PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Ćwiczenia na biceps i parti mięsni brzucha w domu :)


--levels--
10-02-2013, 10:45
Hejka...Mam 15 lat wzrost 180 cm. Waga około 80 kg. Budowa grubej kości/masywny (nie gruby)...mówią ze to dobra masa do rzeźby xd
Chciałbym sobie poprawić męśnie biceps'u i brzucha...Wykonuje prawie codziennie po 75 brzuszków. Lecz ciągle nie widzę tego rezultatu co chciałbym osiągnąć...
także mam oponkę w dolnej czesci brzucha (z dzieciństwa mi została) i nie mogę sie jej pozbyć :/
Jakie ćwiczenia polecacie na biceps i brzuch trenując w domu a także oponki ??
:-)

Frozen
24-03-2013, 16:44
Po pierwsze dieta (to jest najważniejsze!).
A jeśli chodzi o ćwiczenia w domu na brzuszki to:

Brzuch:
wznosy kolan na leżąco
wznosy zgiętych nóg na leżąco
'żabki' na leżąco
wznosy prostych nóg na leżąco
wznosy kolan w zwisie
wznosy zgiętych nóg w zwisie

(w tej kolejności jak pisałem)

Biceps w domu? Dosyć ciężko... Tutaj już musisz udać się na siłownie ;))

Mion
25-03-2013, 19:30
Nie ma to jak wypisać beznadziejne ćwiczenia w beznadziejnej kolejności bez podania chłopakowi ilości serii, powtórzeń, czasu odpoczynku pomiędzy seriami i ćwiczeniami.
Haha.

Nie znacie się, to się nie wypowiadajcie i nie róbcie komuś krzywdy.

Po pierwsze określ jaki jest Twój cel. KONKRETNIE
Po drugie, brzuszkami nie zbijesz wagi, ani tkanki tłuszczowej w oponce jak to nazwałeś, tutaj potrzebny jest konkretny wycisk, albo bieganie, ułożone pod Twoją budowę, albo crossfit, również ze ściśle ułożonymi ćwiczeniami, stacjami itd.

djgym
30-03-2013, 10:41
Chcesz ćwiczyć tylko bic i brzuch?...po drugie tak jak kolega wyzej pisze brzuszkami tkanki tłuszczowej nie zbijesz a jeszcze moze sobie zrobić krzywde...Zacznij od treningów areobowych (np. bieganie),ja moge Ci polecić trening ABS2 na brzuch...pozdro