PDA

PrzejdĽ do pełnej wersji tego Forum : DĽwięk Jak zrobić dĽwięk z vocalu przy pomocy pitcha


DjPunish
18-03-2013, 15:12
Witam, prosił bym o pomoc do wykręcenia dĽwięku takiego jak tutaj w minucie 1:29
https://soundcloud.com/noiseopera/ellie-goulding-lights-remix

słyszałem taki dzwięk już w piosenkach takich jak wła¶nie Reece Low lub Deorro, dużo pytałem wujka google lecz nic nie znalazłem, także sam próbowałem ale nic z tego.
Dlatego prosił bym o pomoc co i jak , może jaki¶ tutorial:) boooo to że to jest dĽwięk z vocalu i że jest zabawa z pitchem to ja wiem:) może kto¶ co¶ więcej mi powie. z góry dzięki .

Sulejmani001
18-03-2013, 15:59
stary to dĽwięki od Reeca Low więc my¶le że za dużo oczekujesz :P ale doł±czam się do tematu ;)

kozaktm
18-03-2013, 16:28
Nie moge byc na 100 pro pewny.
Jednak moze ci to pomoze.
Potnij jakis vocal jak uwazasz
i w kazdym elemencie automatyzuj pitch.
Dla lepszego efektu, w niektorych elementach odwroc sciezke.

DjPunish
18-03-2013, 18:49
Nie moge byc na 100 pro pewny.
Jednak moze ci to pomoze.
Potnij jakis vocal jak uwazasz
i w kazdym elemencie automatyzuj pitch.
Dla lepszego efektu, w niektorych elementach odwroc sciezke.

yhymm... no dzięki wielkie ale to wiem. potrzebuje bardziej rozwiniętych wypowiedzi na ten temat. co i jak:)

stary to dĽwięki od Reeca Low więc my¶le że za dużo oczekujesz :P ale doł±czam się do tematu ;)

żaden dĽwięk Reeca Low bo nie u niego pierwszy raz słyszałem tak± kose z vocalu lecz u Deorro. :P

Nie dubluj postów.

MASTER

Pawlako
18-03-2013, 19:38
My¶lę, że kozaktm wyczerpał temat, tak wiec do tego dodaje filmik który może Ci pomóc w uzyskaniu tego efektu. Było to już na forum tak więc na drugi raz przeszukuj dokładniej forum.

XJ55tzwnxts