PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Technika Porady odnośnie mixu


gldr
10-03-2013, 11:33
Witam, chciałbym poprosić Was clubbersi o ocenę, krytykę oraz porady dotyczące mixu mojego utworu. Z góry dziękuje za wszystkie komentarze a także konstruktywną krytykęhttps://soundcloud.com/norbertm-1/nijs-sally

gldr
13-03-2013, 16:40
clubbersi, nikt nie pomoże ?

DjGało
13-03-2013, 16:44
Nie znam się na produkcji, ale jak dla mnie troche ten bas jest za bardzo wybity

Maciach
13-03-2013, 17:06
Chyba stopa za glośno, na oko ~3dB. Brakuje wg. mnie góry, tzn. hihatów, ożywiło by to znacznie utwór i dodało dynamiki, sam biały szum tu nie wystarcza (no ale to już kwestia gustu, mamy tu ocenić mix, a nie inwencję). Jakichś dużych błędów chyba nie ma... Nie wiem, może brakuje troche "przestrzeni" stereo, bo u mnie to gra wszystko tak jakby troche za bardzo w mono, ale może mi sie tylko wydawać (jestem bardzo przewrażliwiony na tym punkcie....);) Dopiero pod koniec ta perka fajnie pyka prawo-lewo (chyba prawy albo lewy kanał jest opóźniony o kilka ms dla takiego efektu?). Ogólnie rzecz biorąc, bardzo spoko nutka ;) Nie słucha się tego ciężko, powiedziałbym przeciwnie, jest przyjemnie ;) Aha, jedna rzecz mi przeszkadzała podczas słuchania, a mianowicie to że poziomy poszczególnych dzwięków nie są za bardzo zrównoważone, mówie o fx'ach i o tym "build up" snare, troche zbyt mocno dają po uszach podczas przejść