PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Sprzęt Interfejs MIDI-USB problem


Paolo89
24-03-2013, 19:17
Witam,
Mam problem z kompatybilnością interfejsu midi-usb z systemem win7 x64.
Dodam, iż świeżo po zakupie interfejs o dziwo zadziałał jednak przy kolejnych próbach działał już w "kratkę". Dzisiaj nie podłączył się już wogóle pomimo wielu prób (we wszyskich portach usb albo system monituje o niepowodzeniu w instalacji albo niby sprzęt został wykryty, ale komunikaty nie dochodzą- za każdym razem zachowuje się inaczej)
Po podłączeniu do starego kompa pracującego na Win XP (MX) interfej działał wzorowo już od pierwszego podłączenia. Nie wiem co mam już z tym zobić. Może ktoś z forumowiczów ma jakieś pomysły?

dawid512
26-03-2013, 07:52
Z jakich sterowników korzystasz? Mam nadzieję że oryginalne ASIO dla tego urządzenia bądź ASIO4ALL. Po za tym jaki to interfejs?

Paolo89
26-03-2013, 19:35
Z jakich sterowników korzystasz? Mam nadzieję że oryginalne ASIO dla tego urządzenia bądź ASIO4ALL. Po za tym jaki to interfejs?
Mam na myśli taki wynalazek: KABEL KONWERTER USB NA MIDI IN OUT INTERFEJS (3083719372) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/kabel-konwerter-usb-na-midi-in-out-interfejs-i3083719372.html) w sumie to bardziej konwerter nie interfejs, bynajmniej nie chodzi mi o interfejs audio. Urządzonko jest typu plug&play i za cholerę nie przychodzi mi do głowy co zrobić.