PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : IVION - Wrocław


Piotroq
23-02-2013, 12:44
http://images.tinypic.pl/i/00337/x3e9a75kfjzp.png

– Od wczesnej młodości eksperymentowałem z bardzo różną muzyką – mówi Ivion. – Edukację muzyczną rozpocząłem w wieku 6 lat od gry na pianinie, później na gitarze elektrycznej, ale szybko zacząłem się interesować bardziej współczesnym instrumentarium, odkryłem takie programy, jak Reason, FL Studio, Pro Tools, a że w końcu Logic, na których pracuję do dziś. Poruszałem się w obrębie różnych gatunków i ostatecznie odnalazłem się w elektronice. Zupełnie pochłonęła mnie muzyka house, udało mi się wygrać kilka konkursów w Stanach, chciałbym jednak nabrać więcej doświadczenia na rodzimym gruncie – dodaje.
I Ivion będzie miał na to szansę. W grudniu bieżącego roku zainteresowała się nim wytwórnia RW Records, z którą podpisał kontrakt. – Płyta jest w trakcie tworzenia, kompletowania materiału, zbierania gości – mówi Ivion. – Na pewno niebawem pojawi się kawałek z wokalistą o nazwisku Giuseppe Viola, znanym i cenionnym. Giuseppe pracował między innymi z Dimitri Vegas&Like Mike.
– Wspierając Ivion`a, chcemy pokazać spectrum otwarcia na muzykę naszej wytwórni – mówi Robert Woźniak, szef RW Records. – I tym samym zachęcić innych twórców, by wychodzili z podziemia i starali się zainteresować nas swoją muzyką.
W sieci dostępny jest nowy utwór Ivion`a zatytułowany „Just Wanna Be Free”.
„JUST WANNA BE FREE” - IVION & Fuad Murad - I Just Wanna Be Free - YouTube
IVION & Fuad Murad - I Just Wanna Be Free - YouTube
Więcej:
www.facebook.com/ivionmusic
www.facebook.com/rwrecordspl