinno być ok.
Co do Virusa Ti to jest usb do komunikacji wiec problemów nie będzie.

Przy wyborze interfejsu, warto kierować się tym co i w jakich ilościach się chce podłączać w kwestii wyjścia czyli odsłuch jak i wejścia czyli mikrofony, instrumenty itp..

axel19
15-04-2013, 17:36
Dzięki bardzo mam jakieś tam swoje typu już tj:
emu 404 usb
M-audio Fast Track Pro
Co o tym sądzisz,tak jak już napisałem najbardziej Mi zależy na tym bym mógł korzystać jednocześnie z monitorów i słuchaweł, bo niestety w przypadku kart Pcie jest to troche ograniczone.

16th Stars
15-04-2013, 19:53
emu odpada przy nowszych systemach, bo ciezko ze sterownikami, co do m audio fast track, to moze miec za malo gniazd jakbys sie ostro wzial za produkcje, polecam za to lexicon omega - dobry sprzecik, ma midi, dobre przetworniki itd, wszystko co potrzebne

axel19
16-04-2013, 01:05
Oki dzięki bardzo za pomoc:)!,temat zamknięty.

Marcinkiewicz86
16-04-2013, 01:18
Ja tylko dodam jeszcze, że co do kart dźwiękowych do środka komputera i wyjśc słuchawkowych to zależy..
Jest karta RME Hdsp 9632 - ona do tanich nie należy ale ma wszystko co potrzebne analogowe outy, wyjście na słuchawki ( z tym że bodajże bez oddzielnej regulacji itp..)
dobrym rozwiązaniem jest tez zakup konwertera dac z wyjściem słuchawkowym, szczególnie gdy w komputerze siedzi karta np z cyfrowymi rozwiążaniamia typu ADAT itd..
No trzeba kombinować ale ja preferuje karty PCI/PCi-e z uwagi na stabilność, czesto lepsze rozwiązania ze sterownikami i latencja, chociaż to nie zawsze reguła.
Aha co do e-mu ja też niestety odradzam, sterowniki to jedno a drugie jakość wykonania, która pozostawia bardzo bardzo wiele do życzenia - po prostu konstrukcja jak chińskich zabawek dosłownie:) Miałem kilka modeli i co rusz był z czymś problem.