PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Trance Spring - International Stars Of Trance


rafcio_1988
16-03-2013, 12:33
Większość z nas już z wielką niecierpliwością wyczekuje wiosny, a wraz z nią słońca, ciepła i weekendowych wypadów, które są przedsmakiem wakacji. Okazją do przedwakacyjnego odpoczynku jest tegoroczna wyjątkowo długa majówka. Perspektywa długiego weekendu wzbudza zawsze pozytywne emocje, ale co zrobić by nie zmarnować tych dni?

Otóż mamy dla Was muzyczną propozycję i chcielibyśmy zaprosić Was do Trójmiasta na wiosenny event - Trance Spring, który odbędzie się 2go maja w Centrum Stocznia Gdańska.

http://www.ftb.pl/_files/userimages/3/1.jpg

http://www.ftb.pl/_files/userimages/3/2.jpg

CENTRUM STOCZNIA GDAŃSKA znajduje się na terenie historycznej Stoczni Gdańskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Pl. Solidarności. Przez swoją historię to miejsce posiada swój jedyny i niepowtarzalny klimat. Znane jest klubowiczom z takich imprez, jak: Full on Ferry, Tiesto Club Show, Carnival with Cosmic Gate, Pendulum Live, Above & Beyond - Trance Around The World i wielu innych. CSG leży zaledwie 500m od dworca PKP Gdańsk Główny (PKP, SKM) i od Starego Miasta dzięki czemu każdy z łatwością może dotrzeć do Centrum Stocznia Gdańska. Podczas Trance Spring będziecie mogli usłyszeć DJ’ów którzy swoją energetyczną muzyką naładują Was pozytywną energią na długie tygodnie! Oto 3 zagraniczne nazwiska i mocny skład polskich artystów:

Orjan Nilsen
http://www.ftb.pl/_files/userimages/3/nilsen.jpg
Norweski DJ i producent muzyczny. Karierę rozpoczął w 2004 zyskując sobie coraz większą liczbę fanów. Latem 2005 roku jego remiks dla Virunga - Simbabwe tak się spodobał słuchaczom, że zaczęli mocno dopytywać "kim jest ten człowiek ?". To dało inspirację Orjanowi do tworzenia kolejnych własnych produkcji. We wrześniu 2005 roku powstał "Red Woods". Produkcja ta stała się olbrzymim hitem. W 2011 roku ukazał się debiutancki album Norwega, na którym zalazły się jego największe przeboje takie jak "La Guitarra", "So Long Radio", "Go Fast!" czy "Anywhere But Here". Album "In My Opinion" zostaje uznany za jedno z najlepszych, najbardziej kreatywnych i najważniejszych wydawnictw z muzyką Trance jakie ukazały się na przestrzeni ostatnich lat.


Richard Durand
http://www.ftb.pl/_files/userimages/3/durand.jpg
Richard Durand jest m.in. ojcem takich hitów muzyki klubowej jak „Make Me Scream" z 2005 roku czy remisów utworów Tiesto „Lethal Industry" oraz „Flight 643". Richard sam przyznaje, że bardzo lubi występować zarówno w niewielkich klubach, gdzie panuje kameralna atmosfera i możliwy jest bliski kontakt z publicznością, jak i na dużych imprezach, gdzie może swoją muzyką porwać i zahipnotyzować tłum.


Simon Patterson
http://www.ftb.pl/_files/userimages/3/simon_patterson.jpg
Simon Patterson zadebiutował jako producent w 2006 roku, utworem „F-16”, który okazał się prawdziwym, klubowym wstrząsem. Jeśli chodzi o pozycję Pattersona, jako DJa, to jest ona również bardzo wysoko ceniona. Jego styl można określić jako nieco mroczny, pulsujący oraz energiczny. Będąc na imprezie, na której występuje Anglik, można robić tylko jedno – tańczyć.

Omnia
http://www.ftb.pl/_files/userimages/3/omnia_01.jpg
Progresywno-trance’owy artysta, który z pędem wszedł w tym roku do rankingu DJ MAG top 100 znajdując się, na wysokim i zasłużonym 58-tym miejscu! Sety znanego, między innymi z kawałka „The Fusion”, artysty są gratką dla fanatyków muzyki trance. Ściśle związany z Armadą, wspierany przez największe trance’owe „nazwiska” na świecie dwudziestoczteroletni obywatel Ukrainy. W jego niesamowitych utworach można usłyszeć głosy m.in. Any Criado, czy Cathy Burton


Skytech
http://www.ftb.pl/_files/userimages/3/skytech.jpg
Projekt Skytech do niedawna istniał w świadomości fanów muzyki elektronicznej jako duet braci Juliana i Mateusza Dziewulskich. Dziś, za muzykę wychodzącą spod szyldu jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek na europejskim rynku muzyki trance odpowiada tylko Mateusz. Nie zmieniło się jedno: muzyka serwowana przez Skytech’a to wciąż solidne, mocne brzmienie, w którym zawarta jest zarówno progresywna rytmika jak i techniczna zadziorność powodująca trzęsienie parkietów. Ta sama jakość przemycana jest również w dj-skich setach.


PAUL ERCOSSA
http://www.ftb.pl/_files/userimages/3/ercossa.jpg
Paul Ercossa, czyli Paweł Szydłowski to pochodzący z Wrocławia Dj i producent muzyki elektronicznej. Znany szerszej publiczności ze współpracy z labelem Marcusa Schossowa - Tone Diary. Jego kawałki grane są przez największych muzycznych graczy na rynku takich jak: Armin van Buuren, Tiesto, Ferry Corsten, W&W, Marcus Schossow czy też Mark Sherry. Paweł podczas swoich setów prezentuje techliftingowe brzmienia.

Dodatkowo na evencie powstanie druga scena pod patronatem trójmiejskich DJ’ów więcej informacji wkrótce.
Bilety- http://wlotki.pl

I pula - 48 zł - WYPRZEDANA
II pula - 55 zł
II pula - ??
Produkcja – firma MTPro


Źródło: http://cmf-team.info/index.php/topic/226916-201305o2-trance-spring-international-stars-of-trance/page__pid__803562#entry803562

bereling
16-03-2013, 13:37
o_O
ale dlaczego w Gdańsku?(
350km nawet nie wiem (

dyniu
16-03-2013, 16:04
MSM, to ja podziękuję .......

max_respect
16-03-2013, 18:11
o ile dobrze pamiętam to zapowiadali że będą organizować w najnowocześniejszej hali na pomorzu :]

AirForLife
16-03-2013, 19:45
Ja tez chyba podziekuje, msm. Po ostatnim Trance Xplosion jakos nie mam ochoty wybierac sie na takie eventy w Polsce. Straszna lipa.

Cristoval Martin
16-03-2013, 19:50
Po ostatnich cyrkach z lineupem tej agencji jestem zawiedziony. Lineup kusi ale co bedzie jak Orjan i Richard odwołają wystep 2 dni przed imprezą... . Na dzien dzisiejszy nie jade.

Kamillo13
16-03-2013, 20:34
o_O
ale dlaczego w Gdańsku?(
350km nawet nie wiem (


350 to daleko? Nic dziwnego że w Polsce źle się dzieje. Oczywiście jeśli chodzi o clubbing. Najlepiej gdyby impreza odbywała się w Warszawie i byłyby darmowe bilety, co nie? Mnie Line-up przekonuje, MSM nie zraża. Dlatego myślę że się pojawię. Pozdrawiam narzekających.

bereling
16-03-2013, 21:12
350 to daleko? Nic dziwnego że w Polsce źle się dzieje. Oczywiście jeśli chodzi o clubbing. Najlepiej gdyby impreza odbywała się w Warszawie i byłyby darmowe bilety, co nie? Mnie Line-up przekonuje, MSM nie zraża. Dlatego myślę że się pojawię. Pozdrawiam narzekających.

ahahha
no nie potrzebno tutaj, na ukraiński global gahering w 2011 jechałem z Warszawy a to 750 km, na w Lwów też jechałem z Warszawy na występ Armin van Buurena, do Poznania na Electik tez z wawy, więc myśle zrozumiałeś że nie jestem z takich kto daleko nie jeżdzi przez to że "daleko", tutaj mamy słaby line-up ( tylko Na Duranda jechać to mało, byłem w listopadzie na nim) + organizator.... sam wiesz)

rivaldo
17-03-2013, 12:24
MTpro to organizuje a nie msm....

MichuSeven
17-03-2013, 13:31
a MTpro to też msm event !! , to jest ten mega duży event ? o którym pisali w newsie o trance xplosion? :O , a wy chcieliście armin only heheh :D

szybki123
17-03-2013, 17:06
a MTpro to też msm event !! , to jest ten mega duży event ? o którym pisali w newsie o trance xplosion? :O , a wy chcieliście armin only heheh :D

:) Racja Michu :) Nie ma to obiecuje msm że będzie event w Ergo Arenie a robią w budzie event na 2 tys jeśliu tyle ludzi się pojawi na tym... Szczerze nie wiem co mam myśleć o tym że Armina tak długo w Polsce już nie było... i co teraz dalej... zle się dzieje z eventami w Polsce...

Orjan i Durand wogóle nie kuszą, ja podziękuje za event... Czekam na coś lepszego...

szczepanek1991
18-03-2013, 18:37
Za daleko , za słaby event.

Durand na + , podczas EC 2012 po prostu zmiażdżył , jeden z lepszych setów na RTTS w historii EC

MichuSeven
18-03-2013, 18:51
Dokładnie za daleko i za słaby LU :( :(

szybki123
18-03-2013, 19:34
Dokładnie za daleko i za słaby LU :( :(

Ja tam nawet myśle że może tego eventu nie będzie skoro tak wiele osób jest negtywnie nastawiona do eventów z msm a teraz mtpro ;D

P.s Biletów nawet nie sprzedają i do tego Orjan nie potwierdził, Durand ma w tour dates...

Michu sama nazwa ulicy eventu Wałowa 27a mówi za siebie ;D Hahhhaa

txen
19-03-2013, 13:31
Zagra również Omnia

Kamillo13
19-03-2013, 13:33
Omnia dołącza do Line-upu. Bilety po 48 zł :O

Szypeć
20-03-2013, 00:07
o ile dobrze pamiętam to zapowiadali że będą organizować w najnowocześniejszej hali na pomorzu :]
Pustki w ERGO Arenie źle by wyglądały ;)

MichuSeven
20-03-2013, 10:08
Już ruszyła druga pula :O haha 55zł pewnie z 6 biletów było w tej 1 puli.

CeeJ4y
20-03-2013, 16:20
Omnia na duży plus, ale niestety za daleko...

Kamillo13
20-03-2013, 17:34
Już ruszyła druga pula :O haha 55zł pewnie z 6 biletów było w tej 1 puli.

to akurat fakt. Wątpię by nagle był bum i bilety kupiło z 1000 albo 500 osób. To nie Sunrise. Co do MSM, warto wstrzymać się z biletem jeśli nie jesteś pewny, ponieważ wiele droższe w dniu imprezy nie będą, max 70 zł

matiusmm
20-03-2013, 18:25
znając msm to jeszcze połowa z tych artystów nie przybędzie....

CeeJ4y
20-03-2013, 19:47
to akurat fakt. Wątpię by nagle był bum i bilety kupiło z 1000 albo 500 osób. To nie Sunrise. Co do MSM, warto wstrzymać się z biletem jeśli nie jesteś pewny, ponieważ wiele droższe w dniu imprezy nie będą, max 70 zł

z takim podejściem dnia imprezy możemy nie doczekać ;)

Kamillo13
20-03-2013, 20:30
z takim podejściem dnia imprezy możemy nie doczekać ;)

ja być może kupię bilety w necie, zobaczę co będzie w maju bo trochę w tym okresie w moim życiu się zmieni ;)



znając msm to jeszcze połowa z tych artystów nie przybędzie....

drażni mnie to że MSM to, MSM tamto. Na Electik też Sneijder nie przybył a nic nie mówicie ;)

matiusmm
20-03-2013, 23:50
bo na electik nie była to wina organizatorów a Snajdera, no i organizatorzy od razu informowali co i jak jest, a msm kilka dni przed imprezą nawet nie powiedzieli co gdzie i jak, ludzie sięz fb artystów musieli dowiadywać...

artis1990
21-03-2013, 00:33
ja być może kupię bilety w necie, zobaczę co będzie w maju bo trochę w tym okresie w moim życiu się zmieni ;)





drażni mnie to że MSM to, MSM tamto. Na Electik też Sneijder nie przybył a nic nie mówicie ;)

Jest różnica, gdy artysta olewa imprezę w Polsce na rzecz tournee po Australii :)

a msm nie zapłaciło artystom i nie zapłaciło za bilety, więc nie dziw się, że nikt Electic nie wypomina brak Sneijdera

maniek2013
21-03-2013, 20:18
Ja z miłą chęcią jadę od sylwestra się zaczeło kocham te nowe kawałki trancowe tak jak zapowiedzieli zaczeła się nowa era koniec z entrance to nawet przeciesz to przebije to zasrane entrance msm robi najlepsze eventy to co się stało 9 lutego przechodzi do historii potęga prawdziwy trance heh i jak nie jechać walić entrance najsłabszy event i niech nie wraca bo szczerze byłem 2011 i 2010 aż takiego szału niema nawet niema co równać bo ostatnie TranceXplosion to poprostu znokautowało wszystko ;)

Kamillo13
22-03-2013, 01:00
@matiusm
@artis1990

z tego co wiem powody odwołania Rayela i Devala do dziś są nieznane. Ale mogę się mylić... O Sneijderze ja dowiedziałem się z jego strony na fb

bereling
22-03-2013, 01:37
Sneijder będzie w Warszawie za miesiąc...

SojkaPL
22-03-2013, 06:04
Ja z miłą chęcią jadę od sylwestra się zaczeło kocham te nowe kawałki trancowe tak jak zapowiedzieli zaczeła się nowa era koniec z entrance to nawet przeciesz to przebije to zasrane entrance msm robi najlepsze eventy to co się stało 9 lutego przechodzi do historii potęga prawdziwy trance heh i jak nie jechać walić entrance najsłabszy event i niech nie wraca bo szczerze byłem 2011 i 2010 aż takiego szału niema nawet niema co równać bo ostatnie TranceXplosion to poprostu znokautowało wszystko ;)

Spadłem z krzesła ze śmiechu :D

szybki123
22-03-2013, 08:21
Ja z miłą chęcią jadę od sylwestra się zaczeło kocham te nowe kawałki trancowe tak jak zapowiedzieli zaczeła się nowa era koniec z entrance to nawet przeciesz to przebije to zasrane entrance msm robi najlepsze eventy to co się stało 9 lutego przechodzi do historii potęga prawdziwy trance heh i jak nie jechać walić entrance najsłabszy event i niech nie wraca bo szczerze byłem 2011 i 2010 aż takiego szału niema nawet niema co równać bo ostatnie TranceXplosion to poprostu znokautowało wszystko ;)

Nie rób proszę wiochy i cyrkowca z siebie. MSM (MTPro) jest w tym momencie skończone jeśli dalej będzie robić tak słabe eventy, nie szanować klubowiczów, wciskać kit i nie dotrzymywać słowa z lineupem i lokalizacją eventów ( przynajmniej 2 razy już zmieniali lokalizację w Gdańsku przy Global Gathering, Trance Spring i TX 2013 miał być w Arenie ale MTP - było tańsze). TX 2013 było gwoździem do "trumny" w zakresie ich działalności eventowej.

Grrucha8
26-03-2013, 13:44
Ja z miłą chęcią jadę od sylwestra się zaczeło kocham te nowe kawałki trancowe tak jak zapowiedzieli zaczeła się nowa era koniec z entrance to nawet przeciesz to przebije to zasrane entrance msm robi najlepsze eventy to co się stało 9 lutego przechodzi do historii potęga prawdziwy trance heh i jak nie jechać walić entrance najsłabszy event i niech nie wraca bo szczerze byłem 2011 i 2010 aż takiego szału niema nawet niema co równać bo ostatnie TranceXplosion to poprostu znokautowało wszystko ;)
Zamilcz proszę :) bo nie moge ze śmiechu całego postu przeczytać ;D, skoro Trance Xplosion urwało Ci 4litery to jestem pełen podziwu :) porównując Entrance do Trance Xplosion to ostatnie entrance bije na glowe edycje TX,przynajmniej MDT nie odwołuje artystów kilka dni przed bez podania przyczyny :)

hools45
19-04-2013, 00:06
Nom brakuje EnTrance ostatnie było mega mysle ze jeszcze powróci ten event :)

MichuSeven
21-04-2013, 11:05
Zła wiadomość dla fanów Richard Durand. Na jego oficjalnej stronie od kilkunastu godzin możemy przeczytać informację, że jego występ podczas imprezy Trance Spring w Gdańsku został odwołany.

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/295837_480409758698571_1227559041_n.jpg

Na stronie pattersona też nie ma żadnej informacji która potwierdza jego występ w gdańsku :/
http://www.djsimonpatterson.com/page/experience

Cristoval Martin
21-04-2013, 11:14
Powtórka z rozrywki i wcale mnie to nie dziwi.

dyniu
21-04-2013, 11:14
znowu to samo buahahahah ta agencja przebija sama siebie .....

_Maciek
21-04-2013, 15:10
jakie to msm jest zalosne, to sie w pale nie miesci. gorzej niz dno.
dwie glowne gwiazdy odwolane, bo pattersona tez na bank odwolalaja.

Szypeć
21-04-2013, 17:03
Czy ktoś bierze jeszcze MSM/MTPro na poważnie?

brzooskaa
22-04-2013, 07:10
mnie to jakoś w ogóle nie dziwi :D

szybki123
22-04-2013, 08:52
wiedziałem że tak będzie!! Ostrzegałem przed wiejską potańcówką z polskimi dj-e bo Omnia mocno zastawia się nad nie przyjazdem do super miejscówy w Gdańsku ;D Żenada i współczuje ludziom wybierającym się na polski Trance Spring bez zagranicznych wymiataczy jeśli w ogóle odbędzie się.

Furi94
22-04-2013, 10:32
"Planowany event w najnowocześniejszej hali w Polsce - Ergo Arenie został przeniesiony na inny termin o którym poinformujemy wkrótce."

Ukii
22-04-2013, 10:44
"Planowany event w najnowocześniejszej hali w Polsce - Ergo Arenie został przeniesiony na inny termin o którym poinformujemy wkrótce."


nie mieszaj, bo to nie chodzi o Trance Spring...
to właśnie Trance Spring jest zamiast tamtego "planowanego"

Furi94
22-04-2013, 12:18
tak czy siak wielka klapa :] sorry...

Ukii
22-04-2013, 13:11
tak czy siak wielka klapa :] sorry...


i tak się wcale nie zdziwie jak to też odwołają :)

artis1990
22-04-2013, 22:04
Ojran usunął wydarzenie na facebooku, a Patterson już ma booking gdzieś w Anglii. Pozdrawiam MSM, mam nadzieję, że to jest już gwóźdź do trumny. Niech się wynoszą z polski, bo ten rynek doszczętnie dobili... Z eventowego boomu, jaki nadszedł do Polski kilka dobrych lat temu, mamy teraz wielkie niewiadome, przypadkowi ludzie nie ufają i nie chcą jeździć na tego typu imprezy, nawet za namową znajomych, bo pewnie nie raz zostali sparzeni działaniami tej pseudo agencji. Tfu!

Szypeć
22-04-2013, 22:54
Czy ktoś wie kiedy będzie MSM On Air na Planecie.FM? Jestem ciekaw co mieliby panowie z MSM-u do powiedzenia ;) Miał być wielki event w Ergo Arenie, a jest... hmm, żenada. Mam nadzieję, że to ich koniec, no chyba, że dalej chcą się kompromitować.

brzooskaa
23-04-2013, 07:13
Czy ktoś wie kiedy będzie MSM On Air na Planecie.FM? Jestem ciekaw co mieliby panowie z MSM-u do powiedzenia ;) Miał być wielki event w Ergo Arenie, a jest... hmm, żenada. Mam nadzieję, że to ich koniec, no chyba, że dalej chcą się kompromitować.
wg mnie to właśnie ze względu na ich poczynania od 2011 roku nie ma już tej audycji, bo po co skoro ludzie by tylko ich tam jechali jak z gównem i nie byłoby ani jednego normalnego pytania? :p

szybki123
23-04-2013, 08:40
z tego co widać Simon, Orjan, Richard Durand odpadają a występ Omnii pod dużym znakiem zapytania :) Myślę że po zawodach ;D

Ukii
23-04-2013, 11:07
na wlotkach już nie mozna kupić biletów, także chyba po imprezie :)
i miejmy nadzieje, że też w końcu po MSM ! :)

MichuSeven
26-04-2013, 20:32
INFORMACJA Z FTB.pl - Portal Społeczności Klubowej. Najlepsze imprezy i kluby w Polsce! (http://WWW.FTB.PL)


TranceSpring – 2 maja 2013 - CSG– odwołane
Agencja MTPro informuje:
Z przykrością musimy Was poinformować, że z powodu małego zainteresowania i małej ilości sprzedanych biletów jesteśmy zmuszeni odwołać imprezę TranceSpring.
Procedura zwrotu:
1. należy wysłać pod adres [email protected] wiadomość zawierającą numer zamówienia, liczbę biletów, imię i nazwisko, dane konta bankowego. Wiadomość należy wysłać z adresu email, z którego zostało dokonane zamówienie.
2. Zwroty będą przyjmowane przez 14 dni tj do 10 maja 2013
3. Realizacja przelewów zwrotnych rozpocznie się od 10 maja i będzie dokonywana sukcesywnie.
Za zaistniałą sytuację organizator przeprasza.

Dave al Mine
26-04-2013, 20:49
cała POLSKA !...nawet impreze cieżko już zorganizowac

Grrucha8
30-04-2013, 21:22
wcale sie nie dziwie ze impreza odwolana.... po nrg1 i awariach sprzetu na gg 2011 podziekowalem tej agencji :),no dobrze bylem na godskitchen i nie bylo tak zle ale MSM stracilo zaufanie wsrod klientow...odwalali/laja kiche co event... pograzaja sie z kazdym dniem...