PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Inne Problem z ładowaniem projektu


_Tomasz_
19-03-2013, 15:24
Siema, z pytaniem czy miał ktoś z Was problem ze stretchingiem podczas ładowania projektu, chodzi iż podczas wczytywania FLP w pewnym momencie pojawia się napis 'stretching' i po małym przesunięciu ''białego paska w kole'' nagle PieC się zawiesza i pytam czy zna ktoś na czym polega problem.

Rane
19-03-2013, 17:02
Żeby nie nabijać tematów tutaj napiszę.

Mam problem z otwieraniem projektu w FL. Dzisiaj jeszcze rano jak pracowałem nad projektem to wszytko sprawnie działało, a teraz pod wieczór załaczam projekt, wszytko się wczytuje ładnie, i gdy wszytko się wczytało nagle otwiera się okienko windows'a że "Program FL Studio engine launcher przestał działać" i jedyną opcją jest zamknięcie programu... Nigdy takie coś mi sie nie zdarzyło więc nie wiem o co chodzi. Ma ktoś pomysła co jest nie tak ? Zrobiłem reinstall i dalej to samo.

RinoKey
19-03-2013, 17:20
@Rane spróbuj przywracania systemu, albo przeskanuj kompa programem combofix. powinno pomóc.

Rane
19-03-2013, 18:11
Zrobiłem reinstall FL, CCleanerem zrobiłem oraz combofix i nie dalej to samo...Zrobiłem teraz przywracanie systemu na stan z przed 3 dni. Dalej to samo, nie mam pojęcia o co chodzi. Również sprawdziłem Backup tzw starsze wersje projektu otworzyłem i znów to samo. Jeszcze rano siedziałem nad tym projektem i wszytko działało :/ jak strace ten projekt too ehh:(

_Tomasz_
19-03-2013, 18:25
Spróbuj załadować projekt zaraz po załadowaniu systemu, nie włączając przeglądarki i innych programów.

Rane
19-03-2013, 18:33
Spróbowałem go otworzyć od razu jak mi sie przywrócił system, i znów sytuacje się powtarza.

_Tomasz_
19-03-2013, 18:39
Ścieżka do folderu gdzie znajdują sie automatycznie zapisane projekty ''co jakiś czas'' Program Files\Image-Line\FL Studio 10\Data\Backup

''Ciężkie'' wtyczki w projekcie są ?

Rane
19-03-2013, 18:40
Ścieżka do folderu gdzie znajdują sie automatycznie zapisane projekty ''co jakiś czas'' Program Files\Image-Line\FL Studio 10\Data\Backup

Napisałem u góry, że też to robiłem.
Ja mam potężnego kompa, więc wszytkie wtyki śmigają na luzie, a w projekcie tylko nexus, massive i sylenth

_Tomasz_
19-03-2013, 18:50
A to sorry... :D biblioteki dll tych wtyczek co wymieniłeś przenieś na pulpit, i wczytaj projekt bez nich, później przenieś z powrotem do folderu i załaduj od nowa nexusy i sylenthy...

Rane
19-03-2013, 19:00
Dobra, jest postęp. Podesłałem koledze ten proejkt, otworzył go i zapisał go jako nowy projekt i mi go podesłał. I teraz projekt działa, z małym ale, żadne sample mi nie działają. Ma ktoś pomysł jak je wgrać teraz?

slawomirus
21-03-2013, 18:11
wgrać je ręcznie? Jeśli FL nie znalazł sampli to musisz sam pododawać je od nowa

Rane
21-03-2013, 20:00
Sorki, zapomniałem napisać, że problem rozwiązany, a z samplami chodziło mi o to, że ich w projekcie mam 809348209 więc wgrywanie każdego osbno by zajęło wieki.... no ale problem na szczęscie się rozwiązał. :)

T-M-S
21-03-2013, 20:23
okej, to zamykam temat.