PDA

Przejdź do pełnej wersji tego Forum : Sport Jeśli tylko możesz, pomóż Przemkowi Pełce


Dawid92
26-01-2013, 17:35
"Cześć, jestem Przemek. Od 10 lat robie to, co kocham - komentuje dla Was mecze piłki nożnej i hokeja na lodzie. Byłem aktywny, uprawiałem amatorsko różne sporty. Kilka miesięcy temu zaczęła boleć mnie lewa noga, 30 listopada trafiłem do szpitala. Lekarze orzekli zatory wszystkich trzech tętnic poniżej kolana - przyczyna zatorów do tej pory pozostaje nieznana. W dwa tygodnie przeszedłem w sumie 7 operacji, ale z powodu komplikacji, nogi nie udało się uratować. Tydzień przed wigilią została amputowana powyżej kolana" - tak zaczął swój wpis Przemysław Pełka, komentator Canal+.

Środowisko dziennikarskie zorganizowało akcję, której cel jest prosty - uzbierać pieniądze na protezę dla Przemka. Jej koszt to około 180 tysięcy złotych, ale spore pieniądze kosztują też podzespoły, które trzeba wymieniać co kilka lat. Taka proteza jest niezwykle zaawansowana technicznie, wręcz "dopasowuje się" do funkcjonowania zdrowej nogi. Jeśli uda się zebrać potrzebną kwotę, Przemysław Pełka będzie mógł funkcjonować niemal zupełnie normalnie. On będzie się cieszył komentowaniem nie mniej niż widzowie, którzy jego komentarza będą słuchać - jest chłop naprawdę dobry w swoim fachu.


JAK POMÓC PRZEMKOWI?

Należy dokonać przelewu bankowego (może być przelew internetowy) lub wpłaty na poczcie:
• nazwa odbiorcy: Fundacja Avalon - Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym, Michała Kajki 80/82 lok. 1, 04-620 Warszawa
• numery rachunków odbiorcy:
Rachunek złotowy PLN: 62 1600 1286 00030031 8642 6001
Rachunek walutowy EUR: IBAN: PL07 1600 1286 0003 0031 8642 6021
Rachunek walutowy USD: IBAN: PL77 1600 1286 0003 0031 8642 6022
• Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska SA

W tytule wpłaty proszę podać nazwisko i numer członkowski nadany przez Fundację - Pełka, 1949 (ten dopisek jest bardzo ważny).


JAK PRZEKAZAĆ 1%

Wypełniając zeznanie PIT, podatnik musi obliczyć podatek należny wobec Urzędu Skarbowego.

W rubryce WNIOSEK O PRZEKAZANIE 1% PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO (OPP)
• Wpisać numer KRS: 0000270809
• Obliczyć kwotę 1%
W rubryce INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE (bardzo ważne!)
• Wpisać nazwisko oraz numer członkowski nadany przez Fundację - Pełka, 1949.

Po3VxY2M1Os

źródło:Weszło.com

Dzidzi
26-01-2013, 21:45
Właśnie dziwiłem się dlaczego nie komentuje ostatnio a tu... taka tragedia ;/
Wpłaciłem parę złotych i zachęcam innych, dla mnie najlepszy komentator w Polsce :)
Oby szybko wrócił do zdrowia no i komentowania bo brakuje tego głosu, życzę z całego serca :)

Ja do końca życia nie zapomnę jego komentarza gdy oglądałem mecz Fulham z Odense który dał awans Wiśle.

WISŁA KRAKÓW AWANSUJE ! GOL ODENSE 2:2 - YouTube

Borek to może mu buty czyścic ;)

Brizard
27-01-2013, 01:35
Zawsze lubiłem oglądać mecze z jego komentarzem...szkoda, ze dobrych i uczciwych spotykają tragedie, a te sku*wysyny które kogoś zabija siedzą w więzieniu za Nasze pieniądze ;/

ayash
27-01-2013, 11:19
Mam nadzieje że wróci do komentowania:) Jak najbardziej trzeba pomoc i też to uczynie:)