PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Inne Fl Studio a Windows 8


Thomas Black
07-04-2013, 18:50
witam otoz mam problem z wlasnie z programem. na win 7 chodzil bez zarzutu. teraz posiadam win 8 i czesto sie wiesza, sylenth1 nie da sie tak jakby zarejestrowac bo caly czas ten gosciu co chwile mowi o tej wersji demo a probowalem juz wielu wersji,a przy renderowaniu jest jeden wielki szum i ledwo co jakies instrumenty slychac a dodam ze przy odsluchu w programie problemow nie ma oczywiscie do momentu zaciecia sie programu, chociaz teraz wydaje mi sie ze jest to wina karty dzwiekowej ale o tym najwyzej wspomne pozniej jak sprawdze bo wkoncu chodzi mi tu w ogole o cala aplikacje ;/ no i wlasnie z tym wiaze swoje pytania : czy tez macie podobnie przy win 8 ? czy istnieje jakas stabilna wersja pod win 8 fla? i rowniez sylentha1? czekam na odpowiedzi

T-M-S
08-04-2013, 17:04
Fl powinien działać pod 8 bez żadnych problemow..
nie rozumiem dlaczego u Ciebie sa jakies problemy. Reinstall ?
Natomiast z S1 są problemy pod ósemka, nie jesteś pierwsza osoba,
która o tym pisze. Ogólnie rzecz biorąc ja wolałem zostać narazie pod 7,
może zmienię, jak wszystkie vst i programy będą dobrze wspierane pod ósemką.
Jak narazie są problemy i wole pracować spokojnie na 7.

slawomirus
08-04-2013, 18:03
ja na 8ce nie mam żadnych problemów. Odczułem tylko większą wydajność w działaniu na podstawowych sterach. Poprostu używanie asio straciło sens

Dan van C
08-04-2013, 18:07
Na 8ke polecam Sylenth1 VTX z wersją od Team peace-out są właśnie takie problemy :)

Thomas Black
08-04-2013, 23:37
ok dzieki wyprobuje. moze fl sie zawiesza przez tego innego sylentha? musze obczaic i dam znac :)

z sylenthem problem zniknal ale z programem dalej to samo, wiesza sie i za duzo porobic nie moge ;/

Dan van C
09-04-2013, 14:39
Jaki sterownik masz wybrany w ustawieniach fl'a?

Thomas Black
09-04-2013, 14:53
o karte dzwiekowa ci chodzi? probowalem na asioo4all, asio do karty emu , i nawet na normalnych glosnikach i taki sam rezultat to daje

Dan van C
09-04-2013, 21:19
nie mam pojęcia... spróbuj przeinstalować fl'a

Thomas Black
10-04-2013, 14:43
dobra fl juz chodzi normalnie. ale sylenth1 dalej tak samo. niby jest dobrze wszystkie funkcje chodza ale ten dziad dalej mowi ze wersja demo ;/

16th Stars
13-04-2013, 19:13
Moze zainstaluj najlepiej aktualizacje fla do 10.10 i sylentha najnowszego ze wsparciem dla win7